Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tepelna izolace 160mm

Nalezeno:    3 produkty

Ponorné čerpadlo EASY DEEP 1200 NV A 230V 15m kabelu s plovákem 60193047

Vhodná pro studny, dešťové jímky a vrty od 160mm. Určeno pro zavlažování, přečerpávání, domácí vodárny a další podobné aplikace.Čerpadlo je vyrobeno z korozivdorných materiálů. Chladící plášť zajišťuje bezproblémový provoz i při neúplném ponoření. Plovák zajišťuje v případě potřeby automatický provoz a funguje také jako spolehlivá ochrana proti chodu nasucho.Čerpadlo jsou k dispozici ve dvou výkonových verzích, obě mají integrovanou tepelnou ochranu.Dodávka s kabelem 15 metrů a univerzální hadicovou přípojkou a zpětnou klapkou. Elektrické parapetryJmenovitý výkon motoru (W) 1.100Příkon čerpadla (X) 750Napětí (V) 1 ~ 230 ACFrekvence (Hz) 50Jmenovitý proud (A) 4.8Kondenzátor (uF) 12.5Kon...

Leo LKS-1102SE 230V 1,1kW

Výkonný vícestupňový automat k čerpání čisté vody bez abrazivních částic ze studní a nádrží. Pro menší zavlažovací systémy, přečerpávání, retenční nádrže. Provedení s klasickým spodním sáním přes sací koš. Max. ponor čerpadla 12 m. Použití Ponorná tlaková čerpadla s vestavěnou integrovanou elektronikou určenou pro automatické zahájení a ukončení provozu čerpadla.

Leo LKS-1102SE-1

Výkonný vícestupňový automat k čerpání čisté vody bez abrazivních částic ze studní a nádrží. Pro menší zavlažovací systémy, přečerpávání, retenční nádrže. Provedení s bočním sáním pro napojení na plovousí sací koš. Max. ponor čerpadla 12 m. Použití Ponorná tlaková čerpadla s vestavěnou integrovanou elektronikou určenou pro automatické zahájení a ukončení provozu čerpadla.