Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Whisky teachers 0 7l

Nalezeno:    624 produktů

Teacher's 0,7l 40% (5010093259006)

Whisky Blended, země původu Skotsko. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Patříte mezi milovníky kvalitní whisky a její nezaměnitelné chuti a vůně? Teacher's 0,7l 40% zaujme jak při popíjení s přáteli, tak i při speciálních událostech, nebo ji můžete někomu věnovat jako vkusný dárek. Jedná se o Blended whisky, ve které jsou smíchané jednosladové i obilné druhy. Země se zásluhami za tento nápoj je Skotsko, které je ostatně s tímto výrobkem často spojováno. Nadchne vás svou vůní, jde cítit jako med, jablko a rašelina. Až jej nalijete do sklenice, zaujme vás její zlatá barva. Má obsah alkoholu dosahující na 40 %. Lahev whisky Teacher´s bude mít objem 0,7...

Whisky Vat 69 whisky 0,7l 40%

Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Podávejte čistou, na ledu, nebo ji využít do tradičních koktejlů. °C, Další informace: Blended skotská whisky s jemnou, lehce kořenitou chutí, ze které vystupují sladové a jemné rašelinné tóny, ale téměř z ní není cítit nakuřování.AROMA: nádech koření a karamelu, poznámky sladového ječmene, charakter pšenice, dotek hruškyCHUŤ:mandle a ječmene, jemné tóny sušenek, příchuť hrušek, trochu pepřeZÁVĚR: jemně karamelový

Matsui Whisky Fujimi Japanese whisky, 40%, 0,7l

Whisky Fujimi (japonsky „nesmrtelnost“) je poctou všem, kteří se při své službě řídili samurajským morálním kodexem Bušidó. Sedm základních zásad kodexu zní: věrnost pánovi, úcta k předkům a rodičům, poctivé jednání, pravdomluvnost, odvaha, ctnost a sebezdokonalování. Fujimi se míchá z whisek vyrobených v palírně Matsui. Zrání v sudech z amerického bílého dubu perfektně vyladí její jemný a nekomplikovaný charakter. Je to skvělý základ pro drink „whisky highball“ (whisky se sodou), který je velmi populární v japonské kultuře.

Matsui Whisky Tottori Japanese whisky, 43%, 0,7l

Japonská provincie Tottori je domovem palírny Matsui již od roku 1910. Mistr palírny se proto rozhodl vytvořit speciální blended whisky, která oslavuje její krásu. The Tottori je blend (směs) několika japonských whisek, pro jejichž výrobu byla použita křišťálově čistá voda z přírodních zdrojů Tottori. Výsledný blend pak zrál 3 roky v dubových sudech po bourbonu. Díky tomu můžeme ve vůni rozpoznat lehkou kouřovitost a chuť je nasládlá po karamelu a vanilce. Non-chill filtrace.

Whisky Grants 0,7l 40%

Typ: skotská blended whisky, Země: Skotsko, Výrobce: William Grand & Sons, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Pro podávání whisky je typická oválná nižší sklenka TUMBLER, která je ideální k běžnému popíjení. Vychutnejte si whisky GRANTS „plain“, nebo s trochou vody či ledu. V teple se rozvine plná chuť této skvělé skotské whisky. °C, Další informace: Whisky GRANTS vyniká svou jedinečnou chutí, nezaměnitelným charakterem, vysokou kvalitou a svou typickou trojúhelníkovou lahví. Jde o nevíce oceňovanou skotskou blended whisky. Kouzlo spočívá především v její receptuře. Palírna byla založena již v roce 1898 Williamem Grantem, whisky GRANTS se vyrábí od roku 1902 podle rodinné re...

Nikka (whisky) Nikka Super Nikka Revival Whisky, 0,7l

Vůně: Elegantní a zaoblená. Šalvěj, mirabelky, useň. Jemné aroma dubu a koření (kmín) přechází ve vůni květin (šeřík, levandule).Chuť: Živá a energická. Levandule, med, mandlové mléko, popel, tóny sladového ječmene se špetkou soli. Marshmallow a fialky. V závěru jemná chuť kouře, čerstvě posekaná tráva, anýz.Doporučené podávání: Samotná, s ledem, ale i v koktejlech. Vyzkoušejte jednoduché drinky oblíbené v Japonsku – highball (led, 1 díl whisky, 3 díly perlivé vody) nebo mizuwari (led, 1 díl whisky, 3 díly neperlivé vody). Super Nikka se hodí k malým chuťovkám.

Matsui Whisky Kurayoshi Sherry Cask Japanese Whisky, 43%, 0,7l

Aroma sladkého ovoce a čokolády pocházejí z více než 3letého zrání v sudech po sherry. Sladké i dřevité tóny této elegantní japonské whisky se vzájemně doplňují a dotvářejí plný a ucelený chuťový profil. Kurayoshi je butiková japonská whisky vyráběná v palírně Matsui v malých dávkách. Ta se nachází v pobřežní prefektuře Tottori, v jižní části ostrova Honšú. Prefektura Tottori je pověstná tím, že 14% její rozlohy pokrývají národní parky. Palírna Matsui tak může k výrobě používat křišťálově čistou podzemní vodu z pohoří Daisen, což dává whisce Kurayoshi její nezaměnitelný charakter.

Whisky Dimple 15YO 0,7l 40%

Typ: skotská blended whisky, Země: Velká Británie, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Další informace: Dimple Haig 15 yo má pověst vyjímečně kvalitní skotské. Je balená v typické třírohé láhvi s důlky - Dimple, odtud její název. Jeho exkluzivita je podtržena jemnou, aromatickou chutí s nádechem kouře a rašeliny. Základem pro tento destilát jsou výjimečně sladová whisky z nížiny - Glenkinchie. Směs Dimple je míchána z více než 30 druhů whisky tvořící nenapodobitelný charakter této whisky. Tuto whisky tvoří mix více jak 30 druhů whisky, které vytváří harmonický charakter této značky světově proslulé whisky.

Whisky Kentucky Highway 0,7l 40%

Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Podávejte na ledu v čisté podobě. Vynikne i v míchaných nápojích. °C, Další informace: Pravá americká blended whisky, jejíž výrobní metodou je míchání minimálně tříleté kukuřičné a žitné whisky.

Matsui Whisky Kurayoshi Pure Malt Japanese Whisky, 43%, 0,7l

Bohatá vůně a mírná sladkost Kurayoshi Pure Malt Whiskey je výsledkem 3letého zrání v dubových sudech. Vyvážená chuť po rozinkách, vanilce a sladu je v závěru umocněna hřejivým pocitem na patře. Kurayoshi je butiková japonská whisky vyráběná v palírně Matsui v malých dávkách. Ta se nachází v pobřežní prefektuře Tottori, v jižní části ostrova Honšú. Prefektura Tottori je pověstná tím, že 14% její rozlohy pokrývají národní parky. Palírna Matsui tak může k výrobě používat křišťálově čistou podzemní vodu z pohoří Daisen, což dává whisce Kurayoshi její nezaměnitelný charakter.