Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vrazedna sedmicka e kniha

Nalezeno:    28 produktů

Vražedná sedmička [E-kniha]

Kniha: Vražedná sedmička; Autor: kolektív autorov; – Vražedná sedmička. Sedem tvárí zločinu v podaní siedmich slovenských autorov. Začítajte sa do mrazivých detektívnych a krimi príbehov s nečakaným rozuzlením. Nezľaknite sa prešpekulovaných činov páchateľov odhodlaných na všetko a vydajte ...

Vražedná sedmička (978-80-819-7072-6)

Elektronická kniha - autor kolektív autorov, 288 stran Vražedná sedmička. Sedem tvárí zločinu v podaní siedmich slovenských autorov. Začítajte sa do mrazivých detektívnych a krimi príbehov s nečakaným rozuzlením. Nezľaknite sa prešpekulovaných činov páchateľov odhodlaných na všetko a vydajte sa spolu s vyšetrovateľmi odhaliť zločincov. Po dočítaní každého z príbehov vám ešte dlho ostanú na tele zimomriavky. Nebojte sa! Nič z toho, čo budete čitať, nie je pravda... tá vie byť ešte horšia!V zbierke sa predstavili: Vojtech Beniczky, Radovan Bezecný, Daniel J. Dančík, Lenka Gahérová, Roman Horňák, Vita Jamborová, Juraj Thal

Sedmička - Miloš Zapletal e-kniha

V dobrodružném románu z prostředí vodáckého prázdninového tábora seznamuje s průběhem událostí třináctiletý chlapec, prázdninový nováček, který teprve mezi vodáky nachází místo a zapomíná s nimi na svou tělesnou vadu.

Vražedná vášeň - Harasimová Markéta [E-kniha]

Kniha: Vražedná vášeň; Autor: Harasimová Markéta; Detektivní román, v němž se řeší násilná smrt uznávaného vědce a milostné vzplanutí dvojice jeho kolegů. Liliana a Artur pracují v biofarmaceutické laboratoři a jejich začínající láska je přerušena vraždou kolegy, úspěšného badatele v oboru ...

Vražedná hra - James Patterson e-kniha

Doktor Reinhart je odborník na chování zločinců. Když se na místě odporné vraždy najde jeho kniha, vypadá to, že někdo ji použil jako učebnici. Kromě knihy zanechal vrah na místě také kartu.

Vražedná mše - Jan Bauer e-kniha

V Kutné Hoře se schází zemský sněm. Na úvod se v chrámu svatého Jakuba koná mše svatá, v jejímž průběhu nečekaně dojde k vraždě Jana z Hradce.

Vražedná jáma - Mick Finlay e-kniha

Píše se rok1896 a na předních stránkách novin se opět zjevuje Sherlock Holmes s úspěšně vyřešenými případy pro aristokratickou smetánku.

Vražedná lhůta - Andreas Gruber e-kniha

Pokud během 48 hodin zjistíte, proč jsem tu ženu unesl, zůstane naživu. Pokud ne, zemře. Tímto poselstvím začíná perverzní hra sériového vraha. Nechává své oběti vyhladovět, utopit v inkoustu nebo je zaživa zalije do betonu. Mnichovská komisařka Sabine Nemezová hledá nějaké vysvětlení, motiv.

Vražedná vášeň - Markéta Harasimová e-kniha

Rodící se milostný vztah Liliany a Artura krutě poznamená hrůzný zločin. Oba pracují pro laboratoř vyvíjející revoluční lék proti rakovině – a právě o ten má zájem neznámá skupina zločinců, která se nezastaví před ničím.

HUNGER GAMES - Vražedná pomsta - Collinsová Suzanne [E-kniha]

Kniha: HUNGER GAMES - Vražedná pomsta; Autor: Collinsová Suzanne; Hladové hry - každoroční podivná reality show, v níž dvacet čtyři dětí bojuje v aréně na život a na smrt. Katniss dosáhla vítězství v Hladových hrách aktem vzdoru proti všemocnému Kapitolu a jeho krutým pravidlům. Ona i její spolužák Peeta ...

Vražedná pole - Roger Warner, Haing Ngor e-kniha

Kniha je mimořádně silným memoárem o životě v zemi, kde vládl komunistický režim Rudých Khmerů. Autor líčí sestup země do nepředstavitelného pekla: světa otroků a nesmyslné brutality, v níž zanikl jakýkoli rodinný život.

Dcery hněvu. Vražedná Mallorca - Ellena Bellmar e-kniha

Ještě před svým oficiálním nástupem na mallorské oddělení vražd je major Antonio Morales povolán k prvnímu případu: u paty hradeb v Palmě byla nalezena zavražděná jeptiška. Kdo by však měl důvod zabíjet zbožnou devadesátiletou stařenku?

Vražedná pomsta. Hunger Games 2. - Suzanne Collins e-kniha

Hunger games slaví deset let! My slavíme také, speciálním vydáním s novými obálkami. Katniss dosáhla vítězství v Hladových hrách aktem vzdoru proti všemocnému Kapitolu a jeho krutým pravidlům. Katniss s Peetou očekávají pomstu mocných...

Stalin, nebo Trockij?. Vražedná rivalita moci - Karel Richter e-kniha

Příběh vražedné mocenské rivality revolučních vůdců Stalina a Trockého. Před čtenáři se otevírá strhující řetěz zrady, podlosti, zločinů, násilností, mučení a skoro nepochopitelné nenávisti - a to doslova až za hrob.

Vražedná mysl. Případy Kim Stoneové 12 - Angela Marsonsová e-kniha

Samanthu Brownovou, mladou vysokoškolačku, nalezli doma v posteli s proříznutým hrdlem a nožem v ruce. Bez zjevných známek násilí či boje. Působí to jako jasný případ sebevraždy. Podivná reakce dívčiných rodičů však tuto teorii zvrátí a inspektorka Kim Stoneová pochopí, že tady šlo o vraždu.