Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vodka hanacka 0 2l 37 5

Nalezeno:    10 produktů

Vodka Hanácká 0,2l 37,5%

Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,2 l, Složení: melasový líh, cukr, regulátory kyselosti: E262, E500, Další informace: Delikátní chuťové vlastnosti vodky Hanácká ovlivňuje i samotná filtrace lihu přes aktivní uhlí. Díky tomu se dosáhne jeho maximální čistoty a to pozitivně ovlivňuje prvotřídní kvalitu této vodky.

Vodka Hanácká 0,5l 37,5%

Výrobce: Palírna U Zeleného stromu, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,5 l, Další informace: Hanácká vodka je lídrem Hanácké řady produktů. Kvalitní prostějovská voda, jemný melasový líh, mnohonásobná filtrace přes aktivní uhlí a dokonalý výrobní proces je základem její čistoty. Je součástí každé radostné a zábavné párty. Vychutnáte si ji nejen samotnou (doporučujeme na ledu), ale, pro svou perfektní míchatelnost, je rovněž ideálním doplňkem mnoha míchaných drinků.

Vodka Hanácká 0,7l 37,5%

Výrobce: Palírna U Zeleného stromu, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,7 l, Další informace: Hanácká vodka je lídrem Hanácké řady produktů. Kvalitní prostějovská voda, jemný melasový líh, mnohonásobná filtrace přes aktivní uhlí a dokonalý výrobní proces je základem její čistoty. Je součástí každé radostné a zábavné párty. Vychutnáte si ji nejen samotnou (doporučujeme na ledu), ale, pro svou perfektní míchatelnost, je rovněž ideálním doplňkem mnoha míchaných drinků.

Vodka 0,2l 37,5% Božkov

Typ: vodka, Země: ČR, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,2 l, Další informace: Dobrá vodka potřebuje jenom dvě věci: kvalitní vodu a líh. A právě kombinace toho nejjemnějšího lihu a speciálně filtrované měkké plzeňské vody zaručuje jedinečný charakter božkovské vodky.

Vodka Nakup 0,2l 37,5%

Země: ČR, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,2 l, Další informace: Velice oblíbená vodka z jemného lihu a speciálně upravené vody. Má jemnou chuť a vůni. Vysoká kvalita.

Vodka Pražská 0,2l 37,5%

Typ: vodka, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,2 l, Servírování: Pražskou Vodku oceníte samotnou, s ledem nebo v míchaných nápojích. °C, Další informace: Je jiná, je jedinečná. Pečlivě vybraná zrna té nejlepší české pšenice, dokonale čistá voda, tradiční výrobní proces. To vše je zárukou jemné vůně a lahodné chuti.Pražská vodka se nyní představuje v inovovaném designu, který ještě více zdůrazňuje její mimořádné kvality. Jemný osmihran čiré lahve spolu s decentní, ale dokonale propracovanou etiketou přímo vybízí k ochutnání průzračně čistého nápoje.

Vodka Nordic Ice 0,2l 37,5%

Typ: vodka, Výrobce: BOHEMIA SEKT, s.r.o., Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,2 l, Další informace: Vodka Nordic Ice je také známá jako "Silver Ice" Čistá a poctivá. Má velmi jemnou chuť, která se skrývá v dokonale průzračné vodce vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Zahřeje ledové okamžiky a ochladí příliš horké dny. Skvěle se hodí pro každou příležitost, kterou si chcete pořádně vychutnat.

Vodka Leon St.Nicolaus 0,2l 37,5%

Země: Slovensko, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,2 l, Další informace: Výborný poměr kvality a ceny činí z Leon Vodky lihovinu vyhledávanou širokým spektrem spotřebitelů.