Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vceli vosk 1 kg

Nalezeno:    761 produktů

Včelí pyl .: 1 kg

Pro posílení imunitního systému, podporu látkové výměny, celkové zlepšení kondice.

Dictum 810007 - Pure Beeswax Granulate, 1 kg - Vosk

Včelí vosk, vyniká svojí vůní a vytváří hedvábný lesk. Použití pro konzervaci a péči dřevěných povrchů a pro tmelení a lepení. Nanáší se v čisté formě po lehkém zahřátí (max. 70ºC), je také rozpustný v oleji nebo lihu.Granule.

Dictum 810010 - Carnauba Wax, 1 kg - Vosk

Karnaubský vosk. Je vhodný pro lesklé konečné leštění. Také se dá využít jako mazivo pro posuvné dřevěné díly a jako ochrana proti korozi kovových povrchů. Vosk brazilské palmy karnaubské se vyznačuje velkou tvrdostí a dobrou fyziologickou kompatibilitou. Nabízený vosk je nebělený a má teplotu tání cca. 90 °C.

Italwax depilační vosk zrnka Plum 1 kg

Italwax depilační vosk zrnka Plum 1 kg Vyznačuje se krátkou dobou vytvrzování, díky které můžete provádět depilaci ve velmi krátkém čase. Účinný při odstraňování krátkých a tvrdých chloupků. Ideáln...

Roztírač na palačinky de Buyer, 4873.01 B BOIS, dřevěný, bukové dřevo, ochrana včelí vosk

Vlastnosti:- kuchyňské potřeby- vyrobené z PEFC certifikovaného bukového dřeva... z trvale udržitelně obhospodařovaných lesů (Vosges)- dřevo s ochranou včelího vosku (100% přírodní)- doporučujeme ruční mytí- rozměry: 20,5 x 16 x 1,5 cm- váha 0,01 kg

Truhla PIMBOW bílý vosk

Truhla masiv borovice, povrchová úprava - voskované v bílém odstínu; horní deska masiv borovice lak, ostatní části voskované v bílém odstínu; kovové zdobené úchyty; BALENO - KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 51 x 15 x 94 cm); Rozměry (šxhxv v cm): 92x46x50; Hmotnost v kg: 21Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.

Komoda PIMBOW, bílý vosk

Komoda se třemi zásuvkami a třemi dvířky masiv borovice, povrchová úprava - voskované v bílém odstínu; horní deska masiv borovice voskovaná v medovém odstínu , ostatní části voskované v bílém odstínu; 3 malé zásuvky, 3 dvířka; kovové zdobené úchyty; BALENO - KARTON: 1 ks; Rozměry (šxhxv v cm): 132x44x84; Hmotnost v kg: 39Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.

ItalWax filmwax - zrniečka vosku azulén 1 kg

FilmWax je vosk na depilaci, který se rozehřívá v plechových nádobkách. Nanáší se špachtlí ve velmi tenké vrstvě a strhává se bez stripů. Po a před depilací nezapomínejte používat podepilačné a preddepilačné přípravky.

ItalWax filmwax - zrníčka vosku švestka 1 kg

FilmWax je vosk švestka na depilaci j e velmi vhodný na velmi citlivé partie těla - podpaží, bikiny, obličej a brazilskou depilaci který se rozehřívá v plechových nádobkách. Nanáší se špachtlí ve velmi tenké vrstvě a strhává se bez stripů. Po a před depilací nezapomínejte používat podepilačné a preddepilačné přípravky.

ItalWax filmwax - zrníčka vosku růže 1 kg

FilmWax je vosk na depilaci j e velmi vhodný na velmi citlivé partie těla - podpaží, bikiny, obličej a brazilskou depilaci který se rozehřívá v plechových nádobkách. Nanáší se špachtlí ve velmi tenké vrstvě a strhává se bez stripů. Po a před depilací nezapomínejte používat podepilačné a preddepilačné přípravky.

ItalWax filmwax - zrniečka vosku natural 1 kg

FilmWax je vosk natural na depilaci j e velmi vhodný na velmi citlivé partie těla - podpaží, bikiny, obličej a brazilskou depilaci který se rozehřívá v plechových nádobkách. Nanáší se špachtlí ve velmi tenké vrstvě a strhává se bez stripů. Po a před depilací nezapomínejte používat podepilačné a preddepilačné přípravky.

Dictum 810016 - Paraffin Wax - Vosk

Transparentní voděodolný vosk vhodný například k utěsnění konců ploch dřeva. Vhodný k míchání se včelím voskem a následné konzervaci dřeva a kovů. Vosk neobsahuje žádná rozpouštědla, je bez barvy a zápachu, voděodolný, extrahovaný z minerálního oleje.Hmotnost: 1 kg

ItalWax filmwax - zrniečka vosku Full Body 1 kg

ItalWax filmwax - zrníčka vosku Full body 1 kg - speciální vosk na depilaci celého těla, který se ohřívá v plechových nádobkách. Nanášejte špachtlí ve velmi tenkých vrstvách.

Noční stolek PIMBOW bílý vosk

Noční stolek z masivu masiv borovice, povrchová úprava - voskované v bílém odstínu; horní deska masiv borovice voskovaná v medovém odstínu, ostatní části voskované v bílém odstínu; 1 zásuvka /hloubka zásuvky 30 cm, 1 dvířka; kovové zdobené úchyty; možnost montáže pantů na levou i pravou stranu; Rozměry (šxhxv v cm): 53x38x67; Hmotnost v kg: 21Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.

Konferenční stolek PIMBOW bílý vosk

Konferenční stolek se šuplíkem masiv borovice, povrchová úprava - voskované v bílém odstínu; horní deska masiv borovice voskovaná v medovém odstínu, ostatní části voskované v bílém odstínu; 1 zásuvka, kovové zdobené úchyty; BALENO - KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 63 x 10 x 102 cm); Rozměry (šxhxv v cm): 100x60x45; Hmotnost v kg:17Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.