Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vitra pracovni stoly home desk

Nalezeno:    9 produktů

Pop Up Home designové pracovní stoly City Desk

Designový pracovní stůl City Desk od Pop Up Home jsou minimalistické a velice funkční designy, které lze využít jak jako pracovní stůl, tak i konzolový. Vyrobený je buď z dubového nebo ořechového dřeva v kombinaci s kovovým rámem, který je práškově lakovaný v černé barvě.

Pop Up Home designové pracovní stoly Aura Desk

Designový pracovní stůl Aura desk značky POP UP HOME od desgnéra Nuno Rosa má atraktivní a funkční design díky své otočné špičce, která může být použita jako pracovní deska a při otevření umožňuje použití spodního dílů jako další místo na psaní. Když je zavřený, slouží jako úložný prostor, který pomáhá udržet pracovní prostor čistý, když se nepoužívá. Mezi další funkce patří systém měkkého zavírání pro horní a masivní dřevěné nohy. Je to ideální stůl pro malé a moderní apartmány.

Pop Up Home designové pracovní stoly Prado Desk

Designový pracovní stůl Prado od firmy Pop-Up-Home. Designérem je Olivier Toulouse.

Pop Up Home designové pracovní stoly Harbour Desk

Designový pracovní stůl Harbour od firmy Pop-Up-Home. Designérkou je Nádia Soares.

Pop Up Home designové pracovní stoly Loft Desk

Pracovní stůl Loft je navržen ve skandinávském stylu. Díky tomuto stolu vás bude práce bavit. Je zpracován do nejmenších detailů například v podobě slotu na odložení tabletu nebo mobilu zabudovaného na pracovní desce.

Classicon designové stoly Pegasus Home Desk

Rám podnože je černě lakovaná nebo pochromovaná ocel nebo volitelně pokrytá ohebnou kůží v mocha hnědé barvě. Tělo se zásuvkou a čtyřmi přihrádkami v HPL / MDF matně lakované ve fialové barvě. Přední a zadní zpětně opláštěné v leštěné nerezové oceli nebo z masivního ořechu s čirým lakem. Zesílený ohyb kožené pracovní desky, spodní strana pokryta černou tkaninou může být složena na boku,prostor pro kabelový kanál. Výškově nastavitelné kovové kluzáky.