Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Versele laga prestige pro papousky

Nalezeno:    139 produktů

VERSELE-LAGA Prestige pro střední papoušky (1kg)

100% přírodní, kompletní krmivo pro střední papoušky.

VERSELE-LAGA Prestige pro velké papoušky (1kg)

100% přírodní, kompletní krmivo pro velké papoušky.

VERSELE-LAGA Prestige pro velké papoušky 1 kg

100% přírodní, kompletní krmivo pro velké papoušky.

VERSELE-LAGA Prestige pro velké papoušky 3 kg

100% přírodní, kompletní krmivo pro velké papoušky.

VERSELE-LAGA Premium Prestige pro velké papoušky (2kg)

Obohacená směs osiva - vitamíny, aminokyseliny a minerály pro optimální trávení a funkci střev.

VERSELE-LAGA Premium Prestige pro střední papoušky 1 kg

100% přírodní, kompletní krmivo pro střední papoušky.

Versele Laga Prestige Premium pro velké papoušky 2 kg

Obohacená směs osiva - vitamíny, aminokyseliny a minerály pro optimální trávení a funkci střev.

Versele-Laga Prestige Parrots krmivo pro velké papoušky 3kg

100% přírodní, kompletní krmivo pro velké papoušky. Kompletní krmivo pro velké papoušky. Prestige je pestrá a vyvážená směs se složením speciálně přizpůsobeným specifickým požadavkům na výživu vašeho papouška. Krmný návod: denně naplňte krmítko. Denní dávka může být rozdílná, záleží na věku, velikosti a druhu papouška, proto s první dávkou nešetřete a posléze přizpůsobte denní ideální dávku dle zkušenosti. Složení: semena, obiloviny, ořechy.

Versele-Laga Prestige Sticks tyčinky pro velké papoušky med+ořech 2x70 g

Tyčinky VERSELE-LAGA Prestige ořechy a med pro velké papoušky 140g Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: semena, obiloviny, ořechy (2,2% arašídy, mandle), med (2%), cukr, pekařské výrobky, oleje a tuky. Tyčinky s ořechy a medem pro velké papoušky - 2 ks.

VL Prestige Big Parakeet pro papoušky 20kg

Versele Laga Prestige Big Parakeet je kompletní mix pro všechny velké papoušky. Obsahuje prémiový mix velmi kvalitních přírodních semen určený právě pro tento druh ptáků. Krmný návod: Podávejte dle potřeby a pravidelně obměňujte. Papoušek by měl mít vždy k dispozici čerstvou čistou vodu. Složení: Semena, obiloviny, ořechy.

VL Prestige Parrots pro velké papoušky 15kg

Versele Laga Prestige Parrots je kompletní mix pro všechny papoušky. Obsahuje prémiový mix velmi kvalitních přírodních semen určený právě pro tento druh ptáků. Krmný návod: Podávejte dle potřeby a pravidelně obměňujte. Papoušek by měl mít vždy k dispozici čerstvou čistou vodu. Složení: pruhovaná slunečnicová semínka 25%, bílá slunečnicová semínka 20%, kukuřice 7%, pšenice 6%, světlicový květ 5%, loupané arašídy 5%, ovesné vločky 5%, pohanka 5%, neloupaná rýže 4%, celé arašídy 4%, konopí 3%, loupaný oves 3%, piniové oříšky 2%, popcorn 2%, dýňová semínka 1%.

VL Prestige Premium pro velké papoušky 2kg

Vysoce kvalitní směs semen - Versele Laga Prestige Premium Parrots je kompletní pestrý mix semen pro všechny velké papoušky. Krmivo pro ptáky obsahuje prémiový mix velmi kvalitních přírodních semen určený právě pro tento druh ptáků. Vyvážený mix semen je navíc doplněno o extrudované pelety VAM, vitamíny, aminokyseliny a minerály. Tato zdraví prospěšná kombinace zaručuje, že bude krmený pták v optimálním zdravotním stavu. Celkové složení je konzultováno s nejlepšími evropskými chovateli a je používáno jako základní krmivo pro všechny větší druhy papoušků. Krmná směs Parrot Nut-Free MIX neobsahuje ořechy. Benefity krmiva Versele Laga Prestige: ...