Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Telove mleko nivea

Nalezeno:    261 produktů

Nivea Men tělové mléko 250 ml

Nivea Men, 250 ml, Tělová mléka pro muže, Tělové mléko Nivea Men zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: hloubkově hydratuje pokožku zklidňuje pokožku a osvěžuje ji přípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužů rychle vstřebává a nezanechává lepivý pocit Jak používat: Naneste na čistou pokožku a jemně vmasírujte do úplného vstřebání.

Nivea Coconut & Monoi Oil - tělové mléko W Objem: 200 ml

Tělové mléko **Nivea Coconut & Monoi Oil** dodává pokožce hloubkovou hydrataci. ### Jaké další účinky má tělové mléko Nivea? * intenzivně vyživuje a zvláčňuje, * snadno se nanáší a vstřebává, * zanechává pokožku sametově jemnou. ### Použijte mléko na tělo správně! Naneste na čistou pokožku a jemně vmasírujte.

Nivea Smooth Sensation tělové mléko 625 ml

Nivea Smooth Sensation, 625 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Smooth Sensation zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: zajišťuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost dobře se nanáší, lehce se vstřebává navrací pokožce pružnost zajišťuje pokožce komfort a vitalitu Jak používat: Aplikujte potřebné množství přípravku na čistou pokožku, nejlépe po sprše nebo koupeli. Dobře vmasírujte.

Nivea Smooth Sensation tělové mléko 400 ml

Nivea Smooth Sensation, 400 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Smooth Sensation zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: zanechává pokožku na dotek sametově jemnou hloubkově hydratuje pokožku intenzivně vyživuje a zvláčňuje dobře se nanáší, lehce se vstřebává Jak používat: Aplikujte potřebné množství přípravku na čistou pokožku, nejlépe po sprše nebo koupeli. Dobře vmasírujte.

Nivea Smooth Sensation tělové mléko 250 ml

Nivea Smooth Sensation, 250 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Smooth Sensation zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: zanechává pokožku na dotek sametově jemnou hloubkově hydratuje pokožku intenzivně vyživuje a zvláčňuje dobře se nanáší, lehce se vstřebává Jak používat: Aplikujte potřebné množství přípravku na čistou pokožku, nejlépe po sprše nebo koupeli. Dobře vmasírujte.

Nivea Repair & Care regenerační tělové mléko 400 ml

Nivea Repair & Care, 400 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Repair & Care zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: hloubkově hydratuje pokožku napravuje suchou pokožku účinně regeneruje pokožku zklidňuje pokožku a osvěžuje ji Jak používat: Naneste na čistou pokožku a jemně vmasírujte do úplného vstřebání.

Nivea Naturally Good Tělové mléko Avocado 350 ml pro ženy

Tělové mléko Nivea Naturally Good Avocado má vysoce hydratační schopnost. Je ideální pro suchou pokožku, které zajistí jemnost a hebkost.\nV čem vyniká tělové mléko Nivea Naturally Good Avocado?\n\nob

Nivea Body Milk výživné tělové mléko 400 ml

Nivea Body Milk, 400 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Body Milk zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: intenzivně vyživuje a zvláčňuje napravuje suchou pokožku zajišťuje pokožce komfort a vitalitu Jak používat: Aplikujte potřebné množství přípravku na čistou pokožku, nejlépe po sprše nebo koupeli. Dobře vmasírujte.

Nivea Rose Touch hydratační tělové mléko 400 ml

Nivea Rose Touch, 400 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Rose Touch zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: hloubkově hydratuje pokožku intenzivně vyživuje a zvláčňuje zajišťuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost dobře se nanáší, lehce se vstřebává Jak používat: Naneste na čistou pokožku a jemně vmasírujte do úplného vstřebání.

Nivea Lavender tělové mléko s levandulí 400 ml

Nivea Lavender, 400 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Lavender zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: hloubkově hydratuje pokožku zajišťuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost zajišťuje pokožce komfort a vitalitu dobře se nanáší, lehce se vstřebává Jak používat: Naneste na čistou pokožku a jemně vmasírujte do úplného vstřebání.

Nivea Body Milk výživné tělové mléko 625 ml

Nivea Body Milk, 625 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Smooth Sensation zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: intenzivně vyživuje a zvláčňuje zajišťuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost navrací pokožce pružnost dobře se nanáší, lehce se vstřebává Jak používat: Aplikujte potřebné množství přípravku na čistou pokožku, nejlépe po sprše nebo koupeli. Dobře vmasírujte.

Nivea Aloe & Hydration lehké tělové mléko 250 ml

Nivea Aloe & Hydration, 250 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Aloe & Hydration zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: zajišťuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost zklidňuje pokožku a osvěžuje ji dobře se nanáší, lehce se vstřebává Jak používat: Aplikujte potřebné množství přípravku na čistou pokožku, nejlépe po sprše nebo koupeli. Dobře vmasírujte.

Nivea Aloe & Hydration lehké tělové mléko 400 ml

Nivea Aloe & Hydration, 400 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Aloe & Hydration zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: zajišťuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost zklidňuje pokožku a osvěžuje ji dobře se nanáší, lehce se vstřebává Jak používat: Aplikujte potřebné množství přípravku na čistou pokožku, nejlépe po sprše nebo koupeli. Dobře vmasírujte.

Nivea Q10 Plus zpevňující tělové mléko 250 ml

Nivea Q10 Plus, 250 ml, Tělová mléka pro ženy, Tělové mléko Nivea Q10 Plus zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá jí sametovou hebkost. Vlastnosti: hloubkově hydratuje pokožku viditelně zpevňuje pokožku navrací pokožce pružnost dobře se nanáší, lehce se vstřebává Jak používat: Aplikujte potřebné množství přípravku na čistou pokožku, nejlépe po sprše nebo koupeli. Dobře vmasírujte.

Nivea Repair & Care 72h - tělové mléko W Objem: 400 ml

**Tělové mléko Nivea Repair & Care 72h** obsahuje hloubkově hydratační sérum a dexpanthenol, který pokožku regeneruje. Proto je vhodný zejména pro suchou a velmi suchou pokožku, které přináší okamžitou úlevu od pnutí a svědění. ### Udržujte suchou pokožku vláčnou a pružnou s tělovým mlékem Nivea Repair & Care: * hydratuje, vyživuje a zklidňuje pokožku až na 72 hodin, * poskytuje pokožce úlevu od projevů suchosti, * regeneruje, * posiluje její obranschopnost, * zabraňuje vysušování, * vyvinuto ve spolupráci s dermatology. ### Jak tělové mléko Nivea používat? Mléko naneste v dostatečném množství n...