Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vodka grey goose 40 200ml

Nalezeno:    9 produktů

Grey Goose vodka 40% 700ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>GREY GOOSE VODKA 40% 1X700ML</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>voda, obilný destilát</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>neuvádí se</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE</strong><br>neuvádí se</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>700ML</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>Global Wines & Spirits s.r.o. Václavské náměstí 53, 110 00 Praha 1</p><p><strong>SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU</strong><br>40</p>

Grey Goose 40% 1 l (holá láhev)

Možná to může překvapit, ale tako špičková prémiová vodka pochází z Francie. Vyznačuje se výjimečnou jemností, ve které můžeme detekovat tóny vanilky, květin či smetany. Základem tohoto destilátu, vyráběného v regionu Cognac, je žito, ječmen, pšenice a rýže, díky filtraci přes vápenec vyniká výjimečnou svěžestí. Vodka. Vůně jablečná,jemná medová. Chuť smetana,ovoce,vanilka.

Grey Goose 40 % 1 l (holá láhev)

Grey Goose je ultra premium vodka, která je vyráběná a lahvovaná ve francouzském Cognacu. Způsob destilace je tzv. Pot Still a filtruje se přes aktivní uhlí. Oplývá lehce kouřovým aroma s náznakem máty a obilí. Dárkové balení - plechová tuba.

Grey Goose La Collection 40 % 5x50 ml (karton)

Tato ultraprémiová vodka pochází z Francie, z oblasti Cognac. Je to vysoce kvalitní vodka, která vyhrála prestižní soutěž „World Spirit Championship“. Je vyrobena z té nejlepší francouzské pšenice a přírodní pramenité vody filtrované přes vápencové podloží. Voda, která je nezbytnou pro výrobu Grey Goose vodky, se bere z francouzských Alp z pramenu zvaného „Gente Springs“. Vodka Grey Goose má mírně kouřové aroma se stopami máty a obilí. Získala mnohá ocenění a je považována za nejlepší na světě.

Grey Goose VX 40 % 1 l (holá láhev)

Grey Goose VX je mix 95% vodky a 5% Grande Champagne Cognacu. Po filtraci je vodka jako obvykle křišťálově čistá.  Tato vodka je balena v tradiční luxusní láhvi používané na XO cognac. Grey Goose VX má jasně odlišnou vůni a chuť od tradičních vodek. Je tam měkká vůně a chuť  koňaku obsahující med, rozinky, sušené meruňky a mléčnou čokoládu.

Grey Goose 40 % 0,05 l (holá láhev)

Grey Goose je ultra premium vodka, která je vyráběná a lahvovaná ve francouzském Cognacu. Způsob destilace je tzv. Pot Still a filtruje se přes aktivní uhlí. Oplývá lehce kouřovým aroma s náznakem máty a obilí.

Grey Goose vodka 0,7l 0,7 l

Vodka je možná poslední nápoj, který byste si spojovali s Francií, ale sever země má dlouhou tradici v destilování alkoholu z obilí a Francouze nikdo nepřekoná v míšení a kontrole kvality. Vynikající značka Grey Goose je nyní populární na celém světě.Objem: 0,7 lObsah alkoholu: 40 %Barva : čirá, v láhvi z mléčného skla s emblémem letících šedivých hus.Vůně : přitažlivá, jemně alkoholická, jablečná, hrušková a medová.Chuť : hedvábná a hladká; květiny, vanilka a smetana; měkká dochuť.Grey Goose se vyrábí ve francouzském kraji Cognac. Vyrábí se ze směsi žita, pšenice, rýže a ječmene. Při její produkci se využívá odborných znalostí míšení místních výrobců koňaku a podobně jako koňak se vyrábí s...