Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Toaletni papir harmony

Nalezeno:    44 produktů

Toaletní papír Harmony Exclusive Crystal parfémovaný - 8 kusů

Exlusivní toaletní papír Harmony - tradičně pevný a velmi kvalitní toaletní papír s parfemací. Tento papír je extra měkký, šetrný k přírodě a byl dermatologicky testovaný. Vhodný do každé domácnosti, kanceláře nebo hotelu.

Toaletní papír Harmony Exclusive Herbal parfémovaný - 8 kusů

Exlusivní toaletní papír Harmony - tradičně pevný a velmi kvalitní toaletní papír s parfemací. Tento papír je extra měkký, šetrný k přírodě a byl dermatologicky testovaný. Vhodný do každé domácnosti, kanceláře nebo hotelu. Dopřejte si pocit luxusu s našim toaletním papírem!

Toaletní papír Harmony Comfort 100% celulóza - 24 kusů

Harmony toaletní papír Comfort - tradičně pevný toaletní papír bez parfemace. Tento toaletní papír je extra měkký a šetrný k přírodě. Výbornou kvalitu za rozumnou cenu získáte koupí toaletního papíru Harmony,  který byl dermatologický testovaný a je vhodný do každé domácnosti.  

Toaletní papír Harmony Harmasan 2vrstvy, bílý, 24ks

Toaletní papír Harmony v konvenční rolce, velmi pevný a zároveň měkký. Dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

Toaletní papír Harmony Harmasan 2vrstvy, bílý, 4ks

Toaletní papír Harmony v konvenční rolce, velmi pevný a zároveň měkký. Dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

Toaletní papír Harmony Comfort 2vrstvy bílý, 16ks

Toaletní papír Harmony Professional v konvenční rolce, velmi pevný a zároveň měkký. Dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

Toaletní papír Harmony Cream Aroma 8 ks

Třívrstvý toaletní papír Harmony Soft Cream Aroma 8 ks návin (m): 19 složení: 100% celuloza barva: bílá počet vrstev: 3 v balení kusů: 8 v kartonu balení: 7 na paletě pytlů: 36 Na omak příjemný, pevný toaletní papír je: dermatologicky testován vyroben ze 100% celulózy s jemnou parfemací Nejmenší možný odběr pouze po balení 8 ks. Cena je uvedena za balení.

Toaletní papír Harmony Cotton DELUXE 3 vrstvy - 10 kusů

Harmony toaletní papír Comfort - je tradičně pevný toaletní papír bez parfemace. Tento toaletní papír je extra měkký a šetrný k přírodě. Výbornou kvalitu za rozumnou cenu získáte koupí toaletního papíru Harmony,  který byl dermatologický testovaný a je vhodný do každé domácnosti.  

Canis Dvouvrstvý toaletní papír HARMONY COLOR - 4 ks

Recyklovaný 2-vrstvý toaletní papír, 200 útržků. V balení 4 ks.

Toaletní papír Harmony MAXIMA Harmasan 2vrstvy bílý, 20ks

Toaletní papírHarmony MAXIMA v konvenční rolce, velmi pevný a zároveň měkký. Dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

Toaletní papír Harmony Professional 2vrstvy 200 útržků natur, 10ks

Toaletní papír Harmony Professional v konvenční rolce, velmi pevný a zároveň měkký. Dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

Toaletní papír Harmony Professional 2vrstvý, 250 útržků, bílý, 8 ks

Toaletní papír v konvenční roli, velmi pevný a měkký. počet vrstev: 2 návin: 29,4 m rozměry d x š: 11,2 x 11,7 cm průměr: 12 cm šířka: 11,2 cm počet útržků: 250 materiál: celulóza barva: bílá balení: 8 ks

Toaletní papír Harmony Professional 2vrstvý, 200 útržků, bílý, 10 ks

Toaletní papír v konvenční roli, velmi pevný a měkký. počet vrstev: 2 návin: 24 m rozměry d x š: 9,8 x 11,7 cm průměr: 11 cm šířka: 9,8 cm počet útržků: 200 materiál: celulóza barva: bílá balení: 10 ks

Toaletní papír dvouvrstvý Harmony Comfort 8 ks

Bílý neparfémovaný toaletní papír Comfort White 8. návin (m): 23,5 složení: celuloza barva: bílá počet vrstev: 2 v balení kusů: 8 v kartonu balení: 8 na paletě pytlů: 27 Na omak příjemný, pevný toaletní papír Harmony Comfort White patří do produktové řady Comfort, která je ekonomickou řadou dvouvrstvých toaletních papírů Harmony. Toaletní papír je: dermatologicky testován vyroben ze 100% celulózy bez jakékoliv parfemace Kombinace matné fólie, jemných svěžích barev a papírové struktuře na obalu dodává řadě Comfort nádech elegance. Nejmenší možný odběr pouze po balení.

Harmony Toaletní papír EXCLUSIVE Crystal Parfumes 7x 8, 4vrstvý

4vrstvý bílý toaletní papír s vysokou jemností obsahuje 8 kusů v balení. Toaletní papír Harmony EXCLUSIVE Crystal Parfumes je lehce ovoněn.

-->