Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Walachia stavebnice vario xl

Nalezeno:    59 produktů

WALACHIA - Dřevěná stavebnice VARIO XL 184 dílů

Dřevěná stavebnice Walachia Vario XL, ze které si můžete postavit jakýkoliv domeček. Obsahuje 184 bukových dílů různých délek a průměru, ze kterých je možné kompletovat stavby dle vašich představ. Stavebnice obsahuje bukové díly o průměru 15 mm, různých délek, ze kterých lze pomocí zámků na jejich koncích kompletovat nejrůznější stavby. Okna a dveře jsou zpracovány také z masivního bukového dřeva. Můžete ji skládat i rozkládat. Lze sestavit nejméně 17 typů srubů. V balení naleznete 184 dílků. Vhodné pro děti od 5 let. Rozměr krabice 290 × 440 × 90 mm.

Walachia Stavebnice VARIO

Stavebnice VARIO Stavebnice z masivního bukového dřeva ( průměr 15 mm ). Z této stavebnice postavíte mnoho variant staveb.

Walachia Stavebnice VARIO

Stavebnice z masivního bukového dřeva ( průměr 15 mm ). Lze ji skládat i rozkládat. Z této stavebnice postavíte mnoho variant staveb. Počet dílů 72. Vhodné pro děti od 5 let.Věk od: 5 letUrčení: uniZemě původu: CZŠířka (cm): 28.8Výška (cm): 21.7Hloubka (cm): 9.2

WALACHIA Vario XL 33W21 dřevěná stavebnice

VARIO XL má 184 dílů a postavíte z ní minimálně 17 typů staveb. Stavebnice obsahuje bukové díly, průměru 15 mm, různých délek, ze kterých lze pomocí zámků na jejich koncích kompletovat stavby dle Vašich představ. Střechy spojíte se štíty jednoduše pomocí nalepených suchých zipů. Okna a dveře jsou zpracovány také z masivního bukového dřeva. Jednotlivé modely lze opakovaně skládat i rozkládat. Vše je zabaleno v kvalitní pevné kartónové krabici s dnem a víkem, která zaručuje dlouhodobou životnost stavebnice.Doporučený věk: 5+Počet dílků: 184 ksKod výrobku: 33W21

WALACHIA - Dřevěná stavebnice VARIO FORT

Stavebnice Walachia Vario Fort hradu dětem umožní prožívat nejen pravé středověké bitvy, ale i romantické dobrodružství statečných rytířů a krásných princezen. Děti si mohou postavit několik variant hradu. Pevná kartonová krabice vytváří hradby. Vyobrazené figurky a stromečky nejsou součástí soupravy. VARIO FORT možné navzájem kombinovat se stavebnicí VARIO a VARIO XL a postavit tak skutečně monumentální stavby. Můžete ji skládat i rozkládat. V balení naleznete 194 dílků. Vhodné pro děti od 5 let. Rozměr krabice 290 × 440 × 90 mm.

Walachia Vario XL

Z této stavebnice si vaše dítě může vytvořit jakoukoliv stavbu. Vytovoření takové stavby není nic těžkého a dítě si u toho vyhraje. Tak hurá do toho, postavte si domek svých snů! Stavebnice z masivního bukového dřeva ( prům. 15 mm ). Lze ji skládat i rozkládat.

Walachia Vario XL

Z této stavebnice si vaše dítě může vytvořit jakoukoliv stavbu.

Walachia Vario XL

Walachia Vario XL Vario XL je jednou z variant stavebnic Walachia.  Je variabilní a z jejích 184 dílků mohou děti postavit až na 17 typů staveb. Dílky jsou vyrobeny z bukového dřeva o průměru 15 mm a lze je skládat a rozkládat. Walachia stavebnice nabízejí k sestavení kromě Vario XL sady také jednotlivé stavby jako jsou roubenka, fojtství, větrný mlýn, kovárna, kostel, hasičská zbrojnice, betlém oživující lidovou architekturu. V nabídce js...

