Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Topvet lichorerisnice extrakt 100 ml

Nalezeno:    88 produktů

Topvet Lichořeřišnice extrakt 100 ml

TOPVET Lichořeřišnice extrakt 100ml Jedná se o podpůrný přípravek k posílení správné činnosti močového aparátu. V herbářích se o lichořeřišnici se hovoří jako o „rostlinném antibiotiku“, používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu. O dalších účincích není možné vzhledem k legislativě EU podat informace. Více o účincích byliny naleznete v herbářích a lékopisech.

Topvet Lichořeřišnice větší extrakt 100 ml

Složení: voda, jemný líh/ jemný lieh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Lichořeřišnice větší/ Kapucínka väčšia (Tropaeolum majus) standardizovaný extrakt z celé rostliny/ celej rastliny (10:1). Doporučené dávkování: 3 x denně 15 - 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Podávejte v jedné fázi ještě 10 dnů po vymizení příznaků.

Topvet Lichořeřišnice větší extrakt 100 ml

Složení: voda, jemný líh/ jemný lieh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Lichořeřišnice větší/ Kapucínka väčšia (Tropaeolum majus) standardizovaný extrakt z celé rostliny/ celej rastliny (10:1). Doporučené dávkování: 3 x denně 15 - 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Podávejte v jedné fázi ještě 10 dnů po vymizení příznaků.

TOPVET Lichořeřišnice extrakt 100ml

TOPVET Lichořeřišnice extrakt je doplněk stravy. V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o rostlině používané zejména při podpoře správné činnosti močopohlavního a dýchacího aparátu. Balení obsahuje 100 ml.

TOPVET Lichořeřišnice 100 ml

Bylinný extrakt Lichořeřišnice.

Topvet Šišák extrakt 100 ml

TOPVET Šišák extrakt 100ml nový Šišák je v přírodní medicíně používaný již více než 2000 let. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Chrání před oxidativním stresem. Přispívá k normální psychické činnosti. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

TOPVET Kaštanový extrakt - Auburn extrakt 100ml 100 ml

Kaštanový EXTRAKT - AUBURN EXTRAKT Bylinný extrakt určený na podrážděnou kůži v oblasti křečových žil nebo hemoroidů. Jírovec maďal ...

Topvet green idea Lichořeřišnice bylinný extrakt 60 tablet

green idea Lichořeřišnice bylinný extrakt - Tropaeolum majus Přípravek přispívá k normální funkci imunitního systému. Používá se zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu. Vhodné používat souběžně s užíváním antibiotik. O lichořeřišnici větší se v herbářích hovoří jako o „rostlinném antibiotiku“, používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu. Obsah v 1 tobolce: Lichořeřišnice standardizovaný extrakt 250 mgVitamín C 100 mg Složení: Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus) standardizovaný extrakt celá rostlina, vitamín C (ky...

Topvet Ostropestřec mariánský extrakt 100 ml

TOPVET Ostropestřec mariánský extrakt 100ml Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu správné funkce jaterní tkáně a stimulace biliární sekrece. Ostropestřec je antioxidant a chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem. Také pomáhá udržovat normální funkci srdce a přispívá k udržení normální hladiny krevního cukru.

TOPVET Kostivalový extrakt 100ml 100 ml

Kostivalový extrakt - Symphytum officinale Masážní přípravek na kůži s vysokým obsahem alantoinu v extraktu z kostivalu. O alantoinu se obecně ...

Topvet Lichořeřišnice tinktura - kapky 50 ml

Lichořeřišnice - bylinný lihový extrakt V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o „rostlinném antibiotiku“, používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu. Literatura hovoří o účincích na akutní i chronické záněty. Využitelná je lichořeřišnice také na záněty dýchacího aparátu. Tinktura se používá také proti padání vlasů. Vhodné používat pro zesílení účinku antibiotik. Obsah:  

Topvet Třapatka nachová (Echinacea) extrakt 100 ml

TOPVET Třapatka nachová (Echinacea) extrakt 100ml Třapatka nachová - Echinacea Purpurea: tato indiánská léčivka obsahuje nejvíce aktivních látek v kořeni. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení veškerých životních funkcí člověka.

Topvet Baldriánské kapky- Kozlík lékařský extrakt 100 ml

TOPVET Baldriánské kapky- Kozlík lékařský extrakt 100ml Stres, nervozita a poruchy spánku mohou být vyvolávající činitelé vážných onemocnění. Přispívá k normální psychické činnosti. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. O dalších účincích není možné vzhledem k legislativě EU podat informace.

TOPVET Arnikový extrakt - Arnica montana 100ml 100 ml

ARNIKOVÝ EXTRAKT - ARNICA MONTANA Arnika je poměrně vzácná bylinka, která se v přírodní medicíně užívá stovky let na pohmožděniny, otoky, ...

TOPVET Šišák extrakt 100ml

Doplněk stravy Šišák obsahuje standardizovaný extrakt ze šišáku bajkalského a vitamin C. Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy, chrání před oxidativním stresem, přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Balení obsahuje 100 ml.