Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vitaharmony lecitin 1200 mg 60 tobolek

Nalezeno:    4 produkty

VitaHarmony Lecitin 1200 mg 60 tobolek

VitaHarmony Lecitin 1200 mg 60 tobolek Každá želatinová tobolka obsahuje lecitin, lipotropní látku získanou z kvalitních sójových bobů (neobsahuje geneticky modifikovanou sóju). Hladký povrch i tvar umožňují snadnější spolknutí.

VitaHarmony Lecitin 1200 mg 150 tobolek

VitaHarmony Lecitin 1200 mg 150 tobolek Každá želatinová tobolka obsahuje lecitin, lipotropní látku získanou z kvalitních sójových bobů (neobsahuje geneticky modifikovanou sóju). Hladký povrch i tvar umožňují snadnější spolknutí. Výhodné ekonomické balení.

GreenCare Lecitin 1200 mg - 60 tob.

základní stavební kámen buněčných membrán lecitin z kvalitních sójových bobů pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi

VitaHarmony Lecitin 1200mg 150 tobolek

Je po chemické stránce fosfolipidem složeným z cholinu, glycerolu a fosfátu. Cholin je základním stavebním kamenem pro tvorbu důležitého neurotransmiteru (látky zajišťující komunikaci mezi našimi nervovými buňkami) - acetylcholinu. Lecitin patří mezi základní stavební kameny buněčných membrán všech živých organismů a podílí se na přenosu látek do buňky a ven. Je prospěšný pro každého, zejména pak pro ty, jejichž strava obsahuje nadměrné množství tuků. Každá želatinová tobolka obsahuje lecitin, lipotropní látku získanou z kvalitních sójových bobů (neobsahuje geneticky modifikovanou sóju). Hladký povrch i tvar umožňují snadnější spolknutí. SLOŽENÍ: