Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zadni kryt na samsung s5611

Nalezeno:    2891 produktů

Samsung zadní černý kryt na J3 (2017)

Zadní kryt SAMSUNG J3 2017 v elegantní černé barvě je určen pro mobilní telefon Samsung Galaxy J3 2017. Kryt je vyroben z kvalitního plastu, který je příjemný na dotek. Minimální rozměry a tenké provedení ho téměř vůbec nezvětšují, což mu přidává na komfortu. SAMSUNG J3 2017 disponuje přístupem ke všem ovládacímprvkom a konektorem, takže nadále umožňuje používání telefonu bez omezení.

Puro průhledný zadní kryt na Samsung Galaxy S8+

Zadní kryt značky Puro je určen pro mobilní telefon Samsung Galaxy S8 Plus. Kryt je transparentní a dokonale ochrání váš smartphone před poškozením. Vytvořený je z odolného a velmi tenkého materiálu, díky kterému je kryt téměř neviditelný. Samozřejmostí je plná funkčnost všech bočních tlačítek.

Puro průhledný zadní kryt na Samsung Galaxy A3

Transparentní silikonový zadní kryt PURO je určen pro mobilní telefon Samsung Galaxy A3. Tenký a pružný kryt se přizpůsobí tělu telefonu a umožní snadný přístup ke všem důležitým ovládacím prvkům. Tloušťka jen 0,3 milimetrů nezvětšuje rozměry zařízení. Kryt ochrání váš smartphone před pádem a nežádoucím poškrábáním.

Puro průhledný zadní kryt na Samsung Galaxy A5

Transparentní silikonový zadní kryt PURO je určen pro mobilní telefon Samsung Galaxy A5. Tenký a pružný kryt se přizpůsobí tělu telefonu a umožní snadný přístup ke všem důležitým ovládacím prvkům. Tloušťka jen 0,3 milimetrů nezvětšuje rozměry zařízení. Kryt ochrání váš smartphone před pádem a nežádoucím poškrábáním.

Puro průhledný zadní kryt na Samsung Galaxy S8

Zadní kryt PURO Galaxy S8 v transparentním provedení je určen pro mobilní telefony Samsung Galaxy S8. Je ultra tenký, pružný a extrémně lehký takže telefonu nepřidává na velikosti a hmotnosti. Přesné výřezy zajistí rychlý a bezpečný přístup ke všem ovládacím prvkům. Poskytuje ideální kombinaci ochrany a elegance.

Puro průhledný zadní kryt na Samsung Galaxy J5

Zadní kryt PURO Galaxy J5 v průhledném provedení je určen pro mobilní telefony Samsung Galaxy J5 2017. Je ultra tenký a to jen 0,3 mm, takže nepřidává vašemu telefonu na velikosti. Přesné výřezy poskytují plný přístup ke všem funkčním tlačítkům a otvorem pro nabíjení, či přední kameru. Můžete takto využít všechny funkce telefonu is pouzdrem.

Puro průhledný zadní kryt na Samsung Galaxy J3

Zadní kryt PURO Galaxy J3 v průhledném provedení je určen pro mobilní telefony Samsung Galaxy J3 2017. Je ultra tenký a to jen 0,3 mm, takže nepřidává vašemu telefonu na velikosti. Přesné výřezy poskytují plný přístup ke všem funkčním tlačítkům a otvorem pro nabíjení, či přední kameru. Můžete takto využít všechny funkce telefonu is pouzdrem.