Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vykladove karty

Nalezeno:    10 produktů

Podobné fráze:

Slunečná - Luxusní věštecké karty

- Víte, co vás čeká? - Potřebujete poradit s nějakým rozhodnutím? - Vyzkoušejte výkladové karty Hany Schwartzmüllerové. - Věk: 10 +. - Obsahuje: 40 výkladových karet a výkladovou brožurku.

Slunečná - Vykládací karty

Vykládací karty budou dostupné od srpna 2020 ********************************************* Chcete se dozvědět, co vás dnes čeká? Potřebujete pomoct s rozhodnutím nebo by se vám hodila rychlá rada? Vyzkoušejte výkladové karty podle Hany Schwartzmüllerové, oblíbené věštkyně

Slunečná Luxusní věštecké karty

Víte, co vás čeká? Potřebujete poradit s nějakým rozhodnutím? Vyzkoušejte výkladové karty Hany Schwartzmüllerové.Obsahuje: 40 výkladových karet a výkladovou brožurku.

Slunečná Luxusní Vykládací karty

Chcete se dozvědět, co vás dnes čeká? Potřebujete pomoct s rozhodnutím nebo by se vám hodila rychlá rada? Vyzkoušejte výkladové karty podle Hany Schwartzmüllerové, oblíbené věštkyně ze seriálu Slunečná.Obsahuje: 40 výkladových karet a výkladovou brožurku.

Alltoys Slunečná - Vykládací karty skladem

Chcete se dozvědět, co vás dnes čeká? Potřebujete pomoct s rozhodnutím nebo by se vám hodila rychlá rada? Vyzkoušejte výkladové karty podle Hany Schwartzmüllerové, oblíbené věštkyně ze seriálu Slunečná. Obsahuje: 40 výkladových karet a výkladovou brožurku. Věk: 10 +. Uvedená cena je za 1 kus hračky.

Andělský výklad karet - Doreen Virtue DVD

Doreen Virtue naučila tisíce lidí z celého světa, jak používat Andělské výkladové karty a jak docílit výstižného a léčivého výkladu.

Tajemství Epigenu

Terapeutické sebekoučovací a výkladové karty pro osobní i profesionální využití. Sada obsahuje 66 unikátních autorských karet a výkladovou knihu. 54 karet obsahuje autorský fraktál, motivační část, terapeutickou část, otázku, úkol a relaxaci. Stezku archetypu tvoří 12 unikátních karet, které obsahují autorský fraktál, popis archetypu, Strach a Slabost, Talent, Palivo a Směr.

Tajemství Epigenu

<p></p><p> Terapeutické sebekoučovací a výkladové karty pro osobní i profesionální využití. Sada obsahuje 66 unikátních autorských karet a výkladovou knihu.</p> <p> 54 karet obsahuje autorský fraktál, motivační část, terapeutickou část, otázku, úkol a relaxaci.</p> <p> Stezku archetypu tvoří 12 unikátních karet, které obsahují autorský fraktál, popis archetypu, Strach a Slabost, Talent, Palivo a Směr.</p>

Andělský výklad karet

Doreen Virtue naučila tisíce lidí z celého světa, jak používat Andělské výkladové karty a jak docílit výstižného a léčivého výkladu. Karty vám umožní nahlédnout do budoucnosti své nebo vašich blízkých a porozumět tomu, jak léčit každou oblast vašeho života. Nyní je učení Doreen a její práce s výkladovými kartami zachycena na DVD a můžete tak získat zkušenosti s Andělským výkladem svým vlastním tempem a v pohodlí svého domova. Z obsahu DVD: * Jak očistit a posvětit balíček vykládacích karet * Jak rychle a jednoduše interpretovat význam jednotlivých karet * Různé druhy výkladů * Jak vést výklady pro druhé * Jak přivolat Anděly * A mnoho, mnoho dalšího... Tip vydavatele: "D...

Tarot - Kubištová Věra

Ve své další publikaci nás děčínská autorka zasvěcuje do starodávné „hry na osud“. Zabývá se historií tarotu, podrobně rozebírá jednotlivé listy Velké a Malé arkány a nezapomíná na nejrůznější příklady k sestavení karetních výkladů.s touto příručkou bohatě ilustrovanou kartami Rider-Whiteova tarotu má každý možnost proniknout do tajů karetní věštby a naučí se karty skládat i vykládat. Kniha není určena jen začátečníkům, ale i pokročilým, kteří si mohou své vlastnosti rozšířit o zajímavé výkladové postřehy. Věra Kubištová, autorka kniha Praktická chiromantie či Magie křišťálové koule, se od mládí hluboce zajímala o psychotroniku, paranormální jevy, okultní nauky, magii, chiromantii, chirol...

Podobné fráze: