Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Whisky grants 0 7

Nalezeno:    213 produktů

Grants whisky, 43%, 0,05l

Whiskey Grants je vyráběna podle původní receptury, která pochází z roku 1898. Tato whiskey má jedinečnou chuť s nezaměnitelným charakterem, která ji řadí mezi nejkvalitnější skotské whisky. Její kouzlo spočívá především v originální receptuře. Po smíchání vytvářejí sladové a obilné whisky lahodně mnohostrannou, dlouhou a jemnou chuť, kterou znají a milují konzumenti na celém světě.

HammerHead whisky 28yo 43,7% 0,7L

K příležitosti oslav 30. výročí od Sametové revoluce byl stočen pouze jediný sud krásně vyzrálé whisky číslo sudu 368 do omezeného počtu 444 číslovaných lahví. Česká whisky Hammerhead 28 y. o. Single Cask, v limitované edici.

Hammer Head whisky 23yo 40,7% 0,7L

Česká whisky Hammer Head má zajímavou, jemnou vůni po sušeném ovoci, rozinkách, se stopami dubu. Chuť je lehce ostřejší, nicméně poměrně vyvážená, s tóny citrusů a karamelu. Po přidání pár kapek vody se rozvinou další vůně a chutě. Whisky už nebude nikdy stočená a toto jsou poslední kusy k prodeji. Hammer Head 1989 - Czech Vintage single malt whisky je unikátní destilát, který vznikl v roce 1989 v bývalém Československu.

The Chita Suntory whisky Single Grain whisky 43% 0,7l

Typ: Single malt whisky Země původu: Japonsko Obsah: 0,7 l Obsah alkoholu: 43%

Bohemia Jihlava Karafa na whisky CRACK 0,7 l

Originálně tvarovaná karafa z  24% olovnatého křišťálového skla. Karafa je dodávána v bílé kartonové krabičce.

Yamazaki Whisky 12y 43% 0,7l

Typ: Single malt whisky Země původu: Japonsko Obsah: 0,7 l Obsah alkoholu: 43%

Crystal Bohemia Skleněná karafa na whisky PATRIOT 0,7 l

Moderní karafa na whisky se skleněným uzávěrem z masivního olovnatého křišťálového skla. Dodávána v dárkové krabici.

Crystalite Bohemia Karafa na whisky Bohemia NEMO 0,7 l

Karafa na whisky se skleněným uzávěrem z bezolovnatého křišťálového skla od známého producenta českého skla. Dodáváno v tmavomodré dárkové krabici.

Orion Tuana sklenice whisky 0,32l

Sklenice nízká. Materiál: sklo. Rozměry: objem 0,32 l, průměr 7,5 cm, výška 9,5 cm.

Sklenice TUANA whisky 0,32l ORION

Sklenice nízká. Materiál: sklo. Rozměry: objem 0,32 l, pr. 7,5 cm, v. 9,5 cm.Prodáváme jen v balení po 6 kusech. Cena uvedena za jeden kus.

Whisky Gold Cock 20yo 49,2% 0,7 - eshop Destilerka.cz

Gold Cock whisky serie pokračuje, jakožto nejdéle prodávající česká whisky vydává edici 20.let zrání v českých dubových sudech. Co více dodat o whisce ,která má ve znaku zlatého kohouta, který je symbolem úrodnosti kraji na Hané :-)

Orion Láhev sklo WHISKY 0,7 l a sklenice 0,32 l 2 ks

Set pro servírování whisky od značky Orion potěší každého muže či ženu, který si rád dá kvalitní lihovinu. V balení najdete karafu se dvěma sklenicemi z českého křišťálového skla.