Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Topinkovac morphy richards

Nalezeno:    18 produktů

Morphy Richards 242018

Snídaně pro celou rodinu Topinkovač Morphy Richards 242018 vám se svým elegantním vzhledem zpříjemní přípravu snídaně nebo svačiny. Díky otvorům s proměnlivou šířkou máte jistotu, že budou topinky rovnoměrně propečené, ať už máte rádi tenké nebo silnější plátky. Zaráz můžete připravit až 4 topinky, takže velmi rychle a bez zbytečného čekání připravíte snídani pro celou rodinu. Nastavit přitom můžete 7 stupňů propečení, takže si chleba připravíte přesně podle vlastní chuti. Nechybí funkce rozmražování,...

Morphy Richards topinkovač Accents speciální edice Pebble 2S

Morphy Richards topinkovač Accents speciální edice Pebble 2S

Morphy Richards topinkovač Accents speciální edice Azure 2S

Morphy Richards topinkovač Accents speciální edice Azure 2S

Morphy Richards Topinkovač Vector Black 2S + DOPRAVA ZDARMA

moderní designový topinkovač v černém provedení s trojúhelníkovými lesklými prolisy malé provedení - 2 sloty regulovatelný termostat podsvětlené ovládací prvky 7 stupňů propečení funkce rozmražení funkce doohřátí přihrádka na drobky pro snadnou údržbu příkon: 850W

Morphy Richards Prism Black

Morphy Richards topinkovač Prism Black v černém provedení v rodinné velikosti. Možnost nastavení až 7 stupňů propečení.

Morphy Richards Evoke White 2S

Topinkovač s příkonem 850 W a 2 sloty na opékání chleba. Morphy Richards Evoke White 2S disponuje regulovatelným termostatem a 7 stupni propečení. Topinkovač je dále vybaven funkcí rozmražení a doohřátí. Přihrádka na drobky usnadňuje údržbu.

Morphy Richards Evoke Red 2S

Topinkovač s příkonem 850 W a 2 sloty na opékání chleba. Morphy Richards Evoke Red 2S disponuje regulovatelným termostatem a 7 stupni propečení. Topinkovač je dále vybaven funkcí rozmražení a doohřátí. Přihrádka na drobky usnadňuje údržbu.

Morphy Richards Evoke Black 2S

Topinkovač s příkonem 850 W a 2 sloty na opékání chleba. Morphy Richards Evoke Black 2S disponuje regulovatelným termostatem a 7 stupni propečení. Topinkovač je dále vybaven funkcí rozmražení a doohřátí. Přihrádka na drobky usnadňuje údržbu.

Morphy Richards Evoke Brushed 2S

Topinkovač s příkonem 850 W a 2 sloty na opékání chleba. Morphy Richards Evoke Brushed 2S disponuje regulovatelným termostatem a 7 stupni propečení. Topinkovač je dále vybaven funkcí rozmražení a doohřátí. Přihrádka na drobky usnadňuje údržbu.

Morphy Richards Vector Black 2S

Topinkovač s příkonem 850 W a 2 sloty na opékání chleba. Morphy Richards Vector Black 2S disponuje regulovatelným termostatem a 7 stupni propečení. Topinkovač je dále vybaven funkcí rozmražení a doohřátí. Přihrádka na drobky usnadňuje údržbu.

-->