Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zahradni prenosne kovove ohniste 58 cm

Nalezeno:    3 produkty

Ohniště s víkem přenosné mramor / ocel 44 x 58 cm

Designové ohniště s kamenným obkladem vytvoří úžasnou autentickou atmosféru na vaší zahradě, terase nebo na chalupě. S rozdělaným ohněm nebo i bez něj se stane středobodem vaší zahradní párty, večerního posezení u ohně i grilovačky. Robustní provedení ze žáruvzdorné oceli v kombinaci s kamennou mozaikou je funkční a zároveň vypadá skvěle. Spodní základna zvyšuje pevnost konstrukce a zároveň skvěle slouží pro uložení dřeva nebo příslušenství. Součástí ohniště je také ocelový poklop s madlem, který zachytává poletující jiskry, rozdělání ohně je tak bezpečné i na citlivých površích a trávníku. Ohniště není nijak těžké na přemisťování a manipulaci, váha je adekvátních 10 kg, navíc...

HAPPY GREEN Ohniště přenosné PLATE 55 cm

Toto přenosné kovové zahradní ohniště plochého typu má zabudovaný rošt pro grilování s černou povrchovou úpravou odolávající vysokým teplotám. Výška roštu od země je 42 cm. Ohniště je vybaveno síťovým poklopem proti odlétání drobných uhlíků. Je usazeno na snadno složitelných nožkách, umožňujících úsporné skladování.

Happy Green Ohniště přenosné PLATE 55 cm

Přenosné ohniště Plate 55 cm - Happy Green 50109959 Přenosné kovové zahradní ohniště plochého typu se zabudovaným roštem pro grilování o celkovém průměru 56 cm a výšce 42 cm s černou povrchovou úpravou odolávající vysokým teplotám. Ohniště je vybaveno síťovým poklopem proti odlétání drobných uhlíků a je usazeno na snadno složitelných nožkách, umožňujících úsporné skladování.