Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vodka 1l 37 5 bozkov

Nalezeno:    57 produktů

Vodka 1l 37,5% Božkov

Typ: vodka, Země: ČR, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Dobrá vodka potřebuje jenom dvě věci: kvalitní vodu a líh. A právě kombinace toho nejjemnějšího lihu a speciálně filtrované měkké plzeňské vody zaručuje jedinečný charakter božkovské vodky.

Božkov Vodka 1l 37,5 % (8594005010123)

Vodka , země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Rádi si vychutnáte čistou chuť vodky? Chtěli byste si ji vychutnávat v pohodlí domova? Pokud ano, bez pochyb vás osloví vodka Božkov. Vodka Božkov Vodka 1l 37,5 % má původ v zemi, kterou je Česká republika. Tuto vodku obdržíte v láhvi o celkovém objemu 1 l. Ve svém složení obsahuje 37,5 % alkoholu. Zásadní vlastnosti vodky Božkov Vodka 1l 37,5 % Dopřejte si chutnou vodku v pohodlí domova O její produkci se zaslouží země, kterou je Česká republika Vodka Božkov se dodává v lahvích o objemu 1 l Obsah alkoholu: 37,5 %

Božkov vodka 37,5% 500ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Vodka</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>Melasový líh</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>Neuvádí se</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE</strong><br>Neuvádí se</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>500 ml</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., Palírenská 641/2, 32600 Plzeň-Božkov</p><p><strong>SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU</strong><br>37.5%</p><p><strong>Původ</strong><br>Česká republ...

Vodka 0,5l 37,5% Božkov

Typ: vodka, Země: ČR, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,5 l, Další informace: Dobrá vodka potřebuje jenom dvě věci: kvalitní vodu a líh. A právě kombinace toho nejjemnějšího lihu a speciálně filtrované měkké plzeňské vody zaručuje jedinečný charakter božkovské vodky.

Vodka 0,2l 37,5% Božkov

Typ: vodka, Země: ČR, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,2 l, Další informace: Dobrá vodka potřebuje jenom dvě věci: kvalitní vodu a líh. A právě kombinace toho nejjemnějšího lihu a speciálně filtrované měkké plzeňské vody zaručuje jedinečný charakter božkovské vodky.

Božkov Originál 1l 37,5% (8594005012004)

Likér rumový, země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Likér Božkov Originál 1l 37,5% Božkov Originál 37,5% je známý „tuzemák“ s jedinečnou recepturou, který se na trhu poprvé objevil již v roce 1948. Jedná se o vlajkovou loď značky Božkov a díky desetiletími prověřené tradici patří k nejoblíbenějším lihovinám u nás. Kvalitní surovinyBožkov Originál 37,5% je vyroben z prvotřídních surovin, které mu dodávají jeho charakteristické vlastnosti. Jedná se o jemný melasový líh, měkkou plzeňskou vodu, cukrový sirup, speciální karamel a vanilkové aroma. I přes velké množství změn v průběhu...

Vodka Amundsen 1l 37,5%

Typ: vodka, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Výjimečná jemnost a křišťálová čistota jsou charakteristické pro Vodku Amundsen, kterou Stock Plzeň - Božkov na trh uvedl v roce 2000. Vodka nese jméno nejslavnějšího polárníka všech dob, který celý svůj život obětoval kráse, čistotě a průzračnosti krajin věčného ledu. Právě takovou atmosféru, snoubící ledový chlad s žárem v těle, přináší Vodka Amundsen.VODKA AMUNDSEN je vyráběna z nejjemnějšího trojnásobně destilovaného lihu a kvalitní měkké plzeňské vody zbavené všech nežádoucích minerálních látek a sebemenších nečistot. Nenapodobitelnou chuť dodávají Vodce Amundsen nejen prvotřídní suroviny, a...

Božkov Original 37,5% 1L

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Tuzemák</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>Melasový líh, rumová tresť, cukr, barvivo-karamel, vanilkové aroma</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>Neuvádí se</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE</strong><br>Neuvádí se</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>1000 ml</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., Palírenská 641/2, 32600 Plzeň-Božkov</p><p><strong>SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU</strong><br>37.5%</p><p>...

Panák 0,04l Vodka 37,5% Božkov

Typ: vodka, Země: ČR, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,04 l, Další informace: TOTO BALENÍ OBSAHUJE 20 MALÝCH PLASTOVÝCH KELÍMKŮ 0,04 L. Dobrá vodka potřebuje jenom dvě věci: kvalitní vodu a líh. A právě kombinace toho nejjemnějšího lihu a speciálně filtrované měkké plzeňské vody zaručuje jedinečný charakter božkovské vodky.

Božkov Originál Tuzemský 1l 37,5%

Země: ČR, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Složení: melasový líh, cukr, barvivo karamel, aromata, Servírování: Vychutnat si ho můžete samotný, v míchaných nápojích, grogu, vhodný je i do pečení. °C, Další informace: Božkov Originál je charakteristický svojí jemnou vůní, decentní zlatou barvou a lahodnou chutí. Značka Božkov je zárukou osvědčené kvality a tradice od roku 1920. Vynikající chuť, lety prověřená kvalita.Díky prvotřídním domácím surovinám a špičkové výrobní technologii získal Božkov Tuzemský právo užívat národní značku kvality Klasa.

Vodka Pražská 1l 37,5%

Typ: vodka, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Servírování: Pražskou Vodku oceníte samotnou, s ledem nebo v míchaných nápojích. °C, Další informace: Je jiná, je jedinečná. Pečlivě vybraná zrna té nejlepší české pšenice, dokonale čistá voda, tradiční výrobní proces. To vše je zárukou jemné vůně a lahodné chuti.Pražská vodka se nyní představuje v inovovaném designu, který ještě více zdůrazňuje její mimořádné kvality. Jemný osmihran čiré lahve spolu s decentní, ale dokonale propracovanou etiketou přímo vybízí k ochutnání průzračně čistého nápoje.

Vodka Puschkin Clear 1l 37,5%

Výrobce: Berentzen, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Vodka je charakteristická svou jemností a čistotou získanou speciálním ledovým filtračním procesem. Po právu tak používá slogan „krystalicky čistá vodka se silou medvědí“.

Vodka Flirt Orange 1l 37,5%

Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Flirt vodka s příchutí čerstvého pomeranče, která si však zachovává sílu 37,5% prémiové vodky.