Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vino cervene suche

Nalezeno:    723 produktů

Ca´ Marcanda Gaja Magari - červené víno suché 0,375l

Skvělé víno prémiového vinaře Angelo Gaji 0,375l, obsah alkoholu 13,5%

Ca´ Marcanda Gaja Sito Moresco - červené víno suché 0,375l

Skvělé víno prémiového vinaře Angelo Gaji 0,375l, obsah alkoholu 13,5%

Nada Fiorenzo Dolcetto D´ Alba - červené víno suché 0,75l 2015

Vůně vyzařuje dostatek zralého bobulového ovoce, s pikantními balzamickými tóny doplněné o tabák, kůži a cedr. Chuť je bohatá, plná s dostatkem koření a ovoce v dlouhém závěru.

SCHWARZRIESLING, červené, suché víno

Mosela není typická oblast pro produkci červeného vína. Ale toto víno je lahodné a velmi dobré. V tomto víně neucítíte třísloviny. Je to lehké červené, vhodné k" letním grilovačkám"

Vinné sklepy Lechovice Cabernet Moravia pozdní sběr červené víno suché 2017 0,75 l

Víno tmavě granátové barvy, plné, harmonické s jemným kabernetovým aroma a specifickou chutí.  Odrůda Cabernet Moravia: vznikla křížením odrůd Zweigeltrebe a Cabernet Franc. Doporučujeme: k hovězímu nebo vepřovému masu, zrajícím sýrům. Vlastnosti vína Odrůda Cabernet Moravia Barva červené Kategorie (sladkost) suché Přívlastek pozdní sběr Alkohol (% obj.) 12.5

Tsiskari Saperavi suché gruzínské červené víno 2018 0,75l

Čteme [Saperavi] Nejznámější gruzínské červené suché víno. Region: Kachetie Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000Kč. Víno Vám doručí kurýrní služba Messenger s GARANCÍ BEZPEČNÉHO DORUČENÍ.

Tsiskari Alexandrouli suché gruzínské červené víno 2018 0,75l

Čteme [Alexandrouli] Gruzínské červené suché víno z autochtonní odrůdy Alexandrouli. Region: Kachetie Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000Kč. Víno Vám doručí kurýrní služba Messenger s GARANCÍ BEZPEČNÉHO DORUČENÍ. 

Grusignac Mukuzani suché gruzínské červené víno 2015 0,75l

Čteme [Mukuzáni] Populární gruzínské červené suché víno. 2 roky zrálo v sudech z kavkazského dubu. Region: Kachetie Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000Kč. Víno Vám doručí kurýrní služba Messenger s GARANCÍ BEZPEČNÉHO DORUČENÍ.

Grusignac Saperavi suché gruzínské červené víno 2018 0,75l

Čteme [Saperavi] Nejznámnější gruzínské červené suché víno. Region: Kachetie Doprava ZDARMA při objednávce nad 1000Kč. Víno Vám doručí kurýrní služba Messenger s GARANCÍ BEZPEČNÉHO DORUČENÍ.  

-->