Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Thajska bazalka

Nalezeno:    6 produktů

Plantui Bazalka thajská, 3 kapsle (H004)

Kapsle se semínky, sada 3ks. Sladká chuť s jemnou příchutí anýzu či lékořice. Středně rychle rostoucí (5–8 týdnů). Včetně výživy. Semena Plantui nepocházejí z geneticky modifikovaných rostlin (GMO), nejsou chemicky, biologicky ani fyzikálně ošetřena. Kapsle Plantui vám umožní vypěstovat si bylinky i zeleninu kdykoli v průběhu roku. Obsahují přitom semínka i živiny, které jsou potřebné k růstu rostlin. Kapsli jednoduše vložíte do chytré zahrádky a následně můžete už sledovat, jak se rostlina vyvíjí. Jakmile dosáhne výšky 3-5 cm, stačí pouze zastřihnout její vrcholky. Semínka Plantui navíc nepocházejí z geneticky modifikovaných rostlin, nejsou nijak chemicky, biologicky ani fyzikálně...

Tregren Thajské bylinky (kapsle se semeny, 6 ks) SEEDPOD90

Balíček obsahuje 6x Seedpods (kapsle se substrátem) o průměru 5 cm se 6 druhy semen thajských bylinek. (Máta, Koriandr, Pažitka čínská, Bazalka citrónová, Sladká bazalka thajská, Bazalka thajská "Siam Queen")

Pret a Pousser Basil Pack COCAPS4-1RE-PFC

Sazenice bazalka, set několika druhu - bazalka opálová, bazalka thajská, bazalka citronová a bazalka skořicová. Pouze pro květináče Pret a Pousser, kompatibilní s Lilo, Modulo a Nano. Obsahuje semínka, substrát i všechny živiny. 100% kompostovatelné. Bio osivo a od francouzských semenářských společností. První sklizeň už po 1 měsíci.

TREGREN Thajské bylinky (kapsle se semeny, 6 ks) TE0046

6 kusů komprimovaných ekologických kokosových kapslí se substrátem a semínky 6 druhů thajských bylin. Máta, Koriandr, Pažitka čínská, Bazalka citrónová, Sladká bazalka thajská, Bazalka thajská "Siam Queen". Kapsle Seedpods má průměr 5 cm a při umístění do vody se zvětší až do výšky 6 cm. Tregren Seedpods je snadný a efektivní přístup k ekologickému pěstování. Pěstování je nejúčinnější, když je Seedpod se semínkem umístěn v chytrém květináči Tregren.

Pret a Pousser Basil Pack (COCAPS4-1RE-PFC)

Sazenice Balení sazenic - bazalka opálová, bazalka thajská, bazalka citronová, bazalka skořicová; sazenice mohou být použity pouze s květináči Pret a Pousser; sazenice obsahují semínka, substrát i živiny, první sklizeňu už za 1 měsíc Sazenice Pret a Pousser vám umožní pohodlné pěstování bylinek přímo u vás doma. Obsahují vše, co potřebujete k jejich vypěstování, a to semínka, speciální substrát i veškeré živiny. Kapsli sazenice stačí umístit do kteréhokoli květináče Pret a Pousser a do něj dolít vodu. Součástí sady jsou přitom sazenice bazalky opálové, thajské, citronové a skořicové. Pomocí Pret a Pousser Basil Pack si budete moci vypěstovat bylinky v průběhu celého roku. ...

Expres Menu KM Červené kari s kuřetem a jasmínovou rýží 500 g

Komplet Menu: Červené kari s kuřetem a jasmínovou rýží - 1 porce Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích. Intenzivní chuťový zážitek z Thajska Vám dopřeje pikantní omáčka se šťavnatými kousky kuřecích prsou, s kokosovým mlékem, kari, koriandrem, citronovou trávou a limetkou. Pokrm je doplněn jasmínovou rýží. Z jednoho balení připravíte 1 porci. Trvanlivost až 2 roky.

Podobné fráze: