Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vypocty obrazcu

Nalezeno:    6 produktů

Podobné fráze:

Geometrie 8.r. pracovní sešit - Rosecká Zdena a kol. - A5, brožovaná

Obsahuje úlohy z praxe na užití Pythagorovy věty. Sešitem prolínají výpočty obsahu obrazců, objemu a povrchu těles, zvláště válců, konstrukční úlohy.. Obsahuje úlohy z praxe na užití Pythagorovy věty. Sešitem prolínají výpočty obsahu obrazců, objemu a povrchu těles, zvláště válců a konstrukční úlohy.

Geometrie 8, pracovní sešit

Zahrnuje úlohy z praxe na užití Pythagorovy věty. Sešitem prostupují výpočty obsahu obrazců, objemu a povrchu těles, zejména válců, konstrukční úlohy.

Počtářské chvilky Matematika 6. ročník - Zdena Rosecká

<p>Zahrnuje úlohy z praxe na užití Pythagorovy věty. Sešitem prostupují výpočty obsahu obrazců, objemu a povrchu těles, zejména válců, konstrukční úlohy.</p>

Geometrie 8, pracovní sešit - Rosecká Zdena

Publikace: Geometrie 8, pracovní sešit - Rosecká Zdena. Zahrnuje úlohy z praxe na užití Pythagorovy věty. Sešitem prostupují výpočty obsahu obrazců, objemu a povrchu těles, zejména válců, konstrukční úlohy. Publikace: Geometrie 8, pracovní sešit - Rosecká Zdena.

Matematika 5.r. 2.díl - Justová Jaroslava - 165x229 mm, sešitová

Učebnice pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace. Od 1. září 2013 se podle upraveného RVP ZV přesouvá počáteční učivo o zlomcích a desetinných číslech z 6. ročníku na 1. stupeň ZŠ. Rádi bychom Vás upozornili, že toto učivo je součástí stávajících učebnic matematiky ALTER. Až dosud bylo označeno jako rozšiřující, nyní se stává učivem základním. Obsahuje písemné dělení dvojciferným dělitelem, jednoduché zlomky a desetinná čísla a názorně jejich pamětné i písemné sčítání. Geometrie: kromě konstrukčních úloh se probírají výpočty obvodů jednoduchých obrazců, dále tělesa a jejich sítě a obsah čtverce a obdélníku ve čtvercové síti....

Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU, 1. část - Calda E.

Pětidílná učebnice matematiky pro SOŠ a studijní obory SOU. Obsahuje tematické celky: Shrnutí a prohloubení učiva ZŠ, Výrazy a jejich úpravy Zobrazení, Trigonometrie pravoúhlého trojúhelníku, Výpočty obsahů a obvodů rovinných obrazců.

Podobné fráze: