Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Traktory falk

Nalezeno:    53 produktů

Podobné fráze:

FALK - Přívěs cisterna Joskin čtyřkolová

- Přívěs „Cisterna“ Joskin čtyřkolová, zelené barvy, do které můžete skutečně napustit vodu. - Kompatibilní s traktory Falk. - Vyrobeno z kvalitního plastu ve Francii.

FALK - Šlapací traktor Kubota

Traktor šlapací Kubota s přední lžící oranžový s volantem s klaksonem. Z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 134×53×64cm Věk 3+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii.

FALK - Šlapací traktor Supercharger červený

- Traktor šlapací Supercharger červený s dvoukolovým valníkem. ¨ - Volant s klaksonem. - Otvírací přední kapota. - Vyrobeno z vysoce odolného a kvalitního plastu. - Velikost 162×54×66cm - Věk 3+. - Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem.

FALK - Šlapací čtyřkolka racing team červená

Čtyrkolka šlapací Falk racing team červená. Z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 84×50×56 cm. Věk 3+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem.

FALK - Šlapací čtyřkolka racing team modrá

Čtyrkolka šlapací Falk racing team modrá. Z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 84×50×56 cm. Věk 3+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg dle požadavků evropských norem.

FALK - Šlapací traktor Xtractor červený

Traktor šlapací X-Tractor červený s dvoukolovým valníkem. Volant s klaksonem. Otevírací přední kapota. Vyrobeno z vysoce odolného a kvalitního plastu. - Velikost 138×42×53cm - Věk 2+. - Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem. - Vyrobeno

FALK - Odstrkovadlo bagr žlutý s odklopným sedátkem

Odstrkovadlo bagr s funkční lžící a otevíracím sedátkem Z vysoce kvalitního a odolného plastu. Velikost 85×38×67cm. Věk 3+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem.

FALK - Odstrkovadlo traktor Kubota M7151 s volantem

Odstrkovadlo – traktor Kubota M7151 oranžový. Z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 79×37×47cm Věk 1,5+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 30kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno veFrancii.

FALK - Šlapací traktor Country Farmer

Šlapací traktor Country Farmer zelený s volantem, odpruženými koly a s klaksonem. Z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 81×42×53cm Věk 2+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii z vysoce oddoleného a kvalitního plastu.

FALK - Šlapací traktor zelený Claas Arion 430

Traktor Claas 430 šlapací zelený s klaksonem. Z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 98×53×66cm Věk 3+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii.

FALK - Traktor Case IH MAXXUM 130 CVX červený s valníkem

Traktor Case šlapací s valníkem červený. Z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 131×45×53 cm. Věk 2+. Všechny traktory Falk jsou testovány do 30kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii.

FALK - Šlapací traktor Claas Arion 410 s valníkem zelený

Traktor Class Arion šlapací s valníkem zelený. Z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 132×42×54cm. Věk 2+. Všechny traktory Falk jsou testovány do 30kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii. - Věk 2+

FALK - Šlapací traktor Butterfly Farmer s valníkem

Traktor šlapací Butterfly Farmer s valníkem, odklápěcí kapotou,komínem, volantem a klaksonem. Z vysoce odolného a kvalitního plastu.Velikost 138×53×42cm. Věk 2+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 30kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii.

FALK - Šlapací traktor SuperCharger zelený s přední lžící a valníkem

- Traktor šlapací SuperCherger zelený s přední funkční lžící a přívěsem a klaksonem. - Z vysoce odolného a kvalitního plastu. - Velikost 162×42×53cm - Věk 2+. - Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem. - Vyrobeno ve Francii.

FALK - Šlapací traktor New Holland T8 modrý s valníkem

Traktor šlapací New Holland T8 modrý s přívěsem, zvadací kapotou, a klaksonem. Z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 162×54×66 cm Věk 3+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii.

Podobné fráze: