Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vymena zadni zarovky ducato

Nalezeno:    3 produkty

Zadní světlo STR8 Lexus Style, Suzuki Katana STR-650.86

Zadní světlo STR8 Lexus Style, Suzuki Katana - Chceš se něják odlišit v dnešní záplavě skútrů? Jednou z nejjednoduších změn je výměna zadního světla z nějáké lehce poladěné od STR8tu nebo Kosa. Světlo je vytvořeno do Lexus stylu, který snad nikdy nezestárne. Mezi jeho hlavní finesi patří čiré překrytí a barevné překrytí žárovky, což vytváří velice efektní dojem.

Zadní světlo STR8, Lexus Style, Aprilia SR50 Stealth, modrá STR-650.65

Zadní světlo STR8, Lexus Style, Aprilia SR50 Stealth, modrá - Chceš se něják odlišit v dnešní záplavě skútrů? Jednou z nejjednoduších změn je výměna zadního světla z nějáké lehce poladěné od STR8tu nebo Kosa. Světlo je vytvořeno do Lexus stylu, který snad nikdy nezestárne. Mezi jeho hlavní finesi patří čiré překrytí a barevné překrytí žárovky, což vytváří velice efektní dojem.

Philips SilverVision 12496SVB2 PY21W BAU15s 12V 21W

Typ: ostatní Philips je volbou velkých automobilových výrobců Již 100 let je společnost Philips na přední pozici v oboru automobilového osvětlení. Stále zavádí technologické inovace, z nichž se stal standard moderních automobilů. V současnosti je osvětlením značky Philips vybaven jeden z každých dvou automobilů v Evropě, v celosvětovém měřítku je to pak jeden ze tří. Žárovky ve směrovkách se stříbrným potahem Při vypnutí motoru brání žárovky Philips SilverVision neestetickému oranžovému efektu v optice díky jedinečnému chromovému potahu. Při zapnutí vydávají oranžové, homologované světlo. Široká nabídka 12V žárovek pro jakékoli aplikace Kterou 12V žárovku pro kterou aplikaci? Nabídka div...