Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

X neovo tx 32

Nalezeno:    486 produktů

Podobné fráze:

AG NEOVO PM-32 BLACK 31,5´´ Monitor

Model PM-32 Velikost obrazovky (diag.) 31,5 Typ matice TFT IPS Dotyková obrazovka Ne Transreflexní technologie LED Rozlišení 1920 x 1080 (FHD 1080) Doba odezvy 4 ms Jas 350 cd/m2 Statický kontrast 1 400:1 Frekvence, horizontální min. 31 kHz Frekvence, horizontální max. 92 kHz Frekvence, vertikální min. 48 Hz Frekvence, vertikální max. 85 Hz Pozorovací úhel, horizontální 178 ° Pozorovací úhel, vertikální 178 ° Počet barev 16,7 mln

AG NEOVO PM-32 BLACK 31,5´´ Monitor

Model PM-32 Velikost obrazovky (diag.) 31,5 Typ matice TFT IPS Dotyková obrazovka Ne Transreflexní technologie LED Rozlišení 1920 x 1080 (FHD 1080) Doba odezvy 4 ms Jas 350 cd/m2 Statický kontrast 1 400:1 Frekvence, horizontální min. 31 kHz Frekvence, horizontální max. 92 kHz Frekvence, vertikální min. 48 Hz Frekvence, vertikální max. 85 Hz Pozorovací úhel, horizontální 178 ° Pozorovací úhel, vertikální 178 ° Počet barev 16,7 mln

PANASONIC TX-32GS350E

Obrazovka/displej Úhlopříčka: 80 cm (32") Rozlišení: HD Ready (1366 × 768) Typ podsvícení: LED Další vlastnosti: dynamický kontrast, nastavitelná redukce šumu obrazu, 5 obrazových režimů Kino/Hra/Sporty/Dynamický/Příroda TV tuner Digitální pozemní DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (H.265/HEVC) Digitální kabelový DVB-C (MPEG-2/4) Digitální satelitní DVB-S (S2) Obecné parametry Úplné označení modelu: TX-32GS350E Barva: černá Možnost montáže na zeď: ano (držák musí podporovat VESA 200 × 100 mm) Modelový rok 2019 Multimédia a zajímavé funkce USB přehrávač Video: AVI, MPG, MPEG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV, 3GP Zvuk: MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, AC3 Foto: JPEG, BMP, ...

PANASONIC TX-32FS503E

Jedinečný LED Televizor značky Panasonic přináší úžasný obraz díky LCD podsvícení a HDR technologii ve velikosti úhlopříčky 80 cm. Propracované pozadí této inteligentní televize s intuitivním ovládáním zaručí jednoduchost obsluhy. Tato obrazovka využívá veškeré znalosti a know-how společnosti Panasonic, jež patří mezi špičku na trhu s televizory. Vylepšené zpracování obrazu vykreslí kvalitní, reálný a úžasně barevný zážitek. HDR pro více detailů Tato technologie zaručuje hlubší vykreslení stínů, působivé barvy plné života a ostrý obsah displeje. Televize je připravena na přehrávání dynamického obsahu díky jasnému prosvětlení a hluboké černé barvě. Zážitek ze sledování v ...

Panasonic TX-32LSW484 Dark Titanium

Vlastnosti produktu LCD/Plazma/Kombi: Feature1: energieeffizienz-f Feature2: smart-tv Feature3: hbbtv Feature4: hdready Feature5: dvb-t Feature6: dvb-t2 Feature7: dvb-t2-hd Feature8: dvb-s2 Feature9: dvb-c Feature10: hdmi Feature11: usb Feature12: bluetooth Feature13: dlna Feature14: hdr TV: typ TV: LED Displej: Uhlopříčka obrazovky (cm): 80 Úhlopříčka obrazovky (palce "): 32 Zakřivená TV: ne Max. rozlišení (Pixel): 1366 x 768 High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range (HDR): ano HDR10: ano HDR10+: ne Dolby Vision: ne HLG: ano Vybavení: Energetická třída: F Energetická třída: F Hodnota barvy: eek--class-f Rozlišení: HD ready 4K Upscaling: ne 8K Upscaling: ne Local Dimming: ne Nahrávání na...

TTI radiostanice TX-130 PMR (1120185)

Radiostanice ruční, PMR, analogový provoz, ACCU 1200mAh, Pásmo UHF, PMR, Rozměry 32.5 x 100.5 x 32.5 mm Radiostanici TTI TX-130 PMR nahrazuje původní model TX1446. Díky široké nabídce různých funkcí je vhodná pro trávení volného času, ve skladu, restauraci, střelbě, pro dopravce i pro různé venkovní aktivity. Radiostanice disponuje funkcí CTCSS, tónem systémů DCS, Companderem, Scramblerem, vyzváněním, ID psaním a režimem VOX. Své radio můžete programovat přes PC. Komunikovat můžete až na 8 kanálech. O její napájení se postará Li-lon článek. Užijte si radiokomunikaci a spojení všude tam, kde vás to napadne.  Klíčové vlastnosti radiostanice TTI TX-130 PMRRadiostanice ...

