Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Wartner na kuri oka

Nalezeno:    173 produktů

Compeed Náplast na kuří oka 10ks

COMPEED Náplast na kuří oka 10 ks NOVINKA Compeed náplast na kuří oka obsahuje aktivní hydrokoloidní gel, který okamžitě ulevuje od bolesti a pomáhá odstranit nepříjemné kuří oko. Nejen, že náplast zůstane na místě po několik dní, zároveň také poskytuje ochranu proti tření a tlaku. Rozměry: 1,7cm x 6,0cm

Hansaplast náplast na kuří oka 8ks

Pěnový kroužek náplasti Hansaplast na kuří oka zajišťuje okamžitou úlevu od tlaku a tření v postižené oblasti.

Hansaplast náplast na kuří oka 8ks

Náplast Hansaplast na kuří oka zajišťuje okamžitou úlevu od tlaku a tření v postižené oblasti díky pěnovému kroužku. Kyselina salicylová v jeho středu změkčuje ztvrdlé jádro kuřího oka. Balení obsahuje 8 ks.

COMPEED Náplast na kuří oka 10ks

COMPEED Náplast na kuří oka obsahuje aktivní hydrokoloidní gel, který okamžitě ulevuje od bolesti a pomáhá odstranit nepříjemné kuří oko. Nejen, že náplast zůstane na místě až po několik dní, protože je voděodolná, zároveň také poskytuje ochranu proti tření a tlaku. Rozměry náplastí jsou 1,7 cm x 6,0 cm. Balení obsahuje 10 ks.

Promed dutý nástavec - na kuří oka

Promed dutý brusný nástavec z nerezavějící oceli. Určený k odstraňování popraskané kůže a mozolů a kurých ok.

COMPEED Náplast na kuří oka 10ks

Gelová náplast okamžitě ulevující od pocitů bolesti a tlaku. 

Compeed Náplast na kuří oka Moist 6ks

COMPEED Náplast na kuří oka MOIST 6 ks NOVINKA Compeed zvlhčující náplast na kuří oka obsahuje aktivní hydrokoloidní gel, který okamžitě ulevuje od bolesti. Dlouhodobé zvlhčování podporuje zjemnění kůže, což urychluje zhojení kuřího oka. Rozměry: 1,7cm x 5,7cm.

Fixaplast Náplast na kuří oka 6 ks

Druh balení: Krabice Standardizovaná značka: Fixaplast Loga třetí strany: Značka CE - Značka Evropské konformity Loga třetí strany: Zelený bod Regulovaný název výrobku: Náplast na kuří oka

URGO CORICIDE Náplast na kuří oka 12ks

URGO Coricide Kuří oka 12ks URGO Coricide - jednoltlivě balené náplasti na místní ošetření tvrdých a měkkých kuřích ok a mozolů. Kyselina salicylová působí na zatvrdliny - ochranný kroužek je měkký a zabraňuje tření - pomocí lepící vrstvy se udržuje náplast na místě.

COMPEED Náplast na kuří oka MOIST 6ks

COMPEED Náplast na kuří oka MOIST obsahuje aktivní hydrokoloidní gel, který okamžitě ulevuje od bolesti. Dlouhodobé zvlhčování podporuje zjemnění kůže, což urychluje zhojení kuřího oka. Nejen, že náplast zůstane na místě až po několik dní, protože je voděodolná, zároveň také poskytuje ochranu proti tření a tlaku. Navržena tak, aby působila jako prevence vzniku kuřího oka. Vhodné na všechny typy kuřích ok, obzvlášť tvrdé a bolestivé. Rozměry náplastí jsou 1,7 cm x 5,7 cm. Balení obsahuje 6 ks.

Scholl tužka na kuří oka 2v1 2g

Scholl tužka na kuří oka 2v1 2g Pero se škrabkou a tekutý ošetřující přípravek 1 ml e NET. Zdravotnický prostředek pro léčbu zbytnělé pokožky nebo kožních lézí, například kuřích ok a bolestivých či přetrvávajících mozolů, které jsou způsobeny chronickým tlakem na pokožku.

FIXAPLAST náplast na kuří oka CORN (8594027312816)

Náplast bez specifických vlastností, balená po jednotlivých kusech Drobné oděrky nejsou nic závažného, ale ošetření vyžadují tak jako tak. V takovém případě vám nejvíce pomůže kvalitní náplast. Tato náplast FIXAtape má své místo mezi klasickými typy. V balení najdete jednotlivé kusy náplastí. Podstatné přednosti náplasti FIXAPLAST náplast na kuří oka CORN Náplast k jednoduchému a rychlému ošetření drobných oděrek Klasický typ náplasti K ošetření po jednotlivých kusech