Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vina mercedes cabernet sauvignon 0 75l

Nalezeno:    96 produktů

Vina Mercedes Cabernet Sauvignon 750ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>červené suché víno</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>víno, oxid siřičitý</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Oxid siřičitý a siřičitany</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>0,75l</p><p><strong>PŮVOD</strong><br>Španělsko</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>Bodegas Fernando Castro</p><p><strong>SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU</strong><br>13%vol.</p>

VIŇA MORANDE Mancura Cabernet Sauvignon 0,75l (7804449002570)

Víno - Cabernet Sauvignon, suché, červené, Viňa Morande, ročník 2018 oblast Central Valley, Chile, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Chcete si dopřát vynikající červené víno, na kterém si můžete pochutnat? Pak si určitě oblíbíte víno s názvem VIŇA MORANDE Mancura Cabernet Sauvignon 0,75l. Bavíme-li se o druhu, jde o Cabernet Sauvignon. Patří mezi suchá vína, protože má výraznější chuť s příjemnou kyselinkou. Zemí původu je Chile, přesněji oblast Central Valley. Konzumace tohoto typu vína se dokonale hodí k steakům, tmavému masu a zvěřině. Objem vína z vinařství Viňa Morande se rovná 0,75 l. Hlavní přednosti vína VIŇA MORANDE Mancura Cabernet Sauvign...

VIŇA MORANDE Cabernet Sauvignon Reserva 0,75l (7804449103017)

Víno - Cabernet Sauvignon, suché, červené, Viňa Morande, ročník 2015 oblast Maipo Valley, Chile, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Sháníte červené víno, na kterém si pochutnáte? Pak vám bude zaručeně chutnat víno nesoucí název VIŇA MORANDE Cabernet Sauvignon Reserva 0,75l. Bavíme-li se o odrůdě, jde o Cabernet Sauvignon. Řadí se mezi suchá vína, jeho chuť je výraznější, s příjemnou kyselinou. Zemí původu je u tohoto vína Chile, oblast Maipo Valley. Konzumace tohoto typu vína se dokonale hodí k dušené maso a zvěřině. Objem vína od vinařství Viňa Morande se rovná 0,75 l. Hlavní přednosti vína VIŇA MORANDE Cabernet Sauvignon Reserva 0,75l Červené víno V...

VIŇA MORANDE Pionero Cabernet Sauvignon reserva 0,75l (7804449104014)

Víno - Cabernet Sauvignon, suché, červené, Viňa Morande, ročník 2017 oblast Maipo Valley, Chile, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Poohlížíte se po opravdu dobrém červeném vínu? Pak vám určitě zachutná víno s názvem VIŇA MORANDE Pionero Cabernet Sauvignon reserva 0,75l. Bavíme-li se o druhu, jde o Cabernet Sauvignon. Patří mezi suchá vína, protože má výraznější chuť s příjemnou kyselinkou. Zemí původu je u tohoto vína Chile, oblast Maipo Valley. Konzumace tohoto typu vína se skvěle hodí k kořeněnému pokrmu a tmavému masu. Objem lahve z vinařství Viňa Morande činí 0,75 l. Stěžejní vlastnosti vína VIŇA MORANDE Pionero Cabernet Sauvignon reserva 0,75l Č...

VIŇA MORANDE Cabernet Sauvignon Gran Reserva 2014 0,75l (7804449111005)

Víno - Cabernet Sauvignon, suché, červené, Viňa Morande, ročník 2014 oblast Maipo Valley, Chile, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Chtěli byste si vychutnat kvalitní červené víno? Potom vám bude určitě chutnat víno nesoucí název VIŇA MORANDE Cabernet Sauvignon Gran Reserva 2014 0,75l. Bavíme-li se o druhu, jde o Cabernet Sauvignon. Patří mezi suchá vína, která se vyznačují příchutí s výraznější aciditou. Zemí původu je Chile, oblast Maipo Valley. Konzumace tohoto vína je ideální k červenému masu, jehněčímu masu, zrajícímu sýru a zvěřině. Objem vína z vinařství Viňa Morande je 0,75 l. Důležité parametry vína VIŇA MORANDE Cabernet Sauvignon Gran Reserv...

