Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tvoritko na

Nalezeno:    418 produktů

Tvořítko na LED

Sada na přípravu osvěžujících a zábavných nanuků ve třech různých tvarech. Vyrobeno ze silikonu a plastových tyčinek. Podstavec v různých barvách o rozměrech (šxhxv) 20x9x4 cm. Lze mýt v myčce nádobí. RŮZNÉ BARVY, bude zasláno náhodně v závislosti na skladové dostupnosti.

Tvořítko na koblihy - SONIX

Tvořítko na koblihy k vytvoření koblih.

Tvořítko na ravioli PRESTO

Tvořítko na ravioli Presto Tescoma 420166

Tvořítko na led Hendi

S přípravou osvěžujícího a důkladně vychlazeného nápoje vám pomůže toto praktické tvořítko na led od značky Hendi. Forma na 32 kostek je vyrobená z gumy a opatřena držákem.

Tvořítko na led Hendi

S přípravou osvěžujícího a důkladně vychlazeného nápoje vám pomůže toto praktické tvořítko na led od značky Hendi. Forma na 15 kostek o rozměru 3 x 3 x 3 cm je vyrobená z odolného potravinářského silikonu.

Tvořítko na hamburgery Outdoorchef

Grilovací sezóna se už nezadržitelně blíží. Připravte se na ní společně se značkou Outdoorchef. Mezi jejich praktické vychytávky patří i toto hliníkové tvořítko na hamburgery. S jeho pomocí vždy docílíte perfektně kulatých i tlustých masových placiček. Mezi jeho další přednosti patří i snadná údržba - veškeré části lze totiž pohodlně umýt v myčce nádobí.

TORO Tvořítko na taštičky

Pomůcka na tvoření taštiček. Vynikající pro přípravu sladkých i slaných, pečených i vařených taštiček a plněných těstovin. Set 3 ks. Vyrobeno z odolného plastu. Průměr 10 cm, 8 cm, 5,5 cm.

Tvořítko na lívance PRESTO

k přípravě dekorovaných i nedekorovaných lívanců, či sázených vajec, 4 dekorativní disky

Tescoma Tvořítko na hamburgery PRESTO

Tvořítko na hamburgery Presto k rychlému a snadnému vytvoření hamburgerů.

Tvořítko na svíčky, Candle Carver

Tvořítko na svíčky Candle Carver nebo ovocné pochoutky s čokoládou. Toto tvořítko se Vám bude hodit pokud pořádáte často párty a chcete aby byla párty originální.Toto tvořítko na svíčky nebo panáky Vám pomůže skoro ze všeho ovoce co budete mít po ruce tvořit originální panáky, svícny a pít třeba vodku z hrušky. Panák vyřezaný tvořítkem má průměr cca. 4 cm.

Plastové tvořítko na koblihy 18x10cm

Milujete koblihy a chcete si zjednodušit jejich přípravu? Pak vyzkoušejte moderní plastové tvořítko na koblihy.

COOL DOWN Tvořítko na led

Čím výše šplhají teploty vzduchu nebo nálada na Vaší zahradní party, tím chladnější by měly být podávané drinky. Proto se tvořítko na led COOL DOWN postará o skutečně cool zásobu ledu. Je vyrobeno z flexibilního silikonu, prokáže své služby jako spolehlivé a robustní tvořítko na led, se kterým se tak snadno zachází, ale zároveň je vhodný i do myčky nádobí. K dostání v dalších variantách.

Tvořítko na těstoviny Spaccatelli Kenwood

Tvořítko na Silatelli Spaccatelli jsou dlouhé těstoviny, které vypadají jako zkroucené pappardelle. Jsou vynikající s řadou středomořských omáček.

Tvořítko na těstoviny Spaccatelli Kenwood

Tvořítko na Silatelli Spaccatelli jsou dlouhé těstoviny, které vypadají jako zkroucené pappardelle. Jsou vynikající s řadou středomořských omáček.