Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vila s kridly detsky kostym

Nalezeno:    153 produktů

Dětský kostým paví víla s křídly (S)

Oslnivý karnevalový kostým s motivem paví víly! Kostýmek v modro-zelené barvě a velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm).

Dětský kostým víla Fialka s křídly (S)

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly! Tento půvabný kostýmek ve fialovo-modré barvě a velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm).

Kostým dětský Květinová víla s křídly růžová

Kostým pro dívenky Květinová víla s křídly a květinou u pasu. Luxusní kostým na motiv květinové víly pro všechny malé parádnice Kostým je ušitý z krásné a kvalitní růžové látky v kombinaci s tylem. Pohádkový kostým tvoří luxusní zdobené šatičky a křídla. Velikost 128 (S) Velikost 116 (XS)

Dětský kostým paví víla s křídly (M)

Oslnivý karnevalový kostým s motivem paví víly! Kostýmek v modro -zelené barvě a velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6-8let (116-128 cm).

Dětský kostým víla Fialka s křídly (M)

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly! Tento půvabný kostýmek ve fialovo-modré barvě a velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm).

Dětský kostým víla Zelenka s křídly (M)

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly Zelenky! Kostýmek v zelené barvě se žlutou květinou a velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm).

Rappa Dětský kostým Víla s křídly, vel. M

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly! Tento půvabný kostým ve fialovo-modré barvě a velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6 - 8 let (116 - 128 cm). Balení obsahuje křídla a nadýchané šaty v pase zdobené barevnými květy.

RAPPA Dětský kostým víla Zelenka s křídly (M)

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly Zelenky! Kostýmek v zelené barvě se žlutou květinou a velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm). Balení obsahuje křídla a šaty. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu!Věk: od 6 let

Dětský kostým víla Fialka s křídly (S) e-obal

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly! Tento půvabný kostýmek ve fialovo-modré barvě a velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6 let (105-116 cm).

Dětský kostým víla Květinka s křídly (S) e-obal

Překrásný kostým na motiv květinové víly pro všechny malé parádnice! Součástí jsou nádherné šaty, které jsou dekorovány květinkami a zlatým zdobením, ale také úchvatná třpytivá křídla.

Kostým Víla s oranžovými křídly

Víla s oranžovými křídly-luxusní kostým špiškové kvality.Křídla jsou součástí kostýmu.Vel.S-116,M-128.Cena 699Kč.Vel.L-140.cena-799Kč

Kostým dětský Květinová víla s křídly růžová vel. XS

Kostým pro dívenky Květinová víla s křídly a květinou u pasu. Luxusní kostým na motiv květinové víly pro všechny malé parádnice Kostým je ušitý z krásné a kvalitní růžové látky v kombinaci s tylem. Pohádkový kostým tvoří luxusní zdobené šatičky a křídla. Velikost 128 (S) Velikost 116 (XS)

Dětský kostým s křídly

Kostým ve stylu květinky pro všechny malé parádnice!. Kostýmek je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 3-7 let (104-150 cm). Balení obsahuje nadýchanou růžovou sukýnku zdobenou květinkami, křídla, čelenku s motýlky + perfektně sladěnou hůlku. Délka sukýnky cca 26 cm.

Dětský kostým s křídly

Kostým ve stylu květinky pro všechny malé parádnice! Kostýmek je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 3-7 let (104-150 cm).

Silvermist kostým víla s křídly

Licenční kostým s křídly a aplikacemi. DOSTUPNÉ ROZMĚRY 5-6 let | 7-8 let SKLADEM