Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Woodford reserve 43 2 0 7l hola lahev

Nalezeno:    5 produktů

Woodford Reserve Holiday Select, 43,2%, 0,7l (holá lahev)

Nejznámější je Woodford Reserve Distiller´s Select, který zraje 6,5 až 7,5 let a stáčí se o síle 43,2%. Jedná se o bourbon vysoké kvality s jasnou jantarovou barvou a lehkou příchutí vanilky a karamelu.Vyjímečné plnění je Woodford Reserve Distiller´s Select Special Edition 2001, které bylo opět vyrobeno v této palírně, během její přestavby byl bourbon vyráběn v Early Times. Dalšími verzemi jsou Woodford Reserve Small Batch a Woodford President´s Choice ze speciálně vybíraných sudů.

Woodford Reserve 0,05l 43,2% (holá láhev)

Vařené zrno kvasí v malých, pět centimetrů širokých kvasných nádobách z cypřišového dřeva pět až sedm dní, čímž vznikne pivo o síle asi 9%. Pak následuje trojitá destilace. Woodford, nejmenší palírna, která funguje, vyrábí whisky v malých sériích od začátku až do konce. Je to jediná palírna, která používá výhradně měděné kotlíkové přístroje. Palírna byla založena v roce 1812.

Woodford Reserve Distiller´s Select 43,2% 0,7 l (holá láhev)

Receptura pro Woodford  se skládá ze 72% kukuřice, 18% žita, 10% ječného sladu. Vařené zrno kvasí v malých, pět centimetrů širokých kvasných nádobách z cypřišového dřeva pět až sedm dní, čímž vznikne pivo o síle asi 9%. Pak následuje trojitá destilace.

Woodford Reserve Distiller´s Select 43,2 % 0,05 l (holá láhev)

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Whisky Woodford Reserve 0,7l 43,2%

Typ: whisky, americký bourbon, Země: USA, Kentucky, Obsah alkoholu: 43,2 %, Další informace: Bourbon je americká whisky, pocházející ze státu Kentucky a obsahuje vždy nejméně 51% kukuřice. Whisky vyrobená v ostatních amerických státech pak nebývá nazývána bourbon.Tato whisky WOODFORD Reserve byla vyrobena v palírně „Labrot & Graham“, což je jedna z nejstarších a nejmenších palíren bourbonu ve Spojených státech, byla založena už v roce 1812. Dodnes vyrábí bourbon v malých sériích, čímž zaručuje vysokou kvalitu svých produktů.Tento luxusní bourbon je třikrát destilovaný, k jeho výrobě se používají ty nejlepší suroviny, poté je ručně stáčen do typických placatých lahví, přičemž každý sud a kaž...