Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tequila don julio

Nalezeno:    3 produkty

Don Julio Tequila Anejo 0,7l 38% (7506064300184)

Tequila ańejo, země původu Mexiko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Don Julio Tequila Anejo zraje v menších dávkách po dobu 18 měsíců v amerických sudech z bílého dubu. Bohatá, výrazná a komplexní tequila, skvěle vyvážená chuť agáve, dřeva a tóny vanilky. Barva je světle jantarová, vůně svěžího mixu limetky, grapefruitu a mandarinky, silný dotek karamelu. Plná komplexní chuť s výrazným pečeným agáve a medem. Závěr je jemně kořeněný s esencí divokého medu.

Don Julio Tequila Reposado 0,7l 38% (7506064300177)

Tequila reposado, země původu Mexiko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Barel stařený po dobu 8 měsíců v amerických bílých dubových sudech. Don Julio Tequila Reposado má zlatě jantarovou barvu, jemnou elegantní chuť a příjemné aroma, bohatý a jemný závěr. Podávejte samotnou nebo s ledem. Aroma zralých citronů, citrusové a kořeněné tóny s dotekem zralých peckovin. Chuť neuvěřitelné jemná, náznaky hořké čokolády, vanilky a skořice. Závěr sametový a hřejivý, sušené ovoce, ořechy, karamelizované jablko.

Don Julio 70 Crystal Claro Anejo 0,75 l

Don Julio představuje první  Añejo Claro Tequilu. Zraje 18 měsíců v American white-oak barrels a potom se opatrně filtruje , výsledkem je jemná a komplexní tequila.