Technaxx fotopast WildCam TX-69

Typ digitální kamery: fotopast Materiál těla: plast Odolnost: IP56 Druh snímače: CMOS Rozlišení (foto) (Mpx): 5 Světelnost objektivu (f/): 3.62 Pozorovací úhel (°): 70 Osvětlení: IR neviditelné Cyklické natáčení: ANO Dosvit (m): 15 Nastavitelná délka videozáznamu: ANO Nastavitelný interval časosběru: ANO SMS ovládání: NE GSM brána (odesílání záznamu): nepodporuje Displej: ANO Interní paměť (GB): 0 Podpora paměťových karet: ANO Wi-Fi: NE Propojení Bluetooth: NE Konektory: USB Mini-B Videosekvence: se zvukem Rozlišení videa (Mpx): Full HD (1920x1080) Menu v CZ/SK jazyku: NE Typ napájení: baterie AA Výdrž na jedno nabití: měsíce Bezpečnostní kamera pro vnitřní i vnější použití, ideální pro p...

TX 32LS500E LED HD TV PANASONIC

Televizor Full HD LCD ANDROID Obraz Technologie panelu HD LCD/Bright Panel Rozlišení (Š x V) HD/1 366 x 768 Podpora většího počtu HDR 2K HDR Procesor HD Colour Engine Obrazový režim Dynamický/Normální/Cinema/Sport/Hry/Vlastní Zvuk Surround Surround Sound Výstup reproduktoru 10 W (5 W x 2) Režim zvuku Standardní/Hudba/Řeč/Stadion/Uživatelské Chytré funkce Inteligentní TV Android Google Assistant Built-in Kompatibilní se službou Google Assistant Snadné zrcadlení/Integrované zařízení Chromecast Integrované zařízení Chromecast Media Player Podporované formáty Video: AVI/MKV/MP4/TS/VOB/MPG/DAT Zvuk: MP3/AAC Fotografie: JPG/JPEG Herní režim Konektivita Integrovaná bezdrátová síť LAN# Bluetoot...

TX 32LS500E LED HD TV Panasonic

Televizor Full HD LCD ANDROID Obraz Technologie panelu HD LCD/Bright Panel Rozlišení (Š x V) HD/1 366 x 768 Podpora většího počtu HDR 2K HDR Procesor HD Colour Engine Obrazový režim Dynamický/Normální/Cinema/Sport/Hry/Vlastní Zvuk Surround Surround Sound Výstup reproduktoru 10 W (5 W x 2) Režim zvuku Standardní/Hudba/Řeč/Stadion/Uživatelské Chytré funkce Inteligentní TV Android Google Assistant Built-in Kompatibilní se službou Google Assistant Snadné zrcadlení/Integrované zařízení Chromecast Integrované zařízení Chromecast Media Player Podporované formáty Video: AVI/MKV/MP4/TS/VOB/MPG/DAT Zvuk: MP3/AAC Fotografie: JPG/JPEG Herní režim Konektivita Integrovaná bezdrátová síť LAN# Bluetooth (B...

Wolfcraft Wolfcraft Kazeta -sada bitů standard 32 dílná 1388000

Vhodné pro všechny opravy jak v domácnosti, tak pro práce na domě, se všemi dostupnými typy šroubovacích bitů, v kovové krabičce. Obsah: 4 x plochý, 0,6 x 4 mm, 0,8 x 5 mm, 1 x 3 mm, 1 x 6 mm 4 x Phillips PH 1 - PH 2 - PH 2 - PH 3 4 x Pozidriv PZ 1 - PZ 2 - PZ 2 - PZ 3 7 x Torx TX 10 - TX 15 - TX 20 - TX 25 - TX 27 - TX 30 - TX 40 7 x Torx s otvorem TX 10 - TX 15 - TX 20 - TX 25 - TX 27 - TX 30 - TX 40 4 x vnitřní šestihran 3 - 4 - 5 - 6 1 x ruční šroubovák, 2-komponentní držadlo 1 x adaptér EAN: 4006885100305

Planet IFGS-1822TF, průmyslový switch 16x 100Base-TX, 2x SFP/2x 1000Base-X, -40 až 75st.C, 12-48VDC

PLANET IFGS-1822TF Vysoce odolný průmyslový switch. 16x RJ-45 10/100Base-TX auto-MDI/MDI-X, 2x RJ-45 10/100/1000Base-T auto-MDI/MDI-X, 2x SFP 1000Base-SX/LX/BX Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48 V DC, krytí IP30, kovová skříň, pracovní teplota -40 až 75 °C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady IFGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných ...

Planet ISW-511, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30

PLANET ISW-511 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1310nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěn...

Planet ISW-621S15, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 15km, SM, DIN, IP30

PLANET ISW-621S15 6portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické porty 100Base-FX, SC konektory, singlemode, dosah 15km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných ...

Planet ISW-500T Switch, 5x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C

Switch, 5x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°CPLANET ISW-500T 5portový 100Mbitový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. Možnost redundantního napájení DC 12-48V / AC 24V, příkon

Planet ISW-511T, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30, -40~75°C

PLANET ISW-511T 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířená pracovní teplota -40~75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umí...

Podobné fráze:

neovo rx 32 black    •  neovo x 15av    •  neovo x 15p    •  neovo x 17av    •  neovo x 17p    •  neovo x 24    •  neovo x22 black    •  neovo x22 white    •  panasonic tx l 32 x3e    •  x neovo tx 17    •  x neovo tx 19    •  x neovo tx 32    •  x neovo x 15av    •  x neovo x 19p black    •  x neovo x 19p white    •