Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Waterpik ultra wp112

Nalezeno:    3 produkty

Waterpik Ultra WP112

Pro delší životnost ústních sprch a lepší hygienu doporučujeme používat čisticí prostředek Redesept. Potřebujete poradit s výběrem vhodné ústní sprchy? Obraťte se na nás, rádi vám poradíme.

Waterpik Ultra WP112 Black ústní sprcha - prodloužení záruky o 1 rok zdarma

Ústní sprcha pro celou rodinu v černém provedení s maximální výbavou trysek umožňuje využití jak pro běžnou hygienu úst, tak při léčbě zánětů a paradontózy.Ústní sprcha Waterpik Ultra WP112 BlackSnadno, rychle a efektivně pečuje o zuby i dásně.Doporučují ji zubaři po celém světě.Výsledky testování irigátoru v kombinaci s ústní vodou obsahující chlorhexidin jednoznačně prokázaly výrazný léčebný efekt se snížením příznaků gingivitidy (zánětů dásní). Důvodem je irigace, která zvyšuje přísun antibakteriálních roztoků do problematických míst, a tím účinně eliminuje tvorbu zubního plaku.Díky masážnímu účinku posiluje a zpevňuje dásně. Proud vody tryská v krátkých pulsacích (1200/minuta).Specifika...

Waterpik náhradní hadička / rukojeť na WP112 ULTRA - černá

Náhradní hadička s rukojetí na Waterpik Ultra - WP112.Náhradní hadička s rukojetí na Waterpik Ultra - WP112. Jednoduchou výměnou si můžete opravit prasklou či opotřebovanou hadičku na svém přístroji.