Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Toaletni papir linteo kids vlhceny 60 ks

Nalezeno:    11 produktů

LINTEO Kids vlhčený toaletní papír 50 ks, sáček

Vlhčený toaletní papír Linteo Kids pomáhá zpříjemnit dětem toaletní návyky a celkový přístup k hygieně. Provitamín B5 a extrakt z heřmánku chrání dětskou pokožku před opruzením. Jemný měkký papír a speciální složení je šetrné k pokožce. Výrobek obsahuje 50 kusů vlhčeného toaletního papíru a je dermatologicky testovaný. O značce: Obchodní společnost Melitrade a.s. působí na trhu s hygienickými papírenskými výrobky pod značkou Linteo. Historie značky Linteo se začala psát od roku 2007 a od té doby se rodina produktů Linteo neustále rozvíjí. Linteo se řadí mezi kvalitní a důvěryhodné české firmy, jejíž výrobky přináší to nejlepší z oblasti osobní hygieny. Výrobky Linteo usnadňují každodenní ži...

Linteo vlhčený toaletní papír s kyselinou mléčnou 60 ks

Odrážky Jemný vlhčený toaletní papír vhodný do domácnosti i na cesty Čistí zvlhčuje a pečuje o pokožku Obsahuje extrakt aloe vera a panthenolu který zklidňuje pokožku Vyrobeno z rozložitelného materiálu Navozuje příjemný pocit čistoty po použití Praktický obal a hygienická péče Popis Popis Vlhčený toaletní papír Linteo je obohacen o výtažky z kyseliny mléčné Rovněž má čistící i zjemňující funkci a napomáhá k vyrovnání správného pH pokožky Vlhčený toaletní papír vám poskytne maximální pocit čistoty doma i na cestách Papír obsahuje ideální kombinaci účinných prvků včetně kyseliny mléčné která udržuje vyvážené PH v intimní oblasti Navíc papír můžete po použití bez obav pohodlně splác...

LINTEO Vlhčený toaletní papír s kyselinou mléčnou 60 ks

Speciálně navržen pro denní hygienu a péči o intimní oblasti. Díky obsahu kyseliny mléčné udržuje vyvážené pH v intimních oblastech. 

LINTEO Vlhčený toaletní papír s kyselinou mléčnou 2 × 60 ks

Toaletní ubrousky ve 2 baleních po 60 ks. Vlhčený toaletní papír LINTEO s kyselinou mléčnou, která udržuje vyvážené pH v intimních oblastech.

Linteo vlhčený toaletní papír s extraktem z dubové kůry 2 x 60 ks

Linteo vlhčený toaletní papír s extraktem z dubové kůry 2 x 60 ks Vlhčený toaletní papír s extraktem z dubové kůry se užívá po použití či místo toaletního papíru pro pocit čistoty a svěžesti a pro kvalitnější hygienu. Poskytne vám pocit čistoty a svěžesti jak doma, tak i na cestách.

LINTEO Vlhčený toaletní papír s extraktem z dubové kůry 2 × 60 ks splachovatelný

Toaletní ubrousky ve 2 baleních po 60 ks. Vlhčený toaletní papír LINTEO s extraktem z dubové kůry, který pečuje o pokožku se sklonem k zevnímu podráždění. Obsahuje extrakt z heřmánku a panthenol, který hydratuje a zklidňuje. Jemný, pevný a dermatologicky testovaný materiál.

Happy Kids Dětský vlhčený toaletní papír 3 x 60 ks

Druh balení: Zabalené Standardizovaná značka: Happy Kids Regulovaný název výrobku: Dětský vlhčený toaletní papír

Vlhčený toaletní papír LINTEO s kys.mléčnou 60ks

Vlhčený toaletní papír Linteo s kyselinou mléčnou je navržen pro denní hygienu a péči o intimní oblasti. Díky obsahu kyseliny mléčné udržuje vyvážené pH v intimních oblastech. Vhodné na doma i cesty. Balení obsahuje 60 ks.

Linteo Satin vlhčený s dubovou kůrou 60 ks

Vlhčený toaletní papír pro každodenní hygienu. Obsahuje zklidňující panthenol a výtažek z heřmánku. Extrakt z dubové kůry pečuje o pokožku se sklonem k zevnímu podráždění. Vlhčený toaletní papír Linteo s dubovou kůrou je vyroben z velmi jemného a zároveň pevného materiálu. Zprostředkuje Vám pocit čistoty a svěžesti doma i na cestách. Je biologicky rozložitelný, takže ho bez obav můžete spláchnout do toalety. Vlastnosti: pro každodenní hygienu extrakt z dubové kůry pečuje o pokožku se sklonem k zevnímu podráždění obsahuje zklidňující panthenol a výtažek z heřmánku jemný a pevný ma...

Vlhčený toaletní papír LINTEO s dubovou kůrou 60ks

Vlhčený toaletní papír s extraktem z dubové kůry se užívá po použití či místo toaletního papíru pro pocit čistoty a svěžesti a pro kvalitnější hygienu. Je vyroben z velmi jemného a zároveň pevného materiálu. Poskytne pocit čistoty a svěžesti jak doma, tak i na cestách, protože je obohacen extraktem z dubové kůry, který pečuje o pokožku se sklonem k zevnímu podráždění. Dále o extrakt z heřmánku a panthenolu, který hydratuje a zklidňuje.Dermatologicky testován. Lze používat během těhotenství i po por...

LINTEO TP vlhčené ubrousky - 5 x 50 ks

Vlhčený toaletní papír Linteo Kids pomáhá zpříjemnit dětem toaletní návyky a celkový přístup k hygieně. Extrakt z heřmánku zklidňuje citlivou pokožku. Díky obsahu panthenolu zjemňuje a hydratuje pokožku.