Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tmel stresni bitumenovy 310ml

Nalezeno:    14 produktů

tmel strešní bitumenový 310ml

Střešní bitumenový tmel 310 ml DEN BRAVEN se používá pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů, atik a nouzové opravy střech, okapů, tzv. přeplátováním nebo podtmelování hřebenových krytin.

tmel střešní bitumenový 310ml ČER SILVER LINE

Střešní bitumenový tmel SILVER LINE 310 ml DEN BRAVEN se používá pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů, atik a nouzové opravy střech, okapů, tzv. přeplátováním nebo podtmelování hřebenových krytin.

Bitumenový tmel Dekmastic balení 310ml

Bitumenový tmel s přilnavostí na téměř všechny materiály.

Střešní bitumenový tmel (310 ml/bal)

Bitumenový tmel pro drobné opravy na střechách a lepení šindelů za studena. Mrazuvzdorný, antikorozní.

Soudal střešní bitumenový tmel, černý, 300 ml

Bitumenový tmel střešní ideální pro těsnění a opravy na střechách. Vhodný pro těsnění spojů nebo opravy trhlin asfaltových střešních krytin, tmelení spojů mezi odvodňovacími a střešními prvky. Střešní tmel vhodný pro všechny typy podkladů, přilne i na mokré

Střešní bitumenový tmel DenBit Roofplast 310 ml

Pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů, atik. Dotmelování parapetových a štítových krytin, průchodů okapových svodů a přechodů střech. Nouzové opravy střech, okapů, tzv. přeplátováním. Podtmelování hřebenových krytin. Vlastnosti: - Mrazuvzdorný s antikorozní ochranou; - Výborná odolnost při deformaci podkladu; - Trvale plastický i při velkých tepelných rozdílech; - Odolný UV záření; Použití: - Lepení živičných střešních krytin; - Nouzové opravy střech, okapů, tzv. přeplátováním; - Tmelení a těsnění zakončovacích profilů, oplechování komínů atik a pod; Bezpečnostní list: Technický list:...

Silikon stavební Střešní bitumenový tmel černý 310 ml

Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi bitumenu. Vytváří trvale pevný, plastický spoj. Vlastnosti: - Velmi snadná aplikace; - Výborná odolnost při deformaci podkladu; - Trvale plastický i při velkých tepelných rozdílech; - Vysoká přilnavost na různé stavební materiály i v kombinaci savý nesavý; - Odolný UV záření; Použití: - Nouzové opravy střech, okapů, tzv. přeplátováním; - Tmelení a těsnění zakončovacích profilů, oplechování komínů atik apod.; Bezpečnostní list: Technický list:

Střešní bitumenový tmel DenBit AQUA STOP 1 kg

Je již hotová plastická bitumenová hmota ve formě pasty, vysoce modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje vyztužující vlákna a chemické přísady umožňující použití na mokrém podkladu. Vlastnosti: - Asfaltokaučuková hmota vyztužena vlákny; - Odolná vůči slabým kyselinám a zásadám; - Na vlhký i mokrý podklad; - Vytěsňuje vodu a přilne k podkladu i pod vodou; - Druh podkladu – beton, zdivo, omítky, lepenka a materiály na bitumenové bázi, např. Šindele Použití: - Oprava poškozených míst a vyplňování úbytků střešních krytin (zlomů, prasklin, mezer, bublin, průsaků), k provádění místního utěsnění hydroizolace; - Elastoplastické bezešvé nátěry podzemních částí staveb; - Vykazuje odolnost vůči...

Den Braven Střešní tmel, černý, 310ml kartuše, SilverLine - 10205SL # 618518412

Den Braven Střešní tmel, černý, 310ml kartuše, SilverLine - 10205SL Pro drobné úpravy živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsnění oplechování komínů, atik. Nouzové opravy střech. Podtmelování hřebenových krytin.

Tmel střešní Soudal 310 ml

Bitumenový tmel pro těsnění a opravy střech.

SOUDAL střešní tmel 300 ml

SOUDAL střešní tmel 300 ml je bitumenový (asfaltový) tmel ideální pro těsnění a opravy na střechách.Vhodný pro všechny podklady.

Den Braven Střešní tmel kaučukový, červený 310ml kartuše Den Braven 20603RL # 3079217117

Střešní tmel kaučukový, červený 310ml kartuše Den Braven 20603RL Jednosložkový těsnicí a lepicí tmel na bázi syntetické pryže. Vlastnosti Bitumenové a ostatní stavební materiály; UV odolný; Na mokré podklady; Přetíratelný; Voděodolný; Použití Utěsňování spár mezi zdivem, betonem, dřevem, sklem, některými plasty, okapy střech či bitumenové podklady; Rychlé opravy střech a okapů.

-->