Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Valco baby snap 4 ruzova 2015

Nalezeno:    3 produkty

VALCO BABY - Stříška ke kočárku Valco Snap 4 růžová

Náhradní stříška k sportovnímu kočárku Valco Snap 4.Originální doplněk - jednoduchou výměnou stříšky změníte design kočárku. Stříška je pomocí zipu prodlužovací, takže docílíte větší ochranu dítěte proti slunci nebo nepříznivému počasí. Stříška je standardně vybavena UV ochranou proti slunečnímu záření a je kompatibilní se všemi kočárky Valco Snap 4.

VALCO BABY Bouda na kočárek Snap 4 růžová

Náhradní bouda ke sporťáku Valco Snap 4. Originální doplněk – jednoduchou výměnou boudičky změníte design kočárku. Stříška je pomocí zipu prodlužovací, takže docílíte větší ochrany dítěte proti slunci nebo nepříznivému počasí. Bouda je standardně vybavena UV ochranou proti slunečnímu záření a je kompatibilní se všemi kočárky Valco Snap 4. O značce Valco: Valco je australská rodinná firma, která čerpá své zkušenosti ze své více jak 50 leté existence. Po tuto dobu sbírala společnost své znalosti a zkušenosti, které jí pomáhají při vyvíjení nových Valco produktů. Všechny produkty jsou navrhovány tak, aby nejen vypadaly skvěle, měly vynikající funkci a výkon, ale aby především vyhovovaly potřeb...

VALCO Bouda ke kočárku Snap 4 růžová Rok 2013

VALCO Bouda ke kočárku Snap 4 růžová Rok 2013 Náhradní bouda ke sporťáku Valco Snap 4. Originální doplněk - jednoduchou výměnou boudičky změníte design kočárku.