Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Veritas klinovy remen

Nalezeno:    5 produktů

Klínový řemen Veritas 315 mm

Skladem. Řemen na šicí stroj Veritas - originál (bílý) 3x5x315mm Klínový řemen pro šicí stroje Veritas o délce 315 mm Tímto řemenem můžete nahladit hladké řemeny v béžové barvě, které se dříve používaly na Veritas. Cena uvedená za 1ks.

Klínový řemen 3 x 5 x 315 - staré stroje VERITAS

Klínový řemen 3 x 5 x 315 - staré stroje VERITAS slouží jako náhradní díl pro staré šicí stroje Veritas, ale také pro staré šicí stroje Lucznik, Lada, Čajka, Podolsk, Singer. Rozměr 3 x 5 x 315 mm.

Klínový řemen 3 x 5 x 290 - staré stroje VERITAS

Klínový řemen 3 x 5 x 290 - staré stroje VERITAS slouží jako náhradní díl pro staré šicí stroje Veritas, ale také pro staré šicí stroje Lucznik, Lada, Čajka, Podolsk, Singer. Rozměr: 3 x 5 x 290 mm.

Klínový řemen zubatý oranžový 6 x 340 mm - staré šicí stroje Veritas

Klínový řemen zubatý oranžový 6 x 340 mm - staré šicí stroje je náhradní díl pro staré šicí stroje Veritas. Řemen patří mezi hodně namáhané díly šicího stroje a je potřeba ho občas vyměnit za nový. Tento řemen slouží jako náhrada v případě opotřebování, poškození původního řemenu umístěného ve stroji. Než si řemen objednáte, dobře si zkontrolujte podle názvu a obrázku, zda máte opravdu jeden z těchto typů overlocku. Tento řemen je vhodný pro staré šicí stroje Lucznik, Veritas, Lada, Čajka, Podolsk, Singer.Obvod řemenu: 340 mmŠířka řemene: 6 mm

Klínový řemen zubatý oranžový 6 x 340 mm - staré šicí stroje

Klínový řemen zubatý oranžový 6 x 340 mm - staré šicí stroje je náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik. Řemen je velmi namáhavý díl šicího stroje a proto je třeba ho občas vyměnit za nová. Tento řemen slouží jako náhrada v případě opotřebování, poškození původního řemenu umístěného ve stroji. Než si řemen objednáte, dobře si zkontrolujte podle názvu a obrázku, zda máte opravdu jeden z těchto typů overlocku. Tento řemen je vhodný pro staré šicí stroje Lucznik, Veritas, Lada, Čajka, Podolsk, Singer.Obvod řemene: 340 mmŠířka řemene: 6 mm