Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Univerzalni drzak do auta celly flex17

Nalezeno:    29 produktů

Univerzální držák do auta CELLY GHOST Černá

Chytré a snadné uchycení telefonu v automobilu na ventilační mřížku pomocí magnetu.

Držák do auta Celly GHOSTFIX XL

CELLY GHOSTFIX představuje praktické řešení pro uchycení vašeho telefonu. Je to univerzální a nenápadný držák, který funguje na magnetickém principu. Díky extra přilnavé nalepovací zadní části ho můžete připevnit k jakémukoliv plochému povrchu. Je ideální pro použití do auta, domů, do kanceláře nebo kamkoliv, kde potřebujete mít svůj mobilní telefon rychle a pohodlně po ruce. V balení naleznete kovovou destičku, kterou stačí přilepit na záda telefonu nebo na zadní část krytu. Magnet bezpečně udrží telefon v držáku, a přitom nijak nenarušuje funkci mobilního zařízení. Univerzální magnetický držák Vhodný pro přilepení na plochý povrch Kompaktní rozměry 2x lepící kovový lepící žeton v balení V...

Držák na mobil Celly Minigrip EVO, univerzální držák do mřížky ventilace (MINIGRIPEVO)

Držák na mobil Celly Minigrip EVO, univerzální držák do mřížky ventilace Univerzální držák do auta pro mobilní telefony CELLY Minigripevo lze jednoduše připnout pomocí úchytu do vě...

Univerzální držák do auta s přísavkou CELLY FLEX14 / pro mobilní telefony a smartphony / flexibilní rameno (FLEX14)

CELLY FLEX14 Univerzální držák do auta s přísavkou pro mobilní telefony a smartphony / flexibilní rameno

Držák na mobil Celly GHOSTPLUS univerzální

Použití: do větrací mřížky Typ: do auta Určeno pro úhlopříčku ("): 4; 4.2; 4.3; 4.5; 4.6; 4.7; 4.8; 5; 5.1; 5.2; 5.3; 5.5 Provedení výrobku: černá barva CELLY GHOSTPLUS je univerzální mini držák do auta k umístění do mřížky ventilace. Funguje na magnetickém principu. V rozsahu dodávky je i kovový lepící žeton, který je určen k připevnění na jakoukoliv hladkou, rovnou plochu jako např. kryt smarphonu, GPS, PM3 atd. Držák otočný o 360° nabízí extrémní flexibilitu, vaše zařízení tak můžete používat horizontálně i vertikálně. Miniaturní rozměry a gumový povrch CELLY GHOSTPLUS vytváří elegantní a nenápadný design.

Univerzální držák Celly MINIGRIP PRO na mobil

Hledáte jednoduchý držák mobilního telefonu do auta, který jej pevně zafixuje? Pak zkuste univerzální CELLY MINIGRIP, který se díky chytře řešené konstrukci hodí pro téměř každou velikost smartphonu. Umístěte jej do mřížky ventilace, kde jej budete mít vždy po ruce. Už se vám nebude mobil volně povalovat v autě, dejte jej na své místo! Univerzální držák smartphonů do auta Umisťuje se pomocí háčků do mřížky ventilace Vhodný pro téměř všechny velikosti telefonů

Univerzální držák do mřížky ventilace CELLY Olympia XL pro smartphony

Univerzální držák do auta pro Vaše smartphony až do úhlopříčky 5" s blokovacím systém a bezpečnou fixací. Váš telefon bude v bezpečí při rychlé jízdě i při drobných skocích nebo v ostrých zatáčkách. Držák Olympia je perfektní řešení pro ty, kdo chtějí používat svůj smartphone bezpečně a hlavně prakticky i během jízdy. Díky držáku použijete smartphone jako GPS navigaci a neprošvihnete hovor ani SMS zprávu. Vlastnosti produktu: - držák určený pro výdech ventilace - pevná fixace během jízdy - rozteč ramen: 53 - 85 mm

CELLY univerzální držák mobilního telefonu do mřížky ventilace Mount Vent, černá MOUNTVENTBK

Kompaktní univerzální držák telefonu do auta. Vhodný pro všechny telefony do velikosti 6,5". Pro instalaci do ventilační mřížky. Snadné vložení telefonu jednou rukou. Pogumovaný povrch kleští. Otočný kloub pro nastavení telefonu do ideálního úhlu. Jednoduchá instalace.

CELLY univerzální držák do mřížky ventilace s otočným kloubem Mount Vent 360, černá MOUNTVENT360BK

Kompaktní univerzální držák telefonu do auta. Vhodný pro všechny telefony do velikosti 6,5". Pro instalaci do ventilační mřížky. Auto-lock systém - po přiložení telefonu se obě kleště držáku samy zacvaknou. Pogumovaný povrch kleští. Otočný kloub pro nastavení telefonu do ideálního úhlu. Jednoduchá instalace.

CELLY univerzální držák do mřížky ventilace s otočným kloubem Mount Vent Plus, černá MOUNTVENTPLUSBK

Univerzální držák telefonu do auta. Vhodný pro všechny telefony do velikosti 6,5". Pro instalaci do ventilační mřížky. Auto-lock systém - po přiložení telefonu se obě kleště držáku samy zacvaknou. Tlačítko pro otevření kleští na zadní straně držáku. Podpůrné nohy držáku pro naprostou stabilitu telefonu. Pogumovaný povrch kleští. Otočný kloub pro nastavení telefonu do ideálního úhlu. Jednoduchá instalace.

CELLY univerzální držák s bezdrátovým nabíjením Mount Charge, černá MOUNTCHARGEBK

Univerzální držák telefonu do auta. Vhodný pro všechny telefony do velikosti 6,5". Určen pro palubní desku, čelní sklo nebo do větrací mřížky. Při uchycení do ventilace lze upravit tlak kleští pro naprostou stabilitu. Podpora Qi standardu. Auto-lock systém - po přiložení telefonu se obě kleště držáku samy zacvaknou. Tlačítko pro otevření kleští na zadní straně držáku. Podpůrné nohy držáku pro naprostou stabilitu telefonu. Pogumovaný povrch kleští. Nastavitelné rameno držáku otočné o 180°. Otočný kloub pro nastavení telefonu do ideálního úhlu. Jednoduchá instalace.

Celly držák FLEX14 Černá

Univerzální držák do auta s nastavitelnými čelistmi pro mobilní telefony se šířkou až 90mm.

Celly Univerzální držák mobilního telefonu na palubní desku Mount Dash, černý MOUNTDASHBK

Univerzální držák na telefon do auta. Celly Mount Dash se upevňuje přísavkou na palubní desku nebo čelní sklo vozu a vejde se do něj telefon s úhlopříčkou do 6,5 ", který v něm můžete libovolně natáčet. Po vložení smartphonu se pogumované kleště automaticky zaklapnou, držák tak můžete obsluhovat pohodlně jednou rukou.

CELLY univerzální držák mobilního telefonu na palubní desku Mount Dash, černá MOUNTDASHBK

Univerzální držák telefonu do auta. Vhodný pro všechny telefony do velikosti 6,5". Určen pro palubní desku i čelní sklo. Uchycení držáku pomocí přísavného podstavce. Auto-lock systém - po přiložení telefonu se obě kleště držáku samy zacvaknou. Pogumovaný povrch kleští. Otočný kloub pro nastavení telefonu do ideálního úhlu. Jednoduchá instalace. Kompaktní rozměry.