Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vestavny kos

Nalezeno:    110 produktů

Simplehuman Vestavný koš 30 l

Vestavný koš je velkým pomocníkem v kuchyni, protože je vždy při ruce a přes to elegantně skryt. Kvalitní ocelová konstrukce a kuličková ložiska zajišťují snadnou a tichou manipulaci a dlouhou životnost.

Vestavný odpadkový koš

Vestavný koš na separovaný odpad. Vhodný k zabudování do spodních kuchyňských skříněk s šířkou 40 cm. Dvě samostatné nádoby. Objem 2 x 20 l. Plně vysouvací mechanizmus na kuličkových ložiscích.

Simplehuman Vestavný koš 10 l

Praktický koš, který se umístí na vnitřní dvířka kuchyňské skříňky, skryje všechen váš odpad v kuchyni. Koš je zasazen do ocelového rámu, ze kterého jde vyjmout pro snadné vyprázdnění.

Brabantia Vestavný koš 10 L Černá

Vestavěný koš v černé barvě je celý vyroben z pevného 100% antikorozního materiálu. Koš o objemu 10 l je tedy ideální k použití ve vlhčích místnostech.

Simplehuman Vestavný koš 10 l - rozbaleno

Praktický koš, který se umístí na vnitřní dvířka kuchyňské skříňky, skryje všechen váš odpad v kuchyni. Koš je zasazen do ocelového rámu, ze kterého jde vyjmout pro snadné vyprázdnění.

Simplehuman Vestavný koš 10 l - zánovní

Praktický koš, který se umístí na vnitřní dvířka kuchyňské skříňky, skryje všechen váš odpad v kuchyni. Koš je zasazen do ocelového rámu, ze kterého jde vyjmout pro snadné vyprázdnění.

Brabantia Vestavný koš lesk 15 l

Vestavěný koš s vyjímatelným plastovým vědrem šetří prostor ve vašem interiéru. Koš o objemu 15 l je ideální k zavěšení na dveře skříňky a je určen pro kombinaci pravých i levých dveří.

Simplehuman Vestavný koš 20 + 15 l

Vestavěný koš pro třídění odpadů je ideálním řešením do kuchyně, jak mít koš při ruce, ale přesto elegantně skrytý. Konstrukce je vyrobena z oceli a nádoby z pevného plastu, jejichž odolnost potvrzuje i prodloužená záruka 5 let.

Brabantia Vestavný koš lesk 15 l - rozbaleno

Vestavěný koš s vyjímatelným plastovým vědrem šetří prostor ve vašem interiéru. Koš o objemu 15 l je ideální k zavěšení na dveře skříňky a je určen pro kombinaci pravých i levých dveří.

Vestavný odpadkový koš plast 12 l 51174

Odpadkový koš objem 12 l, plast, rozměry: 26,5×29cm, počet nádob: 1 Odpadkový koš nesmí chybět v žádné domácnosti. Vestavný odpadkový koš plast 12 l 51174 vyniká bezdotykovým ovládáním, tudíž je vhodnou volbou pro ty, kdo neradi sahají na víko. Odpadkový koš pracuje s infračerveným senzorem, který má schopnost rozeznat pohyb a pak otevřít koš. Vestavný odpadkový koš plast 12 l 51174 se ovládá naprosto jednoduše. Přimontuje se do skříňky a víko se následně samo odklopí pokaždé, kdy se otevřou dvířka. Odpadkový koš SHUMEE o objemu 12 l je postačující pro odpadky z celé vaší domácnosti. Koš s jednou nádobou je ideální pro tříděný i netříděný odpad. Materiál, ze kterého je koš vyroben je pla...

Vestavný odpadkový koš nerezová ocel 12 l 51172

Odpadkový koš objem 12 l, plast, rozměry: 26,5×29,5cm, počet nádob: 1 Odpadkový koš je nutností v každé domácnosti. Vestavný odpadkový koš nerezová ocel 12 l 51172 je možné ovládat bezdotykově, čehož využijí hlavně ti, kdo na víko nechtějí sahat. Odpadkový koš je osazen infračerveným senzorem, který po rozeznání pohybu koš otevře. Vestavný odpadkový koš nerezová ocel 12 l 51172 se ovládá naprosto jednoduše. Patří do skříňky a víko se odklopuje společně s otevřením skříňky. Odpadkový koš SHUMEE o objemu 12 l pobere odpadky z celé domácnosti. Koš s jednou nádobou poslouží pro tříděný i netříděný odpad. Materiál zvolený pro výrobu koše je plast. Zajímavé přednosti odpadkového koše Vestavný...

Vestavný odpadkový koš Simplehuman – 10 l, chromovaná ocel, plastový kbelík

Odpadkový koš, který je snadno dostupný, ale pro návštěvníky kuchyně prakticky neviditelný. To je odpadkový koš Simplehuman, který se snadno schová do kuchyňské skříňky. Koš má ocelový rám, ve kterém drží, a kterým se snadno pomocí jednoho šroubu zafixuje na vnitřní stranu dvířek. Díky tomuto provedení není v kuchyni vidět, a přesto je vždy po ruce. Koš lze z rámu celý vyjmout. Usnadní to manipulaci s odpadky i čištění koše. Simplehuman používá špičkové materiály a inovativní výrobní postupy. Proto vám pro tento model koše může nabídnout záruku 5 let. Simplehuman vyrábí vlastní odpadkové pytle. Vyznačují se vysokou pevností a snadno se z koše vyndávají. Sáčky, které přesně padnou do tohoto...

FRANKE Sortery Vestavný odpadkový koš 350-45 121.0307.553

Odpadkový koš 350-45 barva černá materiál plast spodní skříňka 450 mm objem 40 l (možno umístit i 2 sáčky) 1 koš + 1 zadní menší koš police nad košem v ceně koše koš umístěn do police s plnovýsuvem výsuvná police obsahuje aktivní uhlíkový filtr - pohlcuje pachy doporučené plnovýsuvy Blum, Grass, Hettich Plnovýsuv Koše řady 350, Trolley Vario a Easysort se vkládají do zásuvky s plnovýsuvem, která je osazena podélným relingem nebo vysokou bočnicí. Pro tyto odpadkové koše doporučujeme plnovýsuvy firem Blum, Grass nebo Hettich. Uhlíkový filtr V polici některých nabízených košů je zabudován aktivní uhlíkový filtr, který pohlcuje nepříjemné pachy. Jedná se o odpadkové koše řady FX, 300, 350 a Sol...

FRANKE Sortery Vestavný odpadkový koš 350-50 121.0307.554

Odpadkový koš 350-50 barva černá materiál plast spodní skříňka 500 mm objem 40 l (možno umístit i 2 sáčky) 1 koš + 1 boční menší koš police nad košem v ceně koše koš umístěn do police s plnovýsuvem výsuvná police obsahuje aktivní uhlíkový filtr - pohlcuje pachy doporučené plnovýsuvy Blum, Grass, Hettich Plnovýsuv Koše řady 350, Trolley Vario a Easysort se vkládají do zásuvky s plnovýsuvem, která je osazena podélným relingem nebo vysokou bočnicí. Pro tyto odpadkové koše doporučujeme plnovýsuvy firem Blum, Grass nebo Hettich. Uhlíkový filtr V polici některých nabízených košů je zabudován aktivní uhlíkový filtr, který pohlcuje nepříjemné pachy. Jedná se o odpadkové koše řady FX, 300, 350 a Sol...