Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

You2toys hammer

Nalezeno:    308 produktů

You2Toys Hammer

Černý velmi oblíbený vibrátor s výrazným žilkováním a žaludem. Lehký gelový materiál. Jednoduché ovládání vibrací kroužkem na ovládání, kde se vkládají i baterie. Délka: 22 cm dlouhý, průměr 3 - 4 cm. Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie 2x AA. Návod k použití.

You2Toys Hammer

Černý velmi oblíbený vibrátor s výrazným žilkováním a žaludem. Lehký gelový materiál. Jednoduché ovládání vibrací kroužkem na ovládání, kde se vkládají i baterie. Délka: 22 cm dlouhý, průměr 3 - 4 cm. Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie 2x AA. Návod k použití. Oblíbený realistický vibrátor černé barvy, který vám nahradí svůdného milence. Gelový materiál je příjemný na dotek. Plynulá regulace vibrace, velice pružný s jednoduchým ovládáním. Baterie nejsou součástí balení.…

You2Toys Hammer

Černý velmi oblíbený vibrátor s výrazným žilkováním a žaludem. Lehký gelový materiál. Jednoduché ovládání vibrací kroužkem na ovládání, kde se vkládají i baterie. Délka: 22 cm dlouhý, průměr 3 - 4 cm. Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie 2x AA. Návod k použití.

You2Toys The Hammer - vibrátor (30 cm)

Vibrátory Hammer pre dokonale realistický zážitok aktu! Zmyselný, strhujúci sexuálny zážitok! Vibrátory s celkom novou technológiou pre dosiahnutie maximálneho účinku, vykonávajúce nárazové pohyby, vyrobené z veľmi príjemného, zamatovo jemného, antialergénneho silikónu. Vibrátor z príjemného, mäkkého silikónu, s pekne tvarovaným, výrazným žaluďom, mierne brázditým povrchom pri koreni, motor s 3 rýchlosťami vykonáva nárazový pohyb. Pohyb, dokonale imitujúci nárazy, na zapnutie a vypnutie slúžia samostatné tlačítka. Celková dĺžka stimulátora 30,5 cm, bez ovládača 22 cm, priemer 3,5 - 4 cm. Materiál: silikón (v súlade s nariadeniami EU neobsahuje phthalate). Modrá farba. Produkt funguje na 4 k...

You2Toys Black Hammer - vibrátor čierny (22 cm)

Vibrátor z mäkkej, čiernej želatínovej látky, solídny a predsa divoký. Po pomerne tenkej časti žaluďa je čoraz hrubší a hrubší... Ozajstný žrebec. Rozmery: dĺžka 22 cm, priemer 3 - 4 cm. Nastaviteľná intenzita vibrácie. Produkt funguje na 2 ks ceruzkových batérií.

YOU2TOYS The Hammer - vibrátor s ramenem na klitoris

Hammer je vibrátor s ramenem na stimulaci klitorisu, pro dokonale realistický zážitek z aktu a extra stimulaci klitorisu! Vibrátor z velmi příjemného, sametově jemného silikonu bez alergenů, vyráběný pro dosažení maximálního efektu celkem novou technologií, provádí narážavé pohyby. Vibrátor z příjemného, měkkého silikonu s výrazným žaludem, mírně brázděným, stimulačním povrchem, s motorem s 3 rychlostmi, imitujícím narážení a s ramenem na klitoris ve tvaru půvabného zajíčka, které hýčká 7 stupni vibrace. Narážavý pohyb, zapínání a vibrace ramene se ovládají samostatným tlačítkem. Celková délka stimulátoru 30,5 cm, bez ovládání 15 cm, průměr 4-4,5 cm. Materiál: silikon (v souladu s nařízením...

Pulzační vibrátor THE HAMMER modrý - se simulací přirážení | You2Toys

Inovativní pulzující vibrátor The Hammer je synonymem pro vzrušující dobrodružství, silné dráždění a smyslné vzdechy plné neukojitelné touhy. Má tvarovanou špičku, kterou bude váš bod G přímo milovat.

Pulzační vibrátor THE HAMMER růžový - se simulací přirážení | You2Toys

Inovativní vibrátor nezapomíná útočit na všechna místa vašeho těla, která po doteku s ním určitě nezůstanou v klidu. Vibrátor The Hammer je synonymem pro vzrušující dobrodružství, silné dráždění a smyslné vzdechy plné neukojitelné touhy.

-->