Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vodni kamen v nadrzce wc

Nalezeno:    69 produktů

FIXINELA Na rez a vodní kámen 500ml

Fixinela na rez a vodní kámen - Kyselý čistící prostředek na wc, vany, umyvadla, obkladačky a baterie. Vhodné na odstranění rzi, vodního kamene a jiných usazenin. Tradiční přípravek, který je dobře známý. Použití: aplikujete na požadovaný povrch, nechte působit pár minut a opláchněte vodou, v případě silného znečištění aplikujte opakovaně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem. Bezpečnostní upozornění: Nebezpečí: H315 Dráždí kůži. H318 Způsobuje vážné poškození očí.

Savo koupelna na rez a vodní kámen 5 kg

Odstraní vodní kámen a rez včetně nečistot usazených pod nimi. Výborně čistí obklady, sprchové kouty, sanitární keramiku, nerezové součásti, sprchové hlavice, vodovodní baterie i jiné omyvatelné a kyselinám odolné povrchy. K použití v koupelnách, umývárnách, bazénech, WC apod. Velikost balení 5 kg.

SAVO koupelna na rez a vodní kámen 5 kg

Popis Odstraní vodní kámen a rez včetně nečistot usazených pod nimi. Výborně čistí obklady, sprchové kouty, sanitární keramiku, nerezové součásti, sprchové hlavice, vodovodní baterie i jiné omyvatelné a kyselinám odolné povrchy. K použití v koupelnách, umývárnách, bazénech, WC apod. Čištěným povrchům vrací lesk a zanechává příjemnou vůni. Použití: Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit. Na odolných usazeninách nechte působit i několik minut, případně nástřik opakujte. Poté opláchněte vodou a vytřete do sucha. Nepoužívejte na povrchy neodolné kyselinám, např. mramor, umělý kámen, lakované a voskované dřevěné povrchy, chemicky up...

Frosch Eko WC gel Máta 750 ml

Popis Důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy včetně horních okrajů. Vlastnosti: - pohlcuje zápach - zanechává příjemnou mátovou vůni - s aplikátoremVlastnosti Efektivně odstraňuje vodní kámen, močový kámen a nečistoty, a to i pod okrajem toaletní mísy Složení s obsahem přírodních kyselin a výtažků z máty účinně odstraňuje vodní kámen, močový kámen a nečistoty Odstraňuje nepříjemné pachy a zanechává dlouhotrvající svěžest s přírodními výtažky z mátySkladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Bezpečnostní uzávěr (1) stlačte a odšroubujte (2). Nastříkejte pod okraj WC mísy, nechte působit, případně použijte štětku, a s...

BREF WC HYGIENICAL GEL LEMONITTA 700ml

Gel s citrusovou vůní je hygienický prostředek k udržení Vaší toalety v čistotě. Díky jeho husté struktuře se lépe přizpůsobuje také vertikálním povrchům. Vlastnosti: zabraňuje výskytu bakterií; zajišťuje hygienickou čistotu; odstraňuje vodní kámen; Vůně: citrus Objem: 700 ml.

Savo WC čistič Levandule 750 ml

Popis Savo WC na vodní kámen v toaletě Levandule Savo WC Levandule účinně odstraňuje vodní kámen v toaletě a vyčistí i hluboce usazené nečistoty. Toaleta je tak hygienicky čistá. Příjemná vůně zanechá vaši toaletu svěží po dlouho dobu. Návod k použití: Vyznačené plochy na uzávěru stlačte k sobě, pootočte a otevřete. Trysku vložte pod horní okraj toaletní mísy a stlačením láhve naneste přípravek tak, aby pokryl celou plochu toalety. Nechte působit 15 minut a poté spláchněte. Struktura: Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, Kationtové povrchově aktivní látky, Parfum Návod k použití: Vyznačené plochy na uzávěru stlačte k sobě,...

Bio-D WC čistič - citronová tráva 5l

Bio-D WC čistič - citronová tráva 5l - Koncentrovaný WC čistič bez chlóru, který se snadno používá. Účinně odstraní znečištění a vodní kámen z porcelánu a smaltu. Bezpečný pro použití se septiky a domácími čističkami. V ekonomickém a ekologickém výhodném 5l balení.