Vinařství Viňa Tarapacá Tarapacá, Cabernet sauvignon, Varietal, 0,75l

Kvašení a macerace tohoto červeného vína proběhla v nerezových nádobách při teplotě 28 stupňů Celsia. Pro zachování vůně bylo víno nalahvováno mladé. Ovocná a kořenitá vůně a chuť je charakteristická pro tento vysoce barevný Cabernet Sauvignon.

Freixenet Cabernet Sauvignon 0.75l

Víno má čistý, jasný vzhled s přitažlivou barvou rudých třešní. Ve vůni je patrné zralé ovocné aroma třešní, švestek, kakaa a vanilky. Chuť vína je mírně kořenitá, patrné jsou toasty, ale se sametovým základem. Vše je dobře vyvážené s dlouhým závěrem. Vína v této kolekci Freixenet jsou veganská.

Vinařství Viňa Tarapacá Tarapacá, Cabernet sauvignon, Reserva, 0,75l

Hrozny odrůdy Cabernet Sauvignon byly kvašeny a macerovány v nerezových tancích. Následně víno zrálo po dobu 7 měsíců v malých barikových sudech z francouzského a amerického dubu. Víno se vyznačuje jasně červenou granátovou barvou, komplexností vůně a chuti, ve které připomíná plody černého rybízu. Teplota vhodná k podávání je 18 – 20ºC, kdy nejvíce vynikne odrůdový charakter. Toto červené víno se doporučuje kombinovat s opékanými červenými masy, skopovými žebírky, grilovanými játry. Skladovací potenciál je 4 – 5 let.

Cabernet Sauvignon 0,75l Osadia

Červené suché. Druh: červené suché víno, Odrůda: Cabernet Sauvignon, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 13 %, Oblast: Central Valley, Gastro doporučení: Vhodné k pečeným masům, sýrům a klobáskám., Další informace: Vína OSADIA byla vyrobena v srdci Centrálního údolí, nejúrodnějším vinařským regionem v Chile. Čistá letní obloha, patřičná vlhkost, chladné noci a málo deštivých dnů zaručují ideální podmínky pro perfektní dozrávání hroznů, které si uchovávaní sladké jemné taniny a lahodné aroma.

Canelo, Cabernet sauvignon, 0,75l

Plné červené víno s typickou intenzivní vůní černého rybízu a pepře. Cabernet Sauvignon naplňuje ústa příjemnými tříslovinami s dochutí černého rybízu a malin. Doporučená teplota podávání je 18 – 20°C. Víno je vhodné k telecímu masu, kachně, dušeným červeným masům a játrům. Skladovací potenciál vína je 2 – 3 let.

Vina Morande Cabernet Sauvignon jakostni vino odrudove 2018 0.75l

Vůně po boruvkach, ostruzinach, cokolade,kuzi. Chuť jemna, ovocna, vyvazena po kand.ovoci. Doporučujeme k pernate zveri,gril.tm.masum,lustenin.

Vina Morande Cabernet Sauvignon jakostni vino odrudove 2013 0.75l

Vůně po lesnich plodech,boruvkach,ostruzinach. Chuť plna, tezka, korenena se stopami vanilky. Doporučujeme cerv.masu,jehnecimu,zverine,zr.syrum.

Vina Morande Cabernet Sauvignon jakostni vino odrudove 2020 0.75l

Vůně ostruziny s nadechem cokolady. Chuť jemne hladke taniny, ovocne. Doporučujeme steaky,pecene z tmavych mas zejmena zverina.

Vina Morande Cabernet Sauvignon jakostni vino odrudove 2018 0.75l

Vůně boruvek, ostruzin, cerneho rybizu. Chuť se sametove hebkym tonem vanilky. Doporučujeme tmavemu masu,korenenym pokrmum.

Vina Morande Cabernet Sauvignon jakostni vino odrudove 2019 0.75l

Vůně po tmavych plodech,boruvkach,ostruzinach. Chuť harmonicka po tm.cokolade,kave,kand.ovoc. Doporučujeme dusenemu masu,pernate zveri,zverine.