Stavebnice VARIO 72 dílků

Pokud jsou vaše děti kreativní a nerady se nechají omezovat nějakými návody, je pro ně tato stavebnice jako stvořená.

Stavebnice VARIO 72 dílků

Pokud jsou vaše děti kreativní a nerady se nechají omezovat nějakými návody, je pro ně tato stavebnice jako stvořená. Můžou si z ní dle svého gusta postavit jakýkoliv domeček.Obsahuje bukové díly různých délek a průměru 15 mm, ze kterých lze kompletovat stavby dle vašich představ.Lze sestavit nejméně 7 typů srubů.

WALACHIA - Dřevěná stavebnice VARIO 72 dílů

Dřevěná stavebnice Walachia Vario, ze které si můžete postavit jakýkoliv domeček. Obsahuje 72 bukových dílů různých délek a průměru, ze kterých je možné kompletovat stavby dle vašich představ. Stavebnice obsahuje bukové díly o průměru 15 mm, různých délek, ze kterých lze pomocí zámků na jejich koncích kompletovat nejrůznější stavby. Okna a dveře jsou zpracovány také z masivního bukového dřeva. Můžete ji skládat i rozkládat. Lze sestavit nejméně 7 typů srubů. V balení naleznete 72 dílků. Vhodné pro děti od 5 let. Rozměr krabice 290 × 217 × 90 mm.

WALACHIA - Dřevěná stavebnice VARIO BOX 450 dílů

Stavebnice z masivního bukového dřeva Walachia. Box odpovídá součtu stavebnic Vario, Vario XL a Vario Fort. Dohromady najdete v balení úžasných 450 dílků, které dítěti zajistí nekonečné hodiny stavění podle vlastní fantazie. Popis produktu Dodává se v dřevěné bedýnce s kolečky, široké 30 cm, dlouhé 43 cm a vysoké 43 cm. Váží přibližně 12 kg a obsahuje 450 dílků stavebnice (díly na okna, dveře, střechy, a hlavně lidovou kulatinu). Obsah stavebnice Walachia Vario Box odpovídá součtu stavebnic Vario, Vario XL a Vario Fort. Můžete ji skládat i rozkládat. Vhodné pro děti od 5 let.

Walachia Vario

Walachia Vario Stavebnice s materiálem z masivního bukového dřeva, ukrývá 72 dílků dřevěné stavebnice Vario. Dílky o průměru 15 mm mohou děti spojovat pomocí zámků na jejich koncích, střechy i štíty připojovat pomocí suchých zipů a osazovat masivní dveře a okna. Z této stavebnice děti postaví minimálně 7 typů různých staveb. Přednosti: vzájemná kombinovatelnost Vario, Vario XL a Fort rozvíjí...

WALACHIA Dřevěná skládací a rozkládací stavebnice VARIO XL 184 dílů

Stavebnice VARIO obsahuje skládací a rozkládací modely staveb, zhotovené z hlazených bukových kulatin o průměru 15 mm, v délkách od 28 do 250 mm, opatřených frézovanými půlkulatými zámky. Jsou navzájem kompatibilní a umožňují postavit desítky variant staveb. Okna a dveře, slepené z masivních profilů, se vkládají do stěn staveb. Jsou uloženy v pevných kartónových krabicích, které zajišťují jejich dlouholetou životnost.

Walachia Vario XL 184 dílů

Stavebnice z masivního bukového dřeva ( prům. 15 mm ). Lze ji skládat i rozkládat. Z této stavebnice postavíte mnoho variant staveb. Ve stavebnicích WALACHIA® naleznete vše potřebné k sestavení. Jsou zde uloženy dřevěné hranolky o průřezu 9x9mm daných délek ke stavbě roubených stěn, díly na štíty a střechy, kartonové výseky oken a dveří i papírové potisky, plochy štítů, střech, stříšek, dveří, oken a dlažeb, folie oken a brusný papír na opracování dřevěných dílů ( kvalita ploch však opracování potřebuje minimálně ). Součástí stavebnice je podrobný schematický montážní plán. Počet dílů: 184.