G&G WC BLOK Závěsný 4ks 160g

Závěsný WC blok ochrání Vaši toaletu a zanechá příjemnou svěží vůni. Pomáhá předcházet tvoření nečistot (vodní a močový kámen). Po každém spláchnutí zanechá hygienickou čistotu. Celkem v balení 4 WC bloky. Cena jednoho kusu je krásných 12,30Kč. Vyrobeno v Německu. Varování: Produkt je specifikován jako dráždivý. Před použitím si přečtěte informace na štítku výrobku.

Tierra Verde Puer – bělící prášek (dóza 1 kg) - čistí a dezinfikuje zašedlost, skvrny i vodní kámen

Přírodní bělicí prášek rozjasňuje bílé prádlo, odstraňuje skvrny i vodní kámen Opět to jde velice jednoduše - tento prášek zvládne bílé prádlo, usazeniny v odtocích i ve vaně, popřípadě skvrny na stálobarevném prádle. Skvěle dezinfikuje látkové pleny a vložky. Náš tip - pokud vám vadí časem přirozeně zabarvený menstruační kalíšek, Pue...

Bros Microbec WC Bio gel - 750 ml

Gel na WC Bio - gel na čištění toalety v systémech s biologickým odbouráváním obsahu odpadních jímek a v ekologických čistírnách odpadních vod. Výrobek má speciální složení, které zaručuje účinné čištění bez narušení přirozené bakteriální flóry v odpadních nádržích. Odstraňuje vodní kámen, jiné nečistoty a také nepříjemné pachy. Součastně s WC gelem se doporučuje používat Microbec prášek nebo tablety pro zvýšení účinnosti.

KRYSTAL WC na nerez a keramiku 5 l

KRYSTAL WC na nerez a keramiku 5 l - mycí a čistící prostředek s obsahem kyseliny amidosulfonové, který odstraňuje rez a vodní kámen, poradí si i s dlouhodobými nánosy mechanických nečistot. Je vhodný pro čištění toalet, sanitární keramiky, nerezových ploch a obkladů. V toaletních mísách působí nad i pod vodní hladinou a pod okrajem toalety, dlouhodobě působí proti usazování vodního kamene. - spolehlivě si poradí s vodním kamenem - vysoký lesk keramiky. Návod k použití: Aplikujte přímo na znečištěné plochy, nechte několik minut působit vyčistěte, štětkou nebo opláchněte proudem vody. - VHODNÝ NA NEREZ - s obsahem kyseliny amidosulfonové - působí NAD i POD vodní hladinou - odstraní špín...

KRYSTAL WC na nerez a keramiku 750 ml

KRYSTAL WC na nerez a keramiku 750 ml - mycí a čistící prostředek s obsahem kyseliny amidosulfonové, který odstraňuje rez a vodní kámen, poradí si i s dlouhodobými nánosy mechanických nečistot. Je vhodný pro čištění toalet, sanitární keramiky, nerezových ploch a obkladů. V toaletních mísách působí nad i pod vodní hladinou a pod okrajem toalety, dlouhodobě působí proti usazování vodního kamene. - spolehlivě si poradí s vodním kamenem - vysoký lesk keramiky. Návod k použití: Aplikujte přímo na znečištěné plochy, nechte několik minut působit vyčistěte, štětkou nebo opláchněte proudem vody. - VHODNÝ NA NEREZ - s obsahem kyseliny amidosulfonové - působí NAD i POD vodní hladinou - odstraní špínu ...

Frosch Eko WC gel citron 3x750 ml

MALL.cz Dny – Sleva 20 % na všechny produkty značky FROSCH s kódem MDWCZ17 (platí od 15.7. do 21.7. 2019 nebo do vyprodání zásob)! Dokonalý WC čistič v bio kvalitě od značky Frosch důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy včetně horních okrajů. Vše zanechává čisté a se svěží vůní citrónu.

Frosch Eko WC gel levandule 3x750 ml

MALL.cz Dny – Sleva 20 % na všechny produkty značky FROSCH s kódem MDWCZ17 (platí od 15.7. do 21.7. 2019 nebo do vyprodání zásob)! Dokonalý WC čistič v bio kvalitě od značky Frosch důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy včetně horních okrajů. Vše zanechává čisté a s jemnou vůní levandule.

Frosch EKO 3x750 ml WC gel máta

MALL.cz Dny – Sleva 20 % na všechny produkty značky FROSCH s kódem MDWCZ17 (platí od 15.7. do 21.7. 2019 nebo do vyprodání zásob)! Ekologický čistič značky Frosch důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z toaletní mísy včetně horních okrajů. 3 ks v balení. Pohlcuje zápach a navíc zanechává příjemnou mátovou vůni.