Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zapad slunce

Nalezeno:    1302 produktů

Západ slunce

Třídílný ručně malovaný obrazový set, vypnutý na dřevěném rámu s vypínacími klínky. Obrazový set malován olejovými barvami na plátně s motivem zapadajícího slunce v teplých červených tónech. Tento set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky. Rozměry: 2 x 50 x 50, 70 x 50

Západ slunce - Trefl

Puzzle 1.000 dílků - TREFL - Západ slunce Západ slunce - Trefl od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Obraz - Západ slunce

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalován nádherný západ slunce v lesnaté krajině. Velikost 60 cm × 50 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Západ slunce

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma západ slunce. Obraz je laděn do červeno-oranžové barvy. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Západ slunce

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je zachycen západ slunce na hladině moře. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Západ slunce

Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalován krásný červený západ slunce u vody. Dekorativní obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - západ slunce

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem západu slunce nad mořem Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

3D Samolepka Západ slunce

Speciální nástěnná dekorace, na které je zobrazen nádherný západ slunce. Ozvláštněte si nudné zdi. Nálepku můžete použít na stěny v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři a užívat si tak pohled na západ slunce bez nutnosti cestovat. Lze odstranit beze zbytku. Vyrobeno z robustní PVC fólie.

Obraz - Západ slunce II.

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována oranžovo-červená abstrakce na téma západ slunce. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazový set - Západ slunce

2 x 40 x 80 cm Tento obrazový set je malován ručně olejovými barvami, jednotlivé díly setu jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech. Motivem tohoto setu je západ slunce. Obrazový set se skládá ze čtyř dílů, které na sebe vzájemně navazují.

Obrazový set - Západ slunce

30 cm x 120 cm, 60 cm x 120 cm Ručně malovaný obrazový set je malován olejovými barvami na plátně. Každý díl setu je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu je namalován západ slunce na tmavým mořem. Obrazový set se skládá ze dvou samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Obrazový set - Západ slunce

2 x 60 cm x 40 cm, 2 x 90 cm x 30 cm, 110 cm x 30 cm Pětidílný ručně malovaný obrazový set. Motivem tohoto obrazového setu je západ slunce. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna.

Obraz - Rudý západ slunce

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalován rudý západ slunce na jezeře. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Romantický západ slunce

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalován romantický západ slunce z pláže orámován palmami. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Západ slunce

3 x 60 x 40 cm Ručně malované obrazové sety na plátně. Obrazové sety jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obrazovém setu je namalován krásný barevný západ slunce nad mořem. Vícedílný obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.