Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tyl bily s puntiky

Nalezeno:    391 produktů

bílý tyl gaia s puntíky

tento tyl bílý bavlněný s puntíky je z italské kolekce. lze použít jak k oděvním účelům, tak i k dekoračním.

Tyl úzký s puntíky bílý

č. 55TIUK1508010 Jemný tyl v roli 15cm x 9m

Tyl elastický PAD s puntíky

Elastický tyl s puntíky je jemný a splývavý. Používá se k našití na oděvy jako vsadka nebo ozdobný prvek na rukávy, na šaty, halenky, sukně, apod. Požadované množství metráže vepište přímo do pole košíku. Nejmenší metráž, kterou lze objednat je 0,5 m. Tyl vám bude ustřižen v celku. Gramáž: 49 g/m² Šíře: 100 cm Prodáváme od 0,5 m Průměr oka: 0,5 mmSložení: 90% polyamid, 10% elastan

krémový tyl gaia s puntíky

tento tyl krémový bavlněný je z italské kolekce. lze použít jak k oděvním účelům, tak i k dekoračním.

tyl červený - černé puntíky

Tyl červený s černými sametovými puntíky. tato látka je průhledná s jemným mřížkováním a lepenými aplikacemi. používá se k výrobě dámských šatů, na závoje apod. lze tuto látku využít k mnoha dekoračním účelům např. na slavnostní tabule nebo na záclony apod.

tyl černý - černé puntíky

Tyl černý s černými sametovými puntíky. tato látka je průhledná s jemným mřížkováním a lepenými aplikacemi. používá se k výrobě dámských šatů, na závoje apod. lze tuto látku využít k mnoha dekoračním účelům např. na slavnostní tabule nebo na záclony apod.

tyl černý - bílé puntíky

Tyl černý s bílýmy sametovými puntíky. tato látka je průhledná s jemným mřížkováním a lepenými aplikacemi. používá se k výrobě dámských šatů, na závoje apod. lze tuto látku využít k mnoha dekoračním účelům např. na slavnostní tabule nebo na záclony apod.

světle modrý tyl gaia s puntíky

tento světle modrý tyl bavlněný s puntíky je z italské kolekce. lze použít jak k oděvním účelům, tak i k dekoračním.

tyl bílý - bílý puntík

Tyl bílý s bílým sametovým puntíkem. tato látka je průhledná s jemným mřížkováním a lepenými aplikacemi. používá se k výrobě dámských šatů, na závoje apod. lze tuto látku využít k mnoha dekoračním účelům např. na slavnostní tabule nebo na záclony apod.

Tyl dekorační s puntíky šíře 50 cm

Dekorační tyl zdobí drobné puntíky. Působí jemně jako pavučinka a zároveň elegantně. Použití: Tyl nejlépe vynikne na slavnostní tabuli na svatbách, oslavách, večírcích a plesech. Floristé ho používají i v květinových vazbách. Šíře: 50 cm Návin: 4,5 mSložení: polyamid

elastický tyl bílý s leskem

tento bílý elastický tyl je z celoroční nabídky, je splývavý a nemačkavý. tyl má vyšší lesk. je vhodný na společenské šaty, halenky, sukně, doplňky apod. při použití na šaty a sukně je nutné podšití materiálu.

tyl effect bílý s glittery

tento bílý tyl je z italské kolekce. tyl je zdobený lesklými, drobnými flitry vždy ve stejné barvě. je možno použít na společenské oděvy, šaty, sukně apod. je nutné podšití materiálu. je vhodný také na dekorativní účely.

tyl savoia bílý š. 300cm

tento tyl je z italské kolekce. je pevný a bude dobře držet tvar. tento tyl má šíři 300 cm, je možno použít jak např. ke svatebním účelům, tak i na dekorace

tyl bílý š. 280 cm

tato látka je průhledná s jemným mřížkováním. používá se k výrobě dámských šatů, jako podkladová látka pod šaty, na závoje apod. Tuto látku vzhledem k její větší šíři (280cm) lze využít i k mnoha dekoračním účelům např. na slavnostní tabule nebo na záclony apod.

elastický tyl scintila bílý š. 295cm

tento bílý tyl je velmi elastický a má vysoký lesk. nejedná se o klasický tyl. je splývavý a jemný . je možno použít na svatební šaty, závoje, společenské oděvy. lze také použít na dekorační účely. Certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100 = textilie jsou atestované a vhodné pro děti do 3 let.