Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vitamin e telove mleko 2 150ml dr muller

Nalezeno:    5 produktů

Vitamin E tělové mléko 2% 150ml Dr.Müller

Tělové mléko se zvýšeným množstvím přírodního Vitaminu E (2%) a panthenolu je vhodné pro pro jemnou pěstící péči o pokožku celého těla po koupeli. Mléko dokonale zvlhčuje a hydratuje pokožku a udržuje ji jemnou a vláčnou. Díky Vitaminu E chrání pokožku před volnými radikály, pomáhá při ekzémech, zánětlivých reakcích kůže, povrchových poraněních a popáleninách a jako ochrana před nepříznivými účinky různých typů záření. Mléko se dobře roztírá a zanechává na pokožce příjemný pocit.

Vitamin E tělové mléko 2% 150ml Dr.Müller

Hydratační tělové mléko se zvýšeným obsahem přírodního vitaminu E a panthenolu pro jemnou pěstící péči o pokožku celého těla po koupeli.

Dr. Müller Tělové mléko Vitamin E 2% 150ml

Vitamin E tělové mléko 2% 150ml Dr.Müller Hydratační tělové mléko se zvýšeným obsahem přírodního vitaminu E a panthenolu pro jemnou pěstící péči o pokožku celého těla po koupeli. Dokonale zvlhčuje pokožku a udržuje ji jemnou a vláčnou.

Vitamin E tělové mléko 2% (8594009624388)

Tělové mléko – přípravek se zvýšeným obsahem přírodního vitaminu E a panthenolu, pro jemnou pěstící péči o pokožku celého těla po koupeli, zvlhčuje pokožku a udržuje ji jemnou a vláčnou Tělové mléko se zvýšeným obsahem přírodního vitaminu E a panthenolu pro jemnou pěstící péči o pokožku celého těla po koupeli. Dokonale zvlhčuje pokožku a udržuje ji jemnou a vláčnou.Složení:Aqua, Diethylhexyl carbonate, Cetearyl ethylhexanoate, Oleic/linoleic triglyceride, Glycerin, Bis-peg/ppg-16/16 peg/ppg-16/16 dimethicone, Caprylic/capric triglyceride, Panthenol, Peg-40 hydrogenated castor oil, Tocopheryl acetate, Tocopherol, Polysorbate 80, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Dmdm hydantoin, Ca...

-->