Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vodka hanacka 1l 37 5

Nalezeno:    49 produktů

Vodka Hanácká 0,5l 37,5%

Výrobce: Palírna U Zeleného stromu, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,5 l, Další informace: Hanácká vodka je lídrem Hanácké řady produktů. Kvalitní prostějovská voda, jemný melasový líh, mnohonásobná filtrace přes aktivní uhlí a dokonalý výrobní proces je základem její čistoty. Je součástí každé radostné a zábavné párty. Vychutnáte si ji nejen samotnou (doporučujeme na ledu), ale, pro svou perfektní míchatelnost, je rovněž ideálním doplňkem mnoha míchaných drinků.

Vodka Hanácká 0,7l 37,5%

Výrobce: Palírna U Zeleného stromu, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,7 l, Další informace: Hanácká vodka je lídrem Hanácké řady produktů. Kvalitní prostějovská voda, jemný melasový líh, mnohonásobná filtrace přes aktivní uhlí a dokonalý výrobní proces je základem její čistoty. Je součástí každé radostné a zábavné párty. Vychutnáte si ji nejen samotnou (doporučujeme na ledu), ale, pro svou perfektní míchatelnost, je rovněž ideálním doplňkem mnoha míchaných drinků.

Vodka Hanácká 0,2l 37,5%

Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,2 l, Složení: melasový líh, cukr, regulátory kyselosti: E262, E500, Další informace: Delikátní chuťové vlastnosti vodky Hanácká ovlivňuje i samotná filtrace lihu přes aktivní uhlí. Díky tomu se dosáhne jeho maximální čistoty a to pozitivně ovlivňuje prvotřídní kvalitu této vodky.

Vodka 1l 37,5% Božkov

Typ: vodka, Země: ČR, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Dobrá vodka potřebuje jenom dvě věci: kvalitní vodu a líh. A právě kombinace toho nejjemnějšího lihu a speciálně filtrované měkké plzeňské vody zaručuje jedinečný charakter božkovské vodky.

Vodka Amundsen 1l 37,5%

Typ: vodka, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Výjimečná jemnost a křišťálová čistota jsou charakteristické pro Vodku Amundsen, kterou Stock Plzeň - Božkov na trh uvedl v roce 2000. Vodka nese jméno nejslavnějšího polárníka všech dob, který celý svůj život obětoval kráse, čistotě a průzračnosti krajin věčného ledu. Právě takovou atmosféru, snoubící ledový chlad s žárem v těle, přináší Vodka Amundsen.VODKA AMUNDSEN je vyráběna z nejjemnějšího trojnásobně destilovaného lihu a kvalitní měkké plzeňské vody zbavené všech nežádoucích minerálních látek a sebemenších nečistot. Nenapodobitelnou chuť dodávají Vodce Amundsen nejen prvotřídní suroviny, a...

Vodka Pražská 1l 37,5%

Typ: vodka, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Servírování: Pražskou Vodku oceníte samotnou, s ledem nebo v míchaných nápojích. °C, Další informace: Je jiná, je jedinečná. Pečlivě vybraná zrna té nejlepší české pšenice, dokonale čistá voda, tradiční výrobní proces. To vše je zárukou jemné vůně a lahodné chuti.Pražská vodka se nyní představuje v inovovaném designu, který ještě více zdůrazňuje její mimořádné kvality. Jemný osmihran čiré lahve spolu s decentní, ale dokonale propracovanou etiketou přímo vybízí k ochutnání průzračně čistého nápoje.

Božkov Vodka 1l 37,5 % (8594005010123)

Vodka , země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Rádi si vychutnáte čistou chuť vodky? Chtěli byste si ji vychutnávat v pohodlí domova? Pokud ano, bez pochyb vás osloví vodka Božkov. Vodka Božkov Vodka 1l 37,5 % má původ v zemi, kterou je Česká republika. Tuto vodku obdržíte v láhvi o celkovém objemu 1 l. Ve svém složení obsahuje 37,5 % alkoholu. Zásadní vlastnosti vodky Božkov Vodka 1l 37,5 % Dopřejte si chutnou vodku v pohodlí domova O její produkci se zaslouží země, kterou je Česká republika Vodka Božkov se dodává v lahvích o objemu 1 l Obsah alkoholu: 37,5 %

Amundsen vodka 1l 37,5% (8594005011908)

Vodka obilná, země původu Norsko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Milujete vodku pro její čistou chuť? Máte v plánu si ji vychutnávat v pohodlí domova? Pokud ano, jistě vás nadchne vodka Amundsen. Když se jedná o druh, řadí se mezi obilné typy, které vynikají výjimečnou chutí. Vodka Amundsen vodka 1l 37,5% vznikla v zemi, kterou je Norsko. Tato lahev konkrétně skýtá objem 1 l. Ve složení má 37,5 % alkoholu. Základní parametry vodky Amundsen vodka 1l 37,5% Dejte si dobrou vodku v klidu a pohodlí domova Obilná vodka vás nadchne svou čistou chutí S její produkcí začala země, kterou je Norsko Vodka Amundsen je k dispozici v lahvi o objemu 1 l Obsah a...

Vodka Puschkin Clear 1l 37,5%

Výrobce: Berentzen, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Vodka je charakteristická svou jemností a čistotou získanou speciálním ledovým filtračním procesem. Po právu tak používá slogan „krystalicky čistá vodka se silou medvědí“.

Vodka Smirnoff Red 1l 37,5%

Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Servírování: podávejte nejlépe dobře vychlazenou. °C, Další informace: Vodka SMIRNOFF je nejpopulárnější a nejprodávanější premium vodka světa. Značka byla založena okolo roku 1860 Pjotrem Arsenjevičem Smirnovem původně v Rusku a dnes patří mezi autentincké ruské dědictví. Třikrát destilovaná a desetkrát filtrovaná vodka ceněná pro svoji jemnost a čistotu je ideální pro přípravu míchaných drinků a koktejlů.

Vodka Boris Jelzin 1l 37,5%

Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Jemná prémiová čistá vodka. Doporučujeme podávat ledově studenou nebo do míchaných nápojů.

Vodka Nordic Ice 1l 37,5%

Typ: vodka, Výrobce: BOHEMIA SEKT, s.r.o., Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Vodka Nordic Ice je také známá jako "Silver Ice" Čistá a poctivá. Má velmi jemnou chuť, která se skrývá v dokonale průzračné vodce vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Zahřeje ledové okamžiky a ochladí příliš horké dny. Skvěle se hodí pro každou příležitost, kterou si chcete pořádně vychutnat.

Vodka Finlandia Coconut 1l 37,5%

Typ: vodka, Země: Finsko, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Alergeny: Výrobek může obsahovat alergeny, podrobnosti na etiketě., Složení: pitná voda, obilný líh, cukr, přírodní kokosové aroma., Servírování: podávejte dobře vychlazenou, nejlépe na ledu. °C, Další informace: Tato vodka je zcela výjimečná v kategorii prémiových vodek - přírodní chuť kokosu přirozeně zjemňuje chuť vodky. Finlandia Coconut získala cenu "Best Flavored Vodka" za rok 2015.Vodka FINLANDIA je vyráběná z přírodně filtrované ledovcové vody a šesti-řadého ječmene, který uzrál k dokonalosti v arktickém létě. Používané suroviny pro výrobu této vodky musí pocházet pouze z Finska. Její originální designová láhev evokuje ...