Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vysavac tycovy bosch bbhmove3n

Nalezeno:    334 produktů

Bosch tyčový vysavač BCHF2MX16

Tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 poslouží i jako ruční vysavač. Bosch BCHF2MX16 umožní vysávání kolem nábytku i pod ním. Vysavač je samostatně stojící, což zajistí jednoduché umístění, šetří místo a umožňuje flexibilní nabíjení u každé zásuvky. Doba vysávání je až 40 minut.

Bosch tyčový vysavač BCH87POW1

Tyčový vysavač s výkonným Li-Ion akumulátorem pro až 80 minut provozu. Bosch BCH87POW1 disponuje motorem řízeným snímačem s LED indikací pro silný výkon, technologií SensorBagless a systémem snadného čištění. Vysavač je samostatně stojící a šetří tak místo při uskladnění.

Bosch tyčový vysavač BCH625LTD

Tyčový vysavač pro perfektní výsledky na všech typech podlah. Bosch BCH625LTD umožňuje vysát kolem nábytku i pod ním díky extrémně flexibilnímu kloubu trysky. Vysavač je samostatně stojící, což zajistí jednoduché umístění, šetří místo a umožňuje flexibilní nabíjení u každé zásuvky. Doba vysávání je až 60 minut.

Bosch tyčový vysavač BCH6ZOOO

Tyčový vysavač pro milovníky zvířat zajistí o 30 % rychlejší čištění bez kabelu. Bosch BCH6ZOOO je vybaven hubicí ProAnimal s přídavným rotačním kartáčem, která zaručí dokonalé výsledky čištění na všech druzích povrchu a odstranění zvířecích chlupů.

Bosch tyčový vysavač BCH86PET1

Tyčový vysavač s HiSpin motorem pro vysoký výkon a dlouhou životnost. Bosch BCH86PET1 nabízí 3 stupně výkonu, LED displejem s indikátorem čištění filtru a li-ion akumulátor s dlouhou dobou provozu. V balení naleznetete příslušenství ProAnimal Kit.

Bosch tyčový vysavač BCH3P210

Tyčový vysavač pro pohodlné, rychlé a důkladné vysávání s integrovaným příslušenstvím. Bosch BCH3P210 je vybaven systémem RobustAir pro stále účinné vysávání, i když se nádoba na prach naplní. Díky výkonnému kartáči AllFloor budou výsledky vysávání vždy perfektní.

Bosch tyčový vysavač BBH3ZOO28

Tyčový vysavač s odolnými a výkonnými akumulátory Li-Ion pro dlouhou provozní dobu a krátké nabíjení. Bosch BBH3ZOO28 disponuje hubicí AllFlloor Power s LED světly pro rychlý úklid všech typů podlah díky flexibilnímu kloubu hubice. Integrovaná sada příslušenství pro domácí zvířata.

Bosch tyčový vysavač 2v1BBH3ZOO25

Tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 poslouží i jako ruční vysavač. Bosch BBH3ZOO25 umožní rychleji vysávát zvířecí chlupy od domácích mazlíčků. Systém RobustAir zajistí trvale vysoký sací výkon i při zaplnění nádoby na prach. Díky kvalitní Li-Ion baterii s dlouhou životností vydrží vysávat až 55 minut. Zvolit si můžete ze 2 stupňů výkonu.

Bosch tyčový vysavač BBS811PCK

Tyčový vysavač s vámi udrží krok díky vyměnitelnému akumulátoru, který umožňuje v případě potřeby prodloužit dobu provozu. Bohatá sada příslušenství bezdrátového vysavače Bosch BBS811PCK vám usnadní úklid v bytě i autě. Nechybí dlouhá flexibilní štěrbinová hubice do úzkých prostorů a kartáč na nábytek a čalounění.

Bosch tyčový vysavač 2v1 BCHF2MX20

Tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 poslouží i jako ruční vysavač. Bosch BCHF2MX20 umožní vysávání kolem nábytku i pod ním. Vysavač je samostatně stojící, což zajistí jednoduché umístění, šetří místo a umožňuje flexibilní nabíjení u každé zásuvky. Doba vysávání je až 44 minut.

Bosch tyčový vysavač BCHF2MX16 - rozbaleno

Tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 poslouží i jako ruční vysavač. Bosch BCHF2MX16 umožní vysávání kolem nábytku i pod ním. Vysavač je samostatně stojící, což zajistí jednoduché umístění, šetří místo a umožňuje flexibilní nabíjení u každé zásuvky. Doba vysávání je až 40 minut.

Bosch tyčový vysavač 2v1 BBH32551

Tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 poslouží i jako ruční vysavač. Bosch BBH32551 umožní vysávání kolem nábytku i pod ním. Součástí vysavače je mimořádně robustní kartáč na nábytek s hubicí na čalounění. Vysavač je samostatně stojící, což zajistí jednoduché umístění, šetří místo a umožňuje flexibilní nabíjení u každé zásuvky. Doba vysávání je až 55 minut.

Bosch tyčový vysavač BBS711W - zánovní

Tyčový vysavač s maximálním výkonem a neomezenou flexibilitou. Bosch BBS711W disponuje kartáčem AllFlloor DynamicPower, který vysaje více než 99,9 % prachu a ohebnou, samostatně stojící trubicí pro manipulaci bez námahy. Motor TurboSpin je rychlejší, lehčí a účinnější.

Bosch tyčový vysavač BCH86HYG2 - zánovní

Tyčový vysavač s trojitou fitrací vzduchu systémem ProHygienic. Bosch BCH86HYG2 disponuje kartáčem AllFloor HighPower na všechny typy podlah, hubicí ProParquet Care na citlivé povrchy a EasyClean systémem. Li-Ion akumulátor poskytuje energii až na 60 minut provozu.

Bosch tyčový vysavač BCH3K2801 - zánovní

Tyčový vysavač s odolnými a výkonnými akumulátory Li-Ion pro dlouhou provozní dobu a krátké nabíjení. Bosch BCH3K2801 disponuje hubicí AllFlloor Power s LED světly pro rychlý úklid všech typů podlah díky flexibilnímu kloubu hubice. Sada příslušenství pomůže uklidit veškeré nečistoty od podlah až po strop a i ve vašem autě.