Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vila lea detsky kostym

Nalezeno:    70 produktů

Víla Lea - dětský kostým

Světle růžové vílové šaty s krátkými motýlkovými rukávy. Vrchol je zdobený květinami a motýlem. Růžové spodní prádlo má další vrstvu třpytivého tylu. Pas je zdoben třpytivým srdcem. Na zadní straně jsou růžová křídla s připevněným suchým zipem. DOSTUPNÉ ROZMĚRY 104 | 116 | 128

Kostým dětský Mořská víla

Dětský kostým Mořská víla Kostým mořské panny je kouzelný a bohatě zdobený, Obsahuje bohatě zdobené azurově modré šaty, doplněné třpytivou organzou. Zapínají se na suchý zip. Velikost XS (3-4 roky) Velikost S (4-6 let)

Kostým dětský Hvězdná víla

Kostým je vhodný pro malé slečny, které se chtějí alespoň na chvíli stát hvězdnou vílou. Obsahuje: šaty, čelenku, křídla. Neobsahuje: punčochy, boty. Velikost S (4-6 let) Velkost M (7-9 let) Velikost L (10-12 let)

Dětský kostým paví víla (M)

Oslnivý karnevalový kostým s motivem paví víly! Kostýmek v modro -zelené barvě a velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6-8let (116-128 cm).

Dětský kostým paví víla (S)

Oslnivý karnevalový kostým s motivem paví víly! Kostýmek v modro-zelené barvě a velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm).

Dětský kostým fialová víla (M)

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly! Tento půvabný kostýmek ve fialovo-modré barvě a velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm).

Dětský kostým fialová víla (S)

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly! Tento půvabný kostýmek ve fialovo-modré barvě a velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm).

Kostým dětský Hvězdná víla vel. M

Kostým pro malé slečny, které se chtějí alespoň na chvíli stát hvězdnou vílou. Obsahuje: bílé šaty, čelenku křídla. Neobsahuje: punčochy, boty. Barva bílo-zlatá

Kostým dětský Hvězdná víla vel. L

Kostým pro naše malé slečny, které se chtějí alespoň na chvíli stát hvězdnou vílou. Obsahuje: šaty, čelenka, křídla. Neobsahuje: punčochy, boty. Velikost 10 - 12 let. (L)

Kostým dětský Hvězdná víla vel. S

Kostým je vhodný pro malé slečny, které se chtějí alespoň na chvíli stát hvězdnou vílou. Obsahuje: šaty, čelenku, křídla. Neobsahuje: punčochy, boty. Velikst S (4-6 let) Velkost M (7-9 let) Velikost L (10-12 let)

Kostým dětský Květinová víla s křídly růžová

Kostým pro dívenky Květinová víla s křídly a květinou u pasu. Luxusní kostým na motiv květinové víly pro všechny malé parádnice Kostým je ušitý z krásné a kvalitní růžové látky v kombinaci s tylem. Pohádkový kostým tvoří luxusní zdobené šatičky a křídla. Velikost 128 (S) Velikost 116 (XS)

Ariell Loveheart - dětský kostým Ariel mořská víla

Krásný licenční kostým Malé mořské víly Ariel. DOSTUPNÉ ROZMĚRY 3- 4 let | 5-6 let | 7-8 let

Dětský kostým Paví víla (M) e-obal

Oslnivý karnevalový kostým s motivem paví víly! Kostýmek v modro -zelené barvě a velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6-8let (116-128 cm).

Dětský kostým Paví víla (S) e-obal

Oslnivý karnevalový kostým s motivem paví víly! Kostýmek v modro -zelené barvě a velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6et (105-116 cm).

Dětský kostým fialová víla (S) e-obal

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly! Tento půvabný kostýmek ve fialovo-modré barvě a velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6 let (105-116 cm).