Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zavesny vesak na dvere

Nalezeno:    456 produktů

Závěsný věšák na dveře BA69308 | nerez

Závěsný věšák na dveře Andrea House Andrea House Žádné vrtání!? Zavěsil a hotovo. Věšá...

Závěsný věšák na dveře AX4657 | nerez

Závěsný věšák na dveře Andrea House Andrea House Žádné vrtání!? Zavěsil a hotovo. Věšá...

WENKO Závěsný věšák na dveře, bílý (z4340011100)

Věšák Hodil by se vám do bytu nový praktický věšák?

WENKO CELANO - Závěsný věšák na dveře, nerez (z4468060100)

Věšák Nerez ocel Uvítali byste v interiéru praktický a pohledný věšák?

WENKO ANZIO - Závěsný věšák na dveře, nerez (z4468100100)

Věšák Nerez ocel Chtěli byste si vybavit byt novým věšákem, který by byl moderní a praktický zároveň?

WENKO Závěsný věšák na dveře bílý 13x57x12 cm

Montáž je velmi jednoduchá díky efektivnímu závěsnému systému. Kolejnička je jednoduše zavěšena na dveře bez použití šroubů, hřebíků atd. Dveře se mohou bez problémů zavírat, i když je kolejnice zavěšena. Komfortní dveřní řada věšáků na kabáty pasuje na všechny dveře bez ohledu na to, zda jsou úzké nebo široké. Může být zavěšena na obě strany dveří. Svojí diskrétní podobou se nádveřní lišta s háčky hodí k veškerému nábytku a vytváří další prostor v hale, ložnici nebo koupelně. Celková nosnost lišty činí 40 kg. Materiál: háček: akrylonitril-butadien-styren (ABS), šatník: hliník Barva: Háček: bílá, Šatník: Hliník Rozměry D/V/Š: 57 cm x 13 cm x 12 cm Čistá hmotnost: 290 g Rozměr udáva...

WENKO Závěsný věšák na dveře bílý 13x57x12 cm

Montáž je velmi jednoduchá díky efektivnímu závěsnému systému. Kolejnička je jednoduše zavěšena na dveře bez použití šroubů, hřebíků atd. Dveře se mohou bez problémů zavírat, i když je kolejnice zavěšena.Komfortní dveřní řada věšáků na kabáty pasuje na všechny dveře bez ohledu na to, zda jsou úzké nebo široké. Může být zavěšena na obě strany dveří.Svojí diskrétní podobou se nádveřní lišta s háčky hodí k veškerému nábytku a vytváří další prostor v hale, ložnici nebo koupelně. Celková nosnost lišty činí 40 kg.Materiál: háček: akrylonitril-butadien-styren (ABS), šatník: hliníkBarva: Háček: bílá, Šatník: HliníkRozměry D/V/Š: 57 cm x 13 cm x 12 cm

TimeLife Závěsný věšák na dveře 31×13 cm kov

Kovový věšák od značky Timelife pro zavěšení za hranu dveří umožní sušení ručníků či pověšení županů. Lze jej využít i v chodbě pro zavěšení kabátů a kabelek. Ideální v případě,. kdy nechcete nebo nemůžete vrtat do zdi.

Závěsný věšák na dveře JELEN, v. 35,5 cm

Závěsný věšák na dveře JELEN může skvěle posloužit k zavěšení věnce nebo dekorací.   Rozměr: 8,4 x 11,5 x 35,5 cm. 

Černý závěsný věšák na dveře s 5 háčky Wenko Nostalgia

Trápí vás nedostatek místa v koupelně a nejste velcí kamarádi s vrtačkou? To si praktické závěsné háčky na dveře od značky Wenko zamilujete. Stačí zaháknout a je to. Poznámka: Věšák je vhodný pro dveře o maximální tloušťce 2 cm.

Závěsný věšák na dveře kovový - WELCOME, v. 35,5 cm

Závěsný věšák na dveře kovový - WELCOME.     Rozměr:6,8x11,5x35,5 cm. 

TimeLife Závěsný věšák na dveře 6 háčků 3 ramínka - zánovní

Sušák na ručníky od značky Timelife vhodný k zavěšení za dveře ušetří spoustu místa. Není třeba žádné složité montáže, během okamžiku máte sušák rovnou připravený k zavěšení mokrých ručníků a koupelnových doplňků.

Bílý závěsný věšák na dveře se 6 háčky Wenko Celano

Trápí vás nedostatek místa v koupelně a nejste velcí kamarádi s vrtačkou? To si praktické závěsné háčky na dveře od značky Wenko zamilujete. Stačí zaháknout a je to.

Šedý závěsný věšák na dveře se 6 háčky Wenko Celano

Trápí vás nedostatek místa v koupelně a nejste velcí kamarádi s vrtačkou? To si praktické závěsné háčky na dveře od značky Wenko zamilujete. Stačí zaháknout a je to.

Závěsný věšák na dveře z kovu s 4 háčky Compactor

Toužíte po přehledném a útulném domově? S tím vám pomůže mistr organizace Compactor. Kousky této značky přichází s rychlými a inovativními postupy při úklidu, a díky jejich estetickému pojetí je s radostí necháte na očích.