Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Womanizer masazni strojek pro w500 fialova

Nalezeno:    3 produkty

Womanizer Masážní strojek Pro W500, fialová

Womanizer Masážní strojek Pro W500, fialová Womanizer je tu pro vás v zajímavém designu a v nových barvách. Jeho tvar je oblejší a povrch ještě jemnější. Díky tomu je Womanizer šikovnější než dřív. Stačí jej přiložit na klitoris a užít si vzrušující potěšení.

Womanizer Masážní strojek w500, levandulová

Womanizer Masážní strojek w500, levandulová Womanizer je tu pro vás v zajímavém designu a v nových barvách. Jeho tvar je oblejší a povrch ještě jemnější. Díky tomu je Womanizer šikovnější než dřív. Stačí jej přiložit na klitoris a užít si vzrušující potěšení.

ROMP Free

ROMP Free Romp zaručuje kvalitu Womanizeru, ale chce být pro své zákazníky dostupnější. Nekladou takový důraz na drahé obaly a není nikterak ubráno na kvalitě stimulace a funkčnosti! Romp Shine je erotická pomůcka určená pro stimulaci klitorisu. Klitoris je lehce nasáván a poté stimulován pomocí podtlakových vln. Stimulátor má perfektní ergonomický tvar, je lehký a tichý. Nemusíte se obávat, i tento nový model od společnosti Wow Tech je vybaven špičkovou technologií, která dělá ze stimulátorů klitorisu nepostradatelného společníka. ) dokonalý ergonomický tvar, je lehký, tichý a malý...