Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vileda premium 5

Nalezeno:    3 produkty

Vileda Premium 5 Set Box

Vileda Premium 5 Set Box je ideální pro dosažení profesionální úrovně úklidu a čistoty. Pří vytírání už se nemusíte ohýbat, Vaše ruce zůstanou suché a podlaha zářivá a bez kapek díky efektivnímu ždímání.

Vileda Ultramax XL náhrada Microfibre 2v1 Vileda 160933

Náhradní mop Microfibre 2v1 Plochý mop má 2 druhy vláken, díky kterým lépe odstraní nečistoty. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy. A Abrazivní vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty. Mop je vhodný na všechny druhy tvrdých podlah – PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba. Náhrada použitelná pro hlavici o rozměrech 34×10 cm. Náhradní mop lze použít: Ultramax XL Ultramat TURBO XL Premium 5 Technické parametry náhradního mopu XL: Lze prát až na 60 °C bez použití aviváže a sušičky Rozměr náhrady: 43 x 14 cm Vyrobeno v Itálii

Vileda 160933 Ultramax XL mop náhrada Microfibre 2v1

Návlek VILEDA ULTRAMAX MICROFIBRE 160933 Náhrada k mopům Ultramax XL, Ultramat TURBO XL a Premium 5. Jedinečná náhrada, která kombinuje dva druhy třásní. NOVINKA! 2 druhy vláken - lépe odstraní nečistoty. O 20 % větší, než standardní Ultramax Microfibre 2v1. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy. Abrazivní vlákna: lépe odstraní i zaschlé nečistoty. Rozměr náhrady: 43 × 14 cm. Náhrada použitelná pro hlavice o rozměrech 34 × 10 cm. Vhodný na všechny druhy tvrdých podlah - PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba. Lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.

-->