Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Way to win

Nalezeno:    219 produktů

Angličtina 9 Way to Win -- Učebnice

Kniha: Angličtina 9 Way to Win -- Učebnice; Autor: kolektiv autorů; Učebnice napomáhá posilování mezipředmětových vztahů, obsahuje motivační úvodní stránky, krátké příběhy určené k četbě po určitých etapách výuky.

Angličtina 6 Way to Win -- Učebnice

Kniha: Angličtina 6 Way to Win -- Učebnice; Autor: kolektiv autorů; Učebnice napomáhá posilování mezipředmětových vztahů, obsahuje motivační úvodní stránky, krátké příběhy určené k četbě po určitých etapách výuky. Křišťálový disk, prestižní cenu udělovanou na mezinárodním veletrhu informačních a telekomunikačníc

Angličtina 9 Way to Win -- Pracovní sešit

Kniha: Angličtina 9 Way to Win -- Pracovní sešit; Autor: kolektiv autorů; Pracovní sešit obsahuje praktické úkoly s cílem upevnit učivo, úlohy pro domácí přípravu, ale také cvičení určená nadaným žákům.

Angličtina 6 Way to Win -- Pracovní sešit

Kniha: Angličtina 6 Way to Win -- Pracovní sešit; Autor: kolektiv autorů; Pracovní sešit obsahuje praktické úkoly s cílem upevnit učivo, úlohy pro domácí přípravu, ale také cvičení určená nadaným žákům.

Angličtina 7 Way to Win -- Pracovní sešit

Kniha: Angličtina 7 Way to Win -- Pracovní sešit; Autor: kolektiv autorů; Pracovní sešit obsahuje praktické úkoly s cílem upevnit učivo, úlohy pro domácí přípravu, ale také cvičení určená nadaným žákům.

Angličtina 9 Way to Win -- Příručka učitele

Kniha: Angličtina 9 Way to Win -- Příručka učitele; Autor: kolektiv autorů; Příručka zahrnuje podrobné poznámky ke každé lekci. Doporučuje, v jaké fázi a v jakém rozsahu uvést výklad gramatických jevů. Inspiruje dalšími nápady, jak využít cvičení z učebnice a pracovního sešitu.

Angličtina 8 Way to Win -- Příručka učitele

Kniha: Angličtina 8 Way to Win -- Příručka učitele; Autor: kolektiv autorů; Příručka zahrnuje podrobné poznámky ke každé lekci. Doporučuje, v jaké fázi a v jakém rozsahu uvést výklad gramatických jevů. Inspiruje dalšími nápady, jak využít cvičení z učebnice a pracovního sešitu.

Angličtina 6 Way to Win -- Příručka učitele

Kniha: Angličtina 6 Way to Win -- Příručka učitele; Autor: kolektiv autorů; Příručka zahrnuje podrobné poznámky ke každé lekci. Doporučuje, v jaké fázi a v jakém rozsahu uvést výklad gramatických jevů. Inspiruje dalšími nápady, jak využít cvičení z učebnice a pracovního sešitu.

Angličtina 8 Way to Win - pro žáka -- CD

Kniha: Angličtina 8 Way to Win - pro žáka -- CD; Autor: Betáková Lucie, Dvořáková Kateřina; CD s audionahrávkami k učebnici Way to win. Jsou určeny pro žáka.

Angličtina 8 Way to Win - pro učitele -- CD

Kniha: Angličtina 8 Way to Win - pro učitele -- CD; Autor: kolektiv autorů; CD pro učitele obsahuje veškeré nahrávky úvodních textů, poslechová cvičení LISTENING, cvičení SOUNDS a další.

Angličtina 9 Way to Win - pro učitele -- CD

Kniha: Angličtina 9 Way to Win - pro učitele -- CD; Autor: kolektiv autorů; CD pro učitele obsahuje veškeré nahrávky úvodních textů, poslechová cvičení LISTENING, cvičení SOUNDS a další.

Angličtina 6 Way to Win - pro učitele -- CD

Kniha: Angličtina 6 Way to Win - pro učitele -- CD; Autor: kolektiv autorů; CD pro učitele obsahuje veškeré nahrávky úvodních textů, poslechová cvičení LISTENING, cvičení SOUNDS a další.

Angličtina 7 Way to Win - pro učitele -- CD

Kniha: Angličtina 7 Way to Win - pro učitele -- CD; Autor: kolektiv autorů; CD pro učitele obsahuje veškeré nahrávky úvodních textů, poslechová cvičení LISTENING, cvičení SOUNDS a další.

Angličtina 6 Way to Win - pro žáka -- CD

Kniha: Angličtina 6 Way to Win - pro žáka -- CD; Autor: kolektiv autorů; Audionahrávka pro žáka obsahuje slovní zásobu po lekcích namluvenou rodilým mluvčí, fráze a příkladové věty, příběhy a písničky.

Angličtina 7 Way to Win - pro žáka -- CD

Kniha: Angličtina 7 Way to Win - pro žáka -- CD; Autor: kolektiv autorů; Audionahrávka pro žáka obsahuje slovní zásobu po lekcích namluvenou rodilým mluvčí, fráze a příkladové věty, příběhy a písničky.